ATT MOTO SUZUKI Split

Ne se ljutititi Imam trgovca relativno u susjedstvu potpuno nebitno sve cijene Imaju istaknutu cijenu I na svakoj cijeni je istaknut popust od 15%-25% samo sam htio znati zbog čega nije istaknuta prava cijena.
Jer ljudi puše popuste. U drugoj sam branši i masu puta dođu ljudi pitati "a koliki je popust na gotovinu", bez da pitaju za cijenu.
 
Imamo jedan novi V-Strom 1000XT iz 2019.na akciji...Bio je 99.490 kn, sad je 95.490...Novi 1050XT je 109.990, pa tko voli nek izvoli😉
Ovaj je jeftiniji 14.500 kn..
 

Attachments

  • 20200820_110641_copy_2064x1548.jpg
    20200820_110641_copy_2064x1548.jpg
    220.4 KB · Views: 275
Godine, godine..
Jedan mladac izlazi iz salona, a drugi prodan prije "100 godina" i vraćen u život😀
 

Attachments

  • 20200826_105215_copy_2064x1548.jpg
    20200826_105215_copy_2064x1548.jpg
    273.8 KB · Views: 208
Godine, godine..
Jedan mladac izlazi iz salona, a drugi prodan prije "100 godina" i vraćen u život😀

DR je super, imao sam takav WRP volan na drugom motoru. Prošle godina sam čak naletio na DR 800 S Big iz 90-tih.
Drago mi je da se održava i vozi stari enduro.
 
Je..Motor se vozi na otoku i bio je dosta zanemaren..Vratili smo ga...Novi volan, harmonike vilica, set lanca i lančanika, kočione ploćice, vodilica lanca, žmigavci, retrovizori, tazne sitnice, servis motora..
Sad je bombon👍
 
uhhh..prika mi je ima DR 400..dok smo svi ostali bili na tomosima, on je budija kvart.. :mrgreen:..stroj sa dušom
 
...na GSX-S 1000 (a isti je agregat) kulturna vožnja i može do 6.5l/100km (y)

ali netko ne voli tako voziti

(iako tvrde da može 5.3l, a to bi bilo stvarno ono: idealna laganini vožnja)
 
Last edited:
Na našem tržištu, Katana nije "prepoznata"..Zato je Škojo stavio ogroman popust da je riješi..Super prilika za potencijalnog kupca..
Mi smo u Splitu prodali samo jednu, nažalost..
 
Na našem tržištu, Katana nije "prepoznata".

Kad izgleda, da prostiš, ki govno u punču. :)
Neko baš takav design voli al kod nas se "taki" motori uglavnom kupuju za šminku a Katanac i nije baš ka Gixser izgledom.

Znam šta pričam. Vozim motor šta slici na oklopno vozilo sklepano u škveru devesprve :)
Katanac izgleda još gore :)))
 
Meni je prekrasna.


Samo taj tank...užas.

Usto, visoki ljudi na njoj očajno izgledaju (često viđam tu jedinu prodanu).
 
Kad izgleda, da prostiš, ki govno u punču. :)
Neko baš takav design voli al kod nas se "taki" motori uglavnom kupuju za šminku a Katanac i nije baš ka Gixser izgledom.

Znam šta pričam. Vozim motor šta slici na oklopno vozilo sklepano u škveru devesprve :)
Katanac izgleda još gore :)))


Motor izgleda taman onako kako treba izgledati. To je specifičan retro izgled za ljubitelje '80ih. Nije za svačiji ukus, kao što nije nijedan
suvremeni retro motor. Sve ovisi o ciljanoj demografiji i osjećaju nostalgije....

Katana je cool, moze se sigurno 150-200 km sa 12L izvuci.. ;)

Ako ga gasiš na nizbrdicama, a guraš uzbrdo, vjerujem da se i 500km s 12L da izvući.
 
  • Like
Reactions: Babylon and Nero
neki proizvodjači su igrali na retro kartu i pogodili, onaj malecki BMW ili Kawa RS, čak i onih retro Hondi ima puno po Europama

Suzukiju nije prošlo, prodali su 4 komada ukupno😂

iako bi im moglo uspjet sa ovim retro Stromom, fakat odlično izgleda



Srki