ATT MOTO SUZUKI Split

Ma daleko od toga da je motor loš ili nešto takvo, ali motor koji sam vidio nije star, nemam pojma koliko je na trzistu, ali u to kratko vrijeme auspuh pozutio, zadnja vilica koda su ju izljevali dok su bili pijani, puna točkica a ofarbana gore nego da kupis sprej i pospricas. Volan i komande isto vec dobili različite nijanse, itd. Općenito malo otužno.
 

Attachments

  • 20240529_132353.jpg
    20240529_132353.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Sve se svodi na to koliko tko nudi za određenu cijenu. Smatrsm da Suzuki nudi pošten omjer uloženog i dobivenog.
Dođu povremeno ljudi u salon, pa posprdno uspoređuju V-Stromove sa GS-ovima..
Ja im kažem da sve košta koliko i vrijedi.
Taj GS vrijedi više od Stroma točno onoliko koliko više i košta. Ako imaš-kupi ga.
Ja imam averziju prema BMW autima i motorima i nikad ih ne bi vozio, ali siguran sam da su u samom vrhu po kvaliteti i inovacijama.
Iako, malo me kopka kad vidim kineski Voge, koji se prodaje pod značkom BMW-a , isto kao i onaj kineski BMW skuter od 400 cc..
Pitam se koji jeleni to kupuju, a ima ih..
Ima i onih koji plačaju 1.500 eura više za Benelli, umjesto da kupe originalni kineski QJ Moto, koji je isti motor, ustvari original.
 
Uzas koliko su losi novi motori i auti. Tocno vidis da se vise ne trude napraviti nesto dobro. Treba kupiti par big bike-ova sa one druge teme, a ovo sve novo plastik-fantastik ni ne gledati.
Ne bih da covjeku kvarim prodaju svojim komentarom, ali ne svakako ne vjerujem da mu je forum ciljana populacija za prodaju :D
Ma ne brini za prodaju, tu smo da iznosimo svoje mišljenje i diskutiramo..🙂
Mislim da je većina nas vidjela stare recimo, Piaggio skutere iz 90-ih sa krpanim i farbanim plastikama..Mogao si je zalijepiti, kitati i obojati da bude kao nova..
Danas na svim skuterima, ako skineš plastiku više od 2-3 puta, možeš je slobodno mijenjati..Sve je tanje, od plastike do boje. To je danas tako.