auto (moto)škola

Tnx, morat cu se fotkat, nemam ovo kaj si naveo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
biciklic said:
Ne mogu ti ponuditi odgovor na tvoje pitanje, ali imam ja svoje pitanje za tebe.

Zašto si dobio A kategoriju na samo 5 godina (ili 4)? Ja sam također nedavno položio i sve mi vrijedi normalno 10 godina, tj koliko mi vrijedi i vozačka.  :misli:
Nisam ni sam ziher,al mislim da nekaj vezano za ozljedu noge još od kad sam imao 19 godina (zbog toga sam i B kategoriju dobio na 5 godina 2014. pa su mi je sad produžili na 10 godina).Gležanj mi je još oštećen,i ak dugo hodam ili krivo stanem znam imat problema s nogom,al zapravo nemam problema sa vožnjom niti u autu niti na motoru.
 
Tebi onda negdje kod njih stoji napomena da ti se dozvole izdaju na kraći period... Sa 10 na 5. I sa 5 na 4...

Poslano koristeći Tapatalk

 
Lakeman said:
Tebi onda negdje kod njih stoji napomena da ti se dozvole izdaju na kraći period... Sa 10 na 5. I sa 5 na 4...

Poslano koristeći Tapatalk
Ne znam,na staroj vozačkoj za B kategoriju mi je pisalo da sam je dobio na 5 godina,koliko mi je i doktor napisao na liječničkom prije polaganja,a sad mi je doktor za A kategoriju napisao 5 godina,ali su mi je dali samo na 4 (i iz nekog razloga samo za A kategoriju,al ne i za A1 i A2,za to sam dobio normalno).Koliko znam,u policiji ne mogu sami odlučit na koliko će nekom dat vozačku,nego je moraju dat na onoliko koliko je napisao doktor,tako da sam ziher da se radi o tipfeleru.Sad ne znam jel mi se isplati sad tražit da mi to isprave,ili da jednostavno za 4 godine dam produžit sve kategorije.
 
Pozdrav svima , nakon lošeg iskustva s autoškolom mandic & megastart (Sv.Nedelja) zanima me neka preporuka za Zagreb (centar,zapad). Odvozio sam sve sate i pao na ispitu , trebao bih samo onih 3 sata po zakonu i ispit ponoviti. Hvala unaprijed :)
 
deadknight88 said:
Pozdrav svima , nakon lošeg iskustva s autoškolom mandic & megastart (Sv.Nedelja) zanima me neka preporuka za Zagreb (centar,zapad). Odvozio sam sve sate i pao na ispitu , trebao bih samo onih 3 sata po zakonu i ispit ponoviti. Hvala unaprijed :)
Ako se smije znati, koje loše iskustvo si imao?

Poslano koristeći Tapatalk

 
Bok svima , hvala Baksuz, Stig i Lovro na preporuke budem im se javio :)


Lakeman said:
Ako se smije znati, koje loše iskustvo si imao?

Poslano koristeći Tapatalk

Loše iskustvo : kao prvo komunikacija s instruktorom (ponekad nebi odgovarao danima na sms, a zbog posla nemam bas vremna biti na mob), dok sam vježbao na poligonu nije me uopće ispravio (pokazao mi je jednu vježbu ),nije mi davao nikakve savjete , nakon jedan sat na cesti želio me odmah upisati na ispit , vidi se da ne voli svoj posao i nema uopće strast niti ljubav prema motorima. Ja ne kažem da netko mora obožavati svoj posao ali ako ti netko pili cijelo vrijeme kako je vožnja motorom opasna kako ljudi poginu i čak te odgovara od kupnje motora i takve gluposti...mislim da to nije posao za njega. Zbog posla sam na cesti svaki dan zadnjih nekoliko godina te sam u prijašnjem poslu vozio denvno 500 km , tako da sam itekako iskusan u vožnji te sam vidio i doživio svega i svačega. Moja krivnja je da sam sve to trpio , upisao u 4 mj i imao ispit tek u 31.8. Nadam se da ne dramatiziram preveč :)
 
Lakeman said:
Ok. Dakle nije do skole vec do instruktora .

Poslano koristeći Tapatalk




Do instruktora da ali ipak su ga oni zaposlili tako da je i kod njih krivca. Isto tako to je moje subjektivno iskustvo, m siguran sam da je nekomu super kod njega i s takvim načinom rada .