Bajkerski bircevi po Hrvatskoj

Zapru said:
sigurno si bil u koledicama  :LOL:
kod mome smo doletili iz ukrajne sa dodatnih kvalifikacija za neko prvenstvo,zajedno sa repkom...onda kada je boksic zabio za odlazak...poslije plesa cijela repka i mi kod mome,do 10 ujutro...moj frend isti asanovic,lokali na racun njega a i mlade.pipice se nisu odvajale od nas  :mrgreen:
 
Zapru said:
mozda je to ipak malo prefino mjesto :misli: ipak je tamo osoblje u leptir masnama, pregacama, uzimaju narudzbe sa tabletima, ....
Je, s ganom na jajima :mrgreen:
 
Moj Hrvoje tebi se D8 gadi, i to ti virujen ali ti je motor redovno tamo parkiran i razni dripci sidaju na nju i prde u sidalo, pomiriši paš vidit....
 
MARINS said:
Svaka birtija postaje bajkerska birtija kada ja sparkiram motor ispred nje. (y)

Badass !  :mrgreen:
 
Dubrovnik, ulica Petra Kresimira IV. Kafana Bikers,jos bolja opcija caffe bar Roxi( ime ulice neznam al msm da je bana J.J) a ako vozite temaxa imate par komada u ul.Iva Vojnovica :LOL: i sve dobre picke su vam gore,kako muske tako i zenske :jesus:
 
Gostiona Putniku na grobniku, se ide kad se doma ne kuha.
OBAVEZNO AUTOMOBILOM da izbjegneš blalalalala sa nekim tko je nekad želio motor pa se oženio, punica umrla, žena orobila, ..........
 
Spori said:
Gostiona Putniku na grobniku, se ide kad se doma ne kuha.
OBAVEZNO AUTOMOBILOM da izbjegneš blalalalala sa nekim tko je nekad želio motor pa se oženio, punica umrla, žena orobila, ..........
Putnik je  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Zapru said:
Putnik je  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Svaki put OK osim što su me jednom zajebali s podgrijanom prasećom pečenkom.
 
Zapru said:
npr. tripice... dobis (svaki put) 3 (brojkom) komada tripica i 1/2kg krumpira .... :palacdolje: posluga  :palacdolje:
Tripica je bolje da ih što manje dobiješ.

Ustvari najbolje su kad  nema.nijedne unutra

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 
Vez said:
Moj Hrvoje tebi se D8 gadi, i to ti virujen ali ti je motor redovno tamo parkiran i razni dripci sidaju na nju i prde u sidalo, pomiriši paš vidit....
Ah, hondina dadilja je bila nestašna... :mrgreen:
 
Zapru said:
Putnik je  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Doć, pojest, otić. I meni se dogodilo da sam dobio podgrijano.
Ako je za potrošit na aerodrom Aerosteak.
 
Spori said:
Doć, pojest, otić. I meni se dogodilo da sam dobio podgrijano.
Ako je za potrošit na aerodrom Aerosteak.

mda  :0648:

ali tema je o bricevima a ne o klopi  :wink: