BENDURO 3, 2013. GOD.

PG

Active member
Vrlo jednostavno i krajnje skromno.U najboljem duhu Bendura.

Vikend tamo negdje početkom/sredinom svibnja 2013.
Baza na Platku u Malome domu.

Petak dolazak.
Subota benduro đir od kakvih 200 km.
Nedjelja odlazak.

Spavanje u Malom domu na Platku je sve samo ne luksuzno.Ali zato ne bi trebalo biti iznad 100 kn/noć po osobi.
Mislim da ima kakvih pedesetak kreveta,uglavnom u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama.
Cijene hrane i pića su umjerene - normalne.
Ništa više umornome endurašu ni ne treba.

Da bi enduraš bio umoran , potruditi će se svojim dolaskom po šumama i gorama do Platka.

Za subotu ćemo se za to pobrinuti mi , slaganjem zahtjevnog ( soft! ) enduro kruga dovoljne duljine da navečer ne treba nikakva fešta osim skromne večere,piva/dva i lošeg kreveta.

U nedjelju ... kuda koji mili moji...


DAKLE ČISTA PRLJAVA VOŽNJA!

Ako se slažete...





 
(y)
 
Super, taj kraj sam oduvijek želio detaljnije proučiti, a i do tamo se nađe dobar put!  (y)
 
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.

Briljantna ideja...... (y)

 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.

:mrgreen:  (y)  :afro:  :021:
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.

+1  (y)
 
forgas said:
Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka

lijepo je biti uzor  :LOL:  :0648:
 
Branko-ST said:
a tebi nepreostaje drugo nego citat  :jesus:

:eek:vo čitan oglase za enduro motor :misli: :LOL: :mrgreen: :paper:
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.

To nije neki problem. Cekat cemo na plinovodu s bocom od pola litre svaki...bit ce dosta. I kad nalete s vrha uzbrdice nakapavat vodu...nema sanse da se popnu.  :hehehe:

...s obzirom na to kako im ide po suhom... :mrgreen:
Benduro Dolazak

 
picoda said:
To nije neki problem. Cekat cemo na plinovodu s bocom od pola litre svaki...bit ce dosta. I kad nalete s vrha uzbrdice nakapavat vodu...nema sanse da se popnu.  :hehehe:

...s obzirom na to kako im ide po suhom... :mrgreen:

....a kad padnu možemo dotrčati i naprokidat ih nogama.
Da provjerimo kako im radi sigurnosna oprema.
Čisto iz znanstvene znatiželje  :mrgreen:
 
forgas said:
....a kad padnu možemo dotrčati i naprokidat ih nogama.
Da provjerimo kako im radi sigurnosna oprema.
Čisto iz znanstvene znatiželje  :mrgreen:

Lud. Točka.  :mrgreen:
 
Jel mogu doći normalni ili samo enduraši?
 
Štose tiče vožnje samo su nenormalni u ekipi jer to baš nije teren za normalne :mrgreen: