autoskole u splitu

koje su to gluposti... pa naravno da imaju motore. Evo aš Golf (ured doslovno na stanici za bus na Općini) znam da ima fz6icu. vidia sam i Xj6 pa prije 2 dana i neku aš s TDM-om.. Joke dobro prodajes ti te yamahe autoškolama  :mrgreen:
 
"Telefax" u Papandopulovoj isto ima malu Frezu.


Btw, zar je toliki problem uzet telefon u ruke i okrenit par brojeva: "Dobar dan, zanima me polaganje "A" kategorije, imate li motor na raspolaganju?"
Koliko teško to može bit?

Fck, sad san ubra od kad je ova tema.

Eniuej, šta je danas lip i sunčan dan...  :mrgreen:
 
Frane_ST said:
ja san u hajduka učija na vespi i koliko vidim oni su još uvik na vespi.

i da u potpunosti se slažem s tobom, i ja iman isti problem, umisto da naučim u autoškoli vozit s mjenjačem doli ja to nakon 15 sati autoskole moram sat učiti, sramota

haduk ima XJ600

neki dan sam položio
ostale škole imaju fazera,shivera,dorsoduro..to je što sam vidio na poligonu
 
Hebate ja san nedavno tek vidija da ima više "A" kategorija i po tome bi sad i ja triba polagat  :LOL: :LOL: :LOL: I šta, polagat ću na vespi, poližit i sist na R  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Blažena prijašnja vrimena  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
yatasaki said:
haduk ima XJ600

neki dan sam položio
ostale škole imaju fazera,shivera,dorsoduro..to je što sam vidio na poligonu

Aha, ipak se ima nešto...
 
hjukica said:
Hebate ja san nedavno tek vidija da ima više "A" kategorija i po tome bi sad i ja triba polagat  :LOL: :LOL: :LOL: I šta, polagat ću na vespi, poližit i sist na R  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Blažena prijašnja vrimena  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

4600 Kn ti izađe A s liječničkim i ispitom ako imaš B.

Moraš polagat na motoru s više od xx kw(ne znam točno), ugl. nemos na vespi  :mrgreen:
 
Ma imam ali se nisan moga načudit da ima 3 "A" kategorije... prije desetak godina je sve prolazilo s onom za mopede :)))))))))))))))))))) Mislim da me jednom zaustavilo u 4-5 godina  (y)

 
Bump-am temu s pitanjem...jel može tko riješit popust???

Prvo sam otiša u Solin u Salone jer mi je najbliže kući no oni kažu da su prestali držat ''A'' kategoriju jer im se ne isplati( imali su 3 kandidata 2010.). Cijena je tamo bila 3100. Pitam kako, zar nije propisano 3750, kaže mi vlasnik ne. Pitam jel to za A2 ili A, on kaže, tu ti je z750, za njega dozvolu dobijas.

Ništa, prošetam po gradu kroz 5-6 autoškola i sve mi daju opet istu mantru, propisano zakonom 3750 Kn. Kako me frustrira činjenica da ću istrest 3750 Kn, a neću NIŠTA naučit, kad ovaj skuzi da znam vozit neću vjerojatno ni sve sate odvozit, tražim popust...Jel istina ta zakonski propisana minimalna cijena ili je to jos samo jedan BS?

Ne shvaćam zasto ja ne mogu samo izać na ispit i ako znam vozit prođem i to je to. Testovi mi se ionako računaju od B.

Grrrrrrrr

P.S. Na PM ponude s popustima  :LOL: :LOL: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Dozvola je samo trošak isto ka i registracija :LOL: :LOL:
 
Charlie said:
Dozvola je samo trošak isto ka i registracija :LOL: :LOL:
Isto ka i održavanje motora.  :mrgreen:

Mom bratu je npr. najgore šta motor mora livat, da može i to (pored svega već navedenog) kako izbjeć, spasija bi se.
 
Kako sam postavija pametno, tako sam i dobija pametne odgovore  :jesus:



Ugl. ne registriram motor i ne polazem vozacki dok ne donijem popust  :LOL:  :LOL:


 
Nero said:
Kako sam postavija pametno, tako sam i dobija pametne odgovore   :jesus:



Ugl. ne registriram motor i ne polazem vozacki dok ne donijem popust  :LOL:  :LOL:
Onda češ se načekat. :)
3750 je samo početak. Čeka te novi lječnički+ispit+poligon= cca 4850 kn
 
Shepa said:
Isto ka i održavanje motora.  :mrgreen:

Mom bratu je npr. najgore šta motor mora livat, da može i to (pored svega već navedenog) kako izbjeć, spasija bi se.

znan  :D :D
 
Zubakis said:
Onda češ se načekat. :)
3750 je samo početak. Čeka te novi lječnički+ispit+poligon= cca 4850 kn

Znam za ostala davanja, cekat cu popust za autoskolu :)