autoskole u splitu

Nike said:
Motor radije sam nauči vozit, a u autoškoli se samo obavi formalnost
Ne slažem se  (y)
Pogotovo ako imaš novi motor pod kreditom  :mrgreen:
Uvjek ti netko mora reči šta i kako ili ćeš kao neki pitati na forumu :LOL: , a to onda nije sam, a druga je stvar hoće li to biti instruktor ili neki prijatelj...
 
Ibiza said:
Ne slažem se  (y)
Pogotovo ako imaš novi motor pod kreditom  :mrgreen:
Uvjek ti netko mora reči šta i kako ili ćeš kao neki pitati na forumu :LOL: , a to onda nije sam, a druga je stvar hoće li to biti instruktor ili neki prijatelj...
Prvi motor nikako ne bi trebao bit neki "skupi pod kreditom". radije preporučam par godina vožnje skutera ili nečeg sporog / jeftinog
 
situacija u Hrvatskoj nije takva da možeš puno birati, a bom eniti iči po klasama kako bi trebalo (y)
 
Lipi moji ovo van je žalosna činjenica auto-moto škola u Hrvata,a tribalo in je zabranit rad zbog ovakvog NEMARA,a ne zbog uvjeta stručne spreme,u Nas se sve,ama baš sve svelo, plati i ko te J...E,
Bar u današnje vrime ima na tržištu motora kojih očeš ,ne bi tribalo bit problema ,ali zašto kad može i bez.
:palacdolje: :palacdolje:
 
Ej kum mi je polagao u Splitu isto ali se nemogu toćno sitit imena autoškole jer nije jedna od ovih zvučnih, ali pitam pa javim jer sam bia s njim i polagao je na yamahi xt125, ukoliko me sjećanje ne vara :misli:
 
Ja san iz solina i u auto školi SALONA imaš neki Zongsheng kroser(Između endura)! Imaš u malom oglasniku reklamu za pučko otvoreno učilište u solinu u dijelu di su poslovi pa tu uzmi kontakt broj! Inače ja san polaga u Hajduka!
 
psiho said:
Ja san iz solina i u auto školi SALONA imaš neki Zongsheng kroser(Između endura)! Imaš u malom oglasniku reklamu za pučko otvoreno učilište u solinu u dijelu di su poslovi pa tu uzmi kontakt broj! Inače ja san polaga u Hajduka!
e fala sad san vidia i vjerovatno cu nakraju tamo upisat  (y)

al opet da moran do solina se zajebavat :shock: srica da zivin na na kraj grada
 
i ja živin na rubu grada (pujanke) ali mi se isto ne bi dalo ič :mrgreen:
 
Broj od auto škole ti je 210-200, a radi ti od pon. do pet. od 7-12 i od 17-20 sati. Kralju nema na čemu. samo ovi moji glupani iz solina nisu čuli za internet reklame ili internet stranice na kojima bi mogli malo objasnit di se nalaze jerbo niko skoro ne zna za njih! Ako bude problema naći ih samo se javi!
 
Je lipo je polagat u Solinu imaš tri semafora  :LOL: :jesus: pa nisi baksuz da te uvati crveno  :misli:
možda je bolje u Trogiru tamo nemaš nijedan,,,,,,, :LOL: (y) (y)
 
Kralju ne voziš po solinu nego te odvede do grada!! Jer mora proć rute koje ispitivači nalažu! Ti si samo u Solinu kad ideš po motor!!!
 
Psiho, reci ti meni jel znaš Čedu iz Solina, kupija je pri cca. godinu dana crnoga bandita?
Otac mu je knjigovođa u solinu...
Jel se vozi on šta?

:mrgreen: sorry na offu  :mrgreen:
 
corky said:
Je lipo je polagat u Solinu imaš tri semafora  :LOL: :jesus: pa nisi baksuz da te uvati crveno  :misli:
možda je bolje u Trogiru tamo nemaš nijedan,,,,,,, :LOL: (y) (y)
Je falija si ,ima jedan ,na Pantanu radu cestu pa su stavili jedan montažni, :jesus: :jesus:
 
neznan, ali znam tomu tešiju vozi crnog bandita uličara 650 novije generacije, a znan još jednog lika Kristijan vozi plavog bandita oklopnjaču 650 novi iz prošle godine!!!!
 
Pivi said:
Psiho, reci ti meni jel znaš Čedu iz Solina, kupija je pri cca. godinu dana crnoga bandita?
Otac mu je knjigovođa u solinu...
Jel se vozi on šta?

:mrgreen: sorry na offu  :mrgreen:

Čedo je kupija motor???

Kad?  :mrgreen:

P.S. Ima di autoškola koja će me koštat manje od mjesečne plaće?  :mrgreen: :mrgreen:
 
jebate citam ovu temu iz pocetka i naletim na post od pivija  :shock: :shock: :shock:
jos sam u soku  :mrgreen:

free pivi  :mrgreen: