Bar, Crna gora

Chile

Member
Dolazim krajem 7mj. u Bar, pa me zanima smještaj, cijena, i naravno da ima sigurni parking za motor. Ako se ne varam Gasho je iz Bara pa vjerujem da ima korisnih informacija, ali naravno i od svih drugih su dobrodošle,unaprijed hvala!
 
Samo ti kreni, snislicemo nesto... :mrgreen:
Imas PP
 
eto imas domacina vec ti se javio. ako zatreba il krenes put Podgorice, javi pa da zavrsavamo to ;)
 
Gasho said:
Samo ti kreni, snislicemo nesto... :mrgreen:
Imas PP

Gašo evo mene u Dubrovniku u subotu 16.07.naveče i ostajem 2-3 dana pa ću probat da ti se javim, možda padne kakva cuga :cool:
 
Evo put je sretno završio i mogu samo da se zahvalim Gashi i njegovoj ljepšoj polovici na gostoprimstvu, trudu,vremenu i svemu ostalom što su utrošili kako bi naš boravak u CG bio što ugodniji.
Potrudili su se da nam pokažu skoro sve ljepote te zemlje, a ima se stvarno šta vidjeti, tako da smo skoro svaki dan napravili dobru turu, :cool: i naravno sve to dobro popratili dobrim jelom i picem!
I naravno da ne misli da sam zaboravio njegovu VELIČINU, Vecicrnogorac nam se pridružio na dolasku i na turi za Lovćen sa svojom novom zvjeri "Bulldogom", te se isto tako iskazao kao odlican domacin.
Tako vas dvojica polako pocnite planirati put u HR, i naravno ponesite koje Nikšičko :mrgreen: navuko sam se.
Slike još nisam skinuo sa fotica, ali budem.
 
Oću i ja tamooooooooooooooooooooo :cry: :cry: :cry:
 
Loki said:
Evo put je sretno završio i mogu samo da se zahvalim Gashi i njegovoj ljepšoj polovici na gostoprimstvu, trudu,vremenu i svemu ostalom što su utrošili kako bi naš boravak u CG bio što ugodniji.
Potrudili su se da nam pokažu skoro sve ljepote te zemlje, a ima se stvarno šta vidjeti, tako da smo skoro svaki dan napravili dobru turu, :cool: i naravno sve to dobro popratili dobrim jelom i picem!
I naravno da ne misli da sam zaboravio njegovu VELIČINU, Vecicrnogorac nam se pridružio na dolasku i na turi za Lovćen sa svojom novom zvjeri "Bulldogom", te se isto tako iskazao kao odlican domacin.
Tako vas dvojica polako pocnite planirati put u HR, i naravno ponesite koje Nikšičko :mrgreen: navuko sam se.
Slike još nisam skinuo sa fotica, ali budem.

Pa i nama je bilo lijepo u vasem drustvu, i zato kad god zelite, tu smo, naravno povedi i Gixera... :wink:
 
A iskreno se nadam da budemo ponovo došli, naravno sa GIXEROM, vec smo mi pričali o tako nečemu.
 
2 Crnogorci:

Veky i ja idemo prema jugu u nedjelju (14. 08.) i planiramo napraviti krug po Crnoj Gori. Možemo se negdje naći i :piva:
 
Pudla said:
2 Crnogorci:

Veky i ja idemo prema jugu u nedjelju (14. 08.) i planiramo napraviti krug po Crnoj Gori. Možemo se negdje naći i :piva:

Naravno, tada ce u CG biti i MV_NEXUS i Bandit, i eto sranja... :mrgreen:
 
jebo te mv nexus :twisted:

2Pudla: zapisi broj ( u reklami ti je) pa se javi kad dodjes
 
Gasho said:
Loki said:
Evo put je sretno završio i mogu samo da se zahvalim Gashi i njegovoj ljepšoj polovici na gostoprimstvu, trudu,vremenu i svemu ostalom što su utrošili kako bi naš boravak u CG bio što ugodniji.
Potrudili su se da nam pokažu skoro sve ljepote te zemlje, a ima se stvarno šta vidjeti, tako da smo skoro svaki dan napravili dobru turu, :cool: i naravno sve to dobro popratili dobrim jelom i picem!
I naravno da ne misli da sam zaboravio njegovu VELIČINU, Vecicrnogorac nam se pridružio na dolasku i na turi za Lovćen sa svojom novom zvjeri "Bulldogom", te se isto tako iskazao kao odlican domacin.
Tako vas dvojica polako pocnite planirati put u HR, i naravno ponesite koje Nikšičko :mrgreen: navuko sam se.
Slike još nisam skinuo sa fotica, ali budem.

Pa i nama je bilo lijepo u vasem drustvu, i zato kad god zelite, tu smo, naravno povedi i Gixera... :wink:

Hvala ljudi , Nikšićko is the best !!!!
 
Velkam, ako planirate da dodjete u PG (a ako obilazit CG kroz nju morate proc :mrgreen: ) javite se
 
Treba ti putovnica i euri, u CG je službena valuta euro.
 
e moj Loki, da znas samo koliko sam Niksickoga kupio i konzervisao za next event :)
sto se druzenja, tura, i svega ostaloga tice samo najbolje mogu rec, a najgore je bilo kad je ponestalo zelenog zidarskog Niksickog... mada ni ono tamnoga pakovanja nije lose palo :D
momci, ko godj dolazio ovdje imate PM pa se javite, vazda smo za druzenje i voznju spremni ;)
 
Loki said:
Treba ti putovnica i euri, u CG je službena valuta euro.
Bili smo krajem 5. mjeseca i ne treba putovnica, osobna je dovoljna, dobije se nekakva turistička dozvola koju na povratku vratiš..
pitaju i za papire od motora kada ulaziš (barem su pitali nas)
 
Janko said:
Loki said:
Treba ti putovnica i euri, u CG je službena valuta euro.
Bili smo krajem 5. mjeseca i ne treba putovnica, osobna je dovoljna, dobije se nekakva turistička dozvola koju na povratku vratiš..
pitaju i za papire od motora kada ulaziš (barem su pitali nas)

I ja mislim da je dovoljna osobna... :wink:
 
Mene su i na ulazu i na izlazu tražili putovnicu, tako da za osobnu ne mogu nista reci. A Veci nadam se da si podosta toga Nikšičkog spremio ili još bolje natrpajte ti i Gasho kofere sa nikšičkim i put ovdje a ja cu početi pripremati Srnetinu i ostalu divljač kako sam i obečao:wink: