Bar, Crna gora

Slike su strašne!!! Iako, masu ih je poznatih.

Nego, reci mi, koji je ovo debeli neobrijani na slikama. Plava košulja, neke kratke gaće. Ajme ga majko. A pari mi se nešto poznat.
 
A taj neobrijani, a njega zadužiš na graničnom prijelazu kad ulaziš u CG, dođe ti ko GPS uređaj, mali i kompaktan al sve zna!!!
 
Loki, ne laži. Šta mali i kompaktan? Mali? A za zaduživanje si me dobro podsjetija. Kad smo mi išli doli, dobili smo istog takvog, samo je ima full opremu, duge gaće! :wink: :mrgreen:
 
a u gornjem postu sam zaboravio smajlice, a i naš je imao full opremu samo što je ljetno izdanje, nešta ko Ken, imaš više verzija :mrgreen:
 
E vala ne bi ga Crnogorac slika ovako :cool:

Samo moga si se i javit :evil:
 
Bilo je nas par jučer u Crnoj Gori. Možda neko skoro stavi slike :mrgreen:

ZAKOOOON

HVALA Gašo, supruga i Ivan (vecicrnogorac) :cool:
 
Pudla said:
Bilo je nas par jučer u Crnoj Gori. Možda neko skoro stavi slike :mrgreen:

ZAKOOOON

HVALA Gašo, supruga i Ivan (vecicrnogorac) :cool:

hvala ljudi na gostoprimstvu, bilo je super :wink:
 
sto se mene tice nema na cemu i vazda nam dobrodosli, a Gasho mislim da ce vas zapamtit po 5om pohodu na Lovcen ove godine :D:D
 
stavit cu ja slike sjutra samo da se malo oporavim DJETIĆI FALA VAM NA SVEMU !
 
Gasho opet 461 stepenica, pa postao si pravi planinar, kak si krenuo ove godine budeš i na Everestu završio :mrgreen:
 
Loki said:
Gasho opet 461 stepenica, pa postao si pravi planinar, kak si krenuo ove godine budeš i na Everestu završio :mrgreen:

Ovaj put je Gašo išao popreko. :mrgreen: Mi smo se penjali po stepenicama, a Gašo se samo stvorio na vrhu. :LOL:
 
Loki said:
Gasho opet 461 stepenica, pa postao si pravi planinar, kak si krenuo ove godine budeš i na Everestu završio :mrgreen:

Auuu, opet će falit mobitela na lageru !!!???
 
A vidim da se i ti pretrga od posla, smanji malo da ne dobiješ upalu mišića :wink:

2 Pudla: A izgleda da je gašo nabavio teleporter, vidio da smo mi navalili u CG. A iduce godine planira izgradnju pokretnih stepenica na Lovćenu :mrgreen: [/quote]
 
gasho "navodno" svaki put ide poprijeko ;) sad ga mozete pljuvat malo jer je u splitu pa ne moze odgovarat
 
-MV-AGUSTA- said:
gasho "navodno" svaki put ide poprijeko ;) sad ga mozete pljuvat malo jer je u splitu pa ne moze odgovarat

Daj ga pitaj kad će potegnut malo do Zagreba da vidimo tu ljudinu.
 
evo tebi brale slija pa ti uzivaj do tad u njemu ;)