Benduro 6 - Opstanak

ok, puno Vam hvala...poceli ste mi mast vaditi dobrih 6 mjeseci prije zbivanja....puno vam hvala....banda jedna obicna...ostaje mi da sa smjeskom pratim sva zbivanja.....
 
posronja said:
ok, puno Vam hvala...poceli ste mi mast vaditi dobrih 6 mjeseci prije zbivanja....puno vam hvala....banda jedna obicna...ostaje mi da sa smjeskom pratim sva zbivanja.....
šparaj za motorin, a ne samo za akvarije :wink: (y)
 
AnteK said:
Ma kad dođe neki stranac preko ljeta, samo mu baci zmiju za vrat i eto motora.  :mrgreen:
ah....doci ce valjda jednom i taj dan...za sada...gustam...uzivam citati vase veselje....i zabavu....doci ce taj Benduro kada cu se i ja pojaviti...na necemu :) :)
 
Na sinoćnjem parastosu smo raspravljali o B6 i u principu smo se složili da nam odgovara i termin i lokacija.
 
OrMar said:
Na sinoćnjem parastosu smo raspravljali o B6 i u principu smo se složili da nam odgovara i termin i lokacija.

YES!!!!

:cbanana: :skocko: :jiggie: :bananalove: :bananarace:
 
OrMar said:
Na sinoćnjem parastosu smo raspravljali o B6 i u principu smo se složili da nam odgovara i termin i lokacija.
More details :)?
 
stane said:
More details :)?
04f041d05156c0546546e1d1065db065.jpg
 
Kakva je ovo sad za.ebancija?
Guknite lokaciju i termin ili ćemo vam mi oktroirat - ISTRU!    :sismis:

:D
 
Danijel 23 said:
Ok, a smiju junci nastupat? Odnsno iml gdej kakav pravilnik?
Junac je najbolja opcija. Najbolje misto dobiješ u kampu, kod roštilja imaš prednost pred pikicama sa malim motorima... ima toga još. U svakom slučaju (y)
 
Ovdje cu Vas sve obuhvatiti....dobri i dragi ljudi...diljem lijepe nase...ja Vam od srca zelim sve naj u novoj godini! bas...onako...jako i od srca ;)