Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Danas ja ne mogu..... sutra bi ujutro baš k mogo
 
Dođite do Plomina 😎
 

Attachments

  • IMG_20220824_121018.jpg
    IMG_20220824_121018.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • IMG_20220828_120513.jpg
    IMG_20220828_120513.jpg
    3.4 MB · Views: 0
Poštelano je 11 od 16 ventila, iako bi manje revan vlasnik možda i ostavio unutar tolerancija i idućih 20000 km bez beda. Ni na jednom dijelu motora nema većih znakova trošenja (ventili, dosjedi, bregaste, ležajevi...) ili anomalija. Uglavnom, mašina je prvih 42000 km odradila vrhunski i dokazala da je ovaj V4 1100 agregat pravi dragulj suvremene tehnike i tehnologije.
Jebeno👌
Sta je sa namotajima? 😀
 
Malo tragova gareži na namotajima, očišćeno i lak ispod OK. Trebam samo malo češće kontrolirati nivo ulja i doliti po potrebi. Koliko tvoj sad ima km?
 
  • Like
Reactions: bigedo
Ja svoje Aprilije već godinama održavam u Zagrebu u Moto-Mondu i zadovoljan sam. I kad istekne jamstvo nastavljam tamo.

Ovo gore je one-off prerada jednog, čini mi se, švedskog tunera, cijena nepoznata.
 
  • Like
Reactions: leCo
Ja svoje Aprilije već godinama održavam u Zagrebu u Moto-Mondu i zadovoljan sam. I kad istekne jamstvo nastavljam tamo.

Ovo gore je one-off prerada jednog, čini mi se, švedskog tunera, cijena nepoznata.
Zanimljivo. Šteta što nema u Dalmaciji konkretnog servisera/ distributera.
Aprilia Tuono ima u najavi novi model, ili će ovaj biti aktualan 2-3 godine?
 
Ja svoje Aprilije već godinama održavam u Zagrebu u Moto-Mondu i zadovoljan sam. I kad istekne jamstvo nastavljam tamo.

Ovo gore je one-off prerada jednog, čini mi se, švedskog tunera, cijena nepoznata.
A dijelove za Apriliju?

Ima li neki pozdan brz dostavljač na području EU?
 
Pa ima ovaj novi Move Moto u Splitu, salon i ekipa u njemu se čine O.K. ali ne znam kakav im je servis.
Mislim da za slijedeću godinu na Tuonu ne idu nikakve radikalne promjene, ciklus je oko 3 godine što bi moglo značiti da će tek krajem iduće godine na EICMAi predstaviti novog Tuona, vjerovatno s blago detuniranim motorom is trenutnog RSVa. Ali obzirom kako se konkurencija zahuktala, sve je moguće...
 
A dijelove za Apriliju?

Ima li neki pozdan brz dostavljač na području EU?
Svi dijelovi koji nisu odmah na lageru dolaze u roku od 20ak dana, većina i prije, a za sve ostalo tu je Ebay, boonstraparts, apriliaspecialparts i mnogi drugi odakle sve dođe za par dana.
 
Ništa značajno novo za 2023. osim novih boja. Bzvz. Općenito, čini mi se, novostima najsiromašnija EICMA ikad...
 

Attachments

  • tapatalk_-1388904469_447x474.jpeg
    tapatalk_-1388904469_447x474.jpeg
    138 KB · Views: 0
  • IMG_20221108_172148.jpg
    IMG_20221108_172148.jpg
    322.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: leCo