Bandit 650 s vs. Bandit 650 n

Status
Not open for further replies.

miha_vg

New member
Kad bi mogli odabrati između ove dvojice, koji bi odabrali i zašto?
 
1.ovisi koliko je dubok tvoj đep
2.za kuda ti treba
3.zašto pitaš ljude pa vala imaš ti svoj stav ili kupiš šta većina kaže?
 
To je ja mislim stvar ukusa, a motori su osim windshielda identični. Ja volim nakede, ali volim i da imaju windshield, pa u ovom odabiru bio bi Bandit 650 s. A u stvarnosti bi uzela Bandit 650 SA  :mrgreen:
 
Sayock said:
To je ja mislim stvar ukusa, a motori su osim windshielda identični. Ja volim nakede, ali volim i da imaju windshield, pa u ovom odabiru bio bi Bandit 650 s. A u stvarnosti bi uzela Bandit 650 SA  :mrgreen:

Meni su nakedi najljepši motori. Kod ovog me smeta što satovi nisu kromirani, ovi su mi ružni. Volim putovat, izbjegavam autocestu, ali nikad se ne zna kad će mi zatrebat vjetrobran... Nemam iskustva s velikim brzinama, pa me zanima da li da uzmem S umjesto n... Vozio bi ga maksimalno 150-160 km/h..
 
miha_vg said:
Meni su nakedi najljepši motori. Kod ovog me smeta što satovi nisu kromirani, ovi su mi ružni. Volim putovat, izbjegavam autocestu, ali nikad se ne zna kad će mi zatrebat vjetrobran... Nemam iskustva s velikim brzinama, pa me zanima da li da uzmem S umjesto n... Vozio bi ga maksimalno 150-160 km/h..
e tu počinje igrati vjetar uzmi s vizirom i nema greške
 
Pa mogao si i editirati temu prije, samo ubacis fotke... :nasilni:
 
uzmi koji ti je ljepši.....ali imaj na umu da s verzija iako ima vjetrobran,koji će se ipak pokazati nedovoljnim ,zahtjava kupnju večeg vjetrobrana,a za nakede imaš mra vario screan koji je valjda najbolji vjetrobran koji postoji....i kako god okreneš očekuje te trošak,a rezultati podjednaki
 
U svakom slučaju SA ipak nečem služe one plastike i vizir,nasparam N ,koji je gol.  :mrgreen:
 
Iskreno, kad bi uzimao nakeda, istog trena bi kupio Hondu CBF 600 N. Nema mi ljepšeg nakeda trenutno na tržištu. Ali,  kad je u pitanju S verzija bilo kojeg nakeda, onda je to Bandit. E sad, pitanje je, poluoklop ili golač??
 
uzmi S verziju..neće ti biti žao (y)
neusporedivo je na većim brzinama praktičniji a meni i ljepši :wink:
 
SA verziju, ljepša, štiti kolko tolko od vjetra, razmisli samo da držiš na autoputu dvjestotinjak km tempo 160-170, pa na nakedu bi te vjetar raznio :mrgreen:
 
a za mene znas kaj bum ti rekel  :mrgreen: N i stavi vizir.. makar ak uzimas naked onda kak si i sam reko radje hondu, ljepsa je a po svim karakteristikama su skoro jednaki
 
Sve je stvar ukusa. Kad biramo motor onda, u većini slučajeva, prevagne onaj za kojim te srce vuče a ne razum.
Meni osobno je SA ljepši, a ipak ima zaštitu od vjetra kakvu-takvu.  (y)
 
miha_vg said:
Iskreno, kad bi uzimao nakeda, istog trena bi kupio Hondu CBF 600 N. Nema mi ljepšeg nakeda trenutno na tržištu. Ali,  kad je u pitanju S verzija bilo kojeg nakeda, onda je to Bandit. E sad, pitanje je, poluoklop ili golač??

kaj se toga tice...n verzija je 100x ljepsa...al opet, sve je to stvar ukusa...
ja osobno volim gole motore...niakakav poluoklop il vateva :p, al vizir na tim motorima zlata vrijedi...
onih 450 kn za koje sam dao za vjetrobran je vise nego dobro ulozeno...do 160 km/h se mozes vozit cisto udobno...na 180 km/h pocne lagano sibat, a na 210 ti takav vizir vrijedi zlata, jer tek onda shvacas kakva je silina vjetra na toj brzini i hvalis bogu kaj ga imas...

osobno, da idem kupovat s verziju, definitivno bi bandita uzeo, jer mi cbf u tom slucaju ruzan...


a na tebi je da odlucis...
1. za kaj ces koristit motor...
2. kolko para imas....
3. nema treceg... :mrgreen:

ajd stari...ja cu uvijek podrzat tvoj odabir, tak da sljedece godine se zaletimo nekud daleko dalje od lijepe nase...recimo, svedska, ko sto smo rekli prosli vikend na kavi... :mrgreen:

i naravno, moras imat motor s kojim ces me moci pratit...
 
N mi je definitivno ljepši,a S komforniji i bolji za putovat. S ne bi nikad kupio  :mrgreen:
 
SA definitivno (y)
udobnost, zastita

btw: to je komentar ovisnika o putovanjima 8)
 
miha_vg said:
koji bi odabrali i zašto?
iz dana u dan gledam ovakve teme i nemogu da nešto ne kažem
koji bi odabrali? pa ima prodanih i s okolopom i bez oklopa, među koje ćeš ti tvoj je odabir
zašto? a šta misliš, pa nekome je bitno da se može vozit iznad 150 dugo vremena nekome ne jer se ne vozi
šta će ti ova tema pokazat, to je sve slučajnost kakvi će ju ljudi otvorit??????
 
SM rules said:
iz dana u dan gledam ovakve teme i nemogu da nešto ne kažem
koji bi odabrali? pa ima prodanih i s okolopom i bez oklopa, među koje ćeš ti tvoj je odabir
zašto? a šta misliš, pa nekome je bitno da se može vozit iznad 150 dugo vremena nekome ne jer se ne vozi
šta će ti ova tema pokazat, to je sve slučajnost kakvi će ju ljudi otvorit??????

Nemam iskustva s takvim brzinama, pa me zato zanima. Svejedno, hvala na odgovoru.  (y)
 
Sve preko nekih130 km/h ti treba vjetrobran.
Meni je ljepša n verzija.
Za putovanja ti je super i V-strom
 
Status
Not open for further replies.