Bajkerski bircevi po Hrvatskoj

thewarrior

New member
Kako se na svakom putu čovjek-bajker svako malo treba pošteno osvježit, a i pop*šat otvaram ovu temu (jer ne mogu nać da ovo već ima) za sve koji više preferiraju bajkerske birceve od šminkerskih (mada svaka čast i njima).

Ko zna di se jahači asfalta okupljaju neka navede birc i grad (ko ne zna neka samo gleda).





 
thewarrior said:
Kako se na svakom putu čovjek-bajker svako malo treba pošteno osvježit, a i pop*šat otvaram ovu temu (jer ne mogu nać da ovo već ima) za sve koji više preferiraju bajkerske birceve od šminkerskih (mada svaka čast i njima).

Ko zna di se jahači asfalta okupljaju neka navede birc i grad (ko ne zna neka samo gleda).
Odlicna tema. Pratim :mrgreen:
 
Bila je već tema o tome, ali ajmo opet  :misli:

1. Moto 13 Sisak Galdovo  Galdovačka ul. 252
2. Bikers beer factory Zagreb Savska cesta 150
3. Rock House (kod Šareta) Zagreb Maksimirska 102
4. Caffe bar PTG Duga Resa
To su moji favoriti za kavu/pivu :wink:
 
jahači vatre, uozbiljite se, ova tema koristi svima koji trebaju pišat i popričat sa bratom bajkerom

birc Keglić na Kegliću :mrgreen:




Srki
 
Ovo je definitivno za onu nastranu rišpekt-rubriku na forumu. :povraca:
:eek:hne:

Rišpekt!
 
prije nekog vremena bila je pro život, pro rvacka, pro obiteljska inicijativa okupljanja bajkera četvrtkom u mondenom zagrebačkom bircu

pokazala se sva raskoš bratstva mužjaka-motorista, gdje su "hrabri" forumski galamdžije hodali incognito oko birtije i gledali iz prikrajka ko je došel, ne usudjujući se prići zbog vlastite tinejdžerske nesigurnosti kojom su oduvijek prilazili najdebljoj simpatiji iz razreda, budući su frajeri već pobrali kaj valja

čak je i Glavata Želva, poznat po velkim ustima, imao strah od prikazivanja, a najvećim problemom mu se pokazala potreba da svaki 7. put zavrti rundu kave


tak da smo se nas trojica ugodno družili par mjeseci, ispričali si 37 puta iste lovačke priče, na kraju se posvadjali oko CAN BUSa na bemveju i odhebali ta pederska druženja pod "mi bajkeri u bajkerskom bircu" umbrelom


svako sam, i nema problema, ko hoće društvo nek si okači šniclu oko vrata i trči po Zoološkom vrtu




Srki
 
GT Zaprešić

Sreo vlasnika neki dan, čekali zajedno da kolona prođe, kaže svrati na pivu, lijep primjerak vozi


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 
evo ovako nekaj razmisljam otvorit u severinu :mrgreen: http://www.route69.at/
 
thewarrior said:
Ko zna di se jahači asfalta okupljaju neka navede birc i grad (ko ne zna neka samo gleda).
imena tih birceva se drže u tajnosti....
moraš zaslužit "rišpekt" da ti neko nježno šapne na uho. "kod joze, iza mehaničarske".....
 
:neznam:
meni neki "bikeri" već dulje vrijeme idu na živce  :LOL:

pa odem prije u susjedni kafić i samo promatram kad stane grljenje, ljubljenje i
ribičke priče  :mrgreen: