BENDURO 3, 2013. GOD.

moj meterolog govori da ce zadnji vikend bit lijepo vrijeme 27-29 09 datum nije rijesen izgleda da nas nebi bilo puno pa valjda se mozemo dogovorit kada da se provozamo
da otvorim temu benduro 2 drugi put il nastavljamo ovdje ?
 
shadow said:
ako bude lijep vikend valjalo bi ponovo pregaziti Vranicu...., a ako će kakva kiša pederska kombinacija je pravo dobitna

Agreeeeeeeeeeeee.  (y)

boyze said:
moj meterolog govori da ce zadnji vikend bit lijepo vrijeme 27-29 09 datum nije rijesen izgleda da nas nebi bilo puno pa valjda se mozemo dogovorit kada da se provozamo
da otvorim temu benduro 2 drugi put il nastavljamo ovdje ?

Nastavljaj ovdje, šta otvarati drugu temu o istoj stvari.  (y)
 
shadow je bio neki dan, tura bi bila ista dom cincar pa desno priko osinje glave za malovan, sađemo na adrija ski cuga na kupreskim kosarama asfalt do iza sujice cca 12 15 km pa starim putem iz sujice za livno silazak u gornjem gradu cuga grad ili sta vec pa za dom nekih ne znam  125,4 km onako iz glave, lagano vrtimo glavom lijevo desno i pomalo, petkom zaroštiljamo subotom  uz put mozemo ponjet sendvić ili da napravimo ujutro da ne svraćamo po butigama  pa kuvara za vrat da grah napravi i to je to nedjelja po volji dom 100 kuna dvi noći (provjerim valjda se nisu oblokali) petak rostilj moze nam bit 50 kuna grah 50 kuna  nedjelja vidjet cemo  nekih 250 kuna s doruckom sendvićom ili eto vam :mrgreen: kako hocete :mrgreen: cuga nasa ili njihova placa se svakako po nekim cijenama cola 6 ili 8 kuna pivo 6ili8 kuna nase njihovo vidjet cemo naj manji problem
 
boyze said:
shadow je bio neki dan, tura bi bila ista dom cincar pa desno priko osinje glave za malovan, sađemo na adrija ski cuga na kupreskim kosarama asfalt do iza sujice cca 12 15 km pa starim putem iz sujice za livno silazak u gornjem gradu cuga grad ili sta vec pa za dom nekih ne znam  125,4 km onako iz glave, lagano vrtimo glavom lijevo desno i pomalo, petkom zaroštiljamo subotom  uz put mozemo ponjet sendvić ili da napravimo ujutro da ne svraćamo po butigama  pa kuvara za vrat da grah napravi i to je to nedjelja po volji dom 100 kuna dvi noći (provjerim valjda se nisu oblokali) petak rostilj moze nam bit 50 kuna grah 50 kuna  nedjelja vidjet cemo  nekih 250 kuna s doruckom sendvićom ili eto vam :mrgreen: kako hocete :mrgreen: cuga nasa ili njihova placa se svakako po nekim cijenama cola 6 ili 8 kuna pivo 6ili8 kuna njihovo naše vidjet cemo naj manji problem

:LOL: :LOL: :LOL:

(y)
 
27-29.09.  upisano u kalendar - stižem  :)

a valjda će i neko od ovih slavonskih papaka sa mnom

Šta je sa ostalima? Ili je svima dosta vožnje ili ne vjeruju tvom meteorologu  :misli:
 
Spremao sam se za benduro 2 ko niko. Odustao sam zadnji dan zbog onog snijega. Koji papak!  :palacdolje: Još si nisam oprostio. I sad ću reprizu vjerojatno propustiti. Ovaj put zbog pravog razloga  :(
 
Dado33 said:
Spremao sam se za benduro 2 ko niko. Odustao sam zadnji dan zbog onog snijega. Koji papak!  :palacdolje: Još si nisam oprostio. I sad ću reprizu vjerojatno propustiti. Ovaj put zbog pravog razloga  :(
Pomalo...ima dana u Boga... ja i ne čitam, jer se uvik neki kc organizira kad me nema doma...
 
shadow said:
a valjda će i neko od ovih slavonskih papaka sa mnom

A kao ima puno papaka u Slavoniji, ja i Alera, i Cumin, al on je više virtualni leek trenutno... :mrgreen:

Ja se nadam najboljem :mrgreen: (y)
 
e ovako mjenjam varijantu vidim da me nitko ne jebe ni za ekser evo par podrazaja




















(Powered by frubar.net)

 
evo veceras sam bio s kuvarom pa vice da je vrijeme brat grah i klat gudu ma reko pricekaj jos malo da vidimo šta ćemo, dok se slanina malo ocidi bit ce baš za grah  al prije mozemo ovuda








































(Powered by frubar.net)