Aptrilia rs 125 2003g otvaranje??

Sigurno ce biti zivahniji na gasu, 200 na sat ne moze ici ni da ga ferrari pogura.  :mrgreen:
Vidis kakav mu je bio auspuh unutra, to ga je gusilo. Stavljanjem RAVE ventila, otvaranjem usisnika zraka na kutiji zracnog filtera, stavljanjem glavne dizne 120, presijecanjem mosta na CDI-u i vadjenjem ovog sranja iz auspuha je dobio otvorenu verziju RS-a. Nebi vjerovao ali takvi motori su izlazili iz tvornice sa svim tim postavkama osim mosta na CDI-u koji je retardirao paljenje na 5000-6000 okretaja/min. Njegov motor je bio zatvorena verzija od 11 kw za mlade vozace.
 
ma znam j a sve to..al omladina se zanosi jao sad kad bude iso...pa price razvuko sam ga 180 :mrgreen:..i sta/..nista ujo vuk magarca samo pare potrosene bezveze...dajte se vozite odi negdje dalje pa makar i laganini-trosi lovu na cure a ne na dijelove za motore :wink:...al sta ces valjda mladost ludost-sjecam s e toga ko da je bilo danas :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja neznam kakvo je sad tu bespotrebno pretjerivanje kakvih 200 na sat realnih 160 po satu. Imao sam prije pun kufer motora svakakvih i medju njima noviju rsicu pa znam kak treba ic otvorena, nit sam omladina nit se ne zanosim, tak da nema potrebe o bezveznom brbljanju.
 
Reseno,leti do 100 6,3 sek, krajna 165+ , vrti se do 12000 i kusur lagano, odlicno primaa gas i zahvaljujem se clanu enduro na pomoci!
 
Nema na cemu, tu sam da pomognem koliko mogu (koliko znam).

Motor izgleda odlicno, kao da je jucer iz tvornice izasao.  (y)

Samo koristi full sintetiku za mjesavinu i vozi.  :021:
 
Daaa daa pazi se max na motor i samo motul 710 i grijan uvjek i sve po pravilu, aspuh pjeskaren i pofarban na novo.
 
Ja u svoju takoder samo motul 710  (y) moja je 2002god,eto slikice nadam se da se neljutis  :)
 
Termostat pocinje otvarati na 70 stupnjeva, pretpostavljam da digne temperaturu jos za 10-15 stupnjeva. Znaci da bi radna temperatura bila 80-85 stupnjeva C.
 
Dobre su vam RS-ice. Lijepo ih je vidjeti u tom stanju, da nisu poderane, zapuštene i sa brojem 46.  (y)
 
Meni je temperatura sada po ljetu 72-74stupnja a u gradu se digne do 80...inace dok nisu bile ove vrucine bila je 68-70 nadam se da je to dobro  :)
 
to je to!! LJepo je vidit da nas ima ocuvanih rsova a ne samo karamboliranih groblja kojih sam se nagledal cuda hahaa  (y)
 
G0jA said:
Meni je temperatura sada po ljetu 72-74stupnja a u gradu se digne do 80...inace dok nisu bile ove vrucine bila je 68-70 nadam se da je to dobro  :)
55-60 radna, 70 je već previše, vrijedi za sve cvajtakte, ne kažem da neće radit ni na 80 ali performanse osjetno padaju
 
Pa meni temperatura nikada nije 60 uvijek je oko 68 a sada kada je ovako vruce vecinom 74, na 80 i ja osjecam pad preformansi lagano  :palacdolje: