Benelli Trk 702X

Bananeli na 7700 km junački podnio 2. servis, sve odrađeno po JUS-u i PeeSu! Utegnut :)LOL:) prišarafljen, transfuziran i optimiziran veselo praši dalje, skupa samnom. BTW, koga zanima, sve odrađeno u Karmatu na Vrapču koji je od nedavno službeni servis, jako ljubazni i stručni kako mi se čini, preporuka! Sve skupaj me izašlo 141 eVro, ulje, filter ulja, sitnice koje su poštelali, update softwarea, rad 1,5 sati.
Howgh!!!
 

Attachments

  • IMG_20240321_173434.jpg
    IMG_20240321_173434.jpg
    4.8 MB · Views: 0
Last edited:
Vidim po lajkovima da su svi zadovoljni sa cijenom od 141 euro za takav servis Benellija..Ulje, filter ulja, brtva, rad...Kod nas u Suzukija takav servis na Stromu 650 dođe 100 eura. Morat ću dignit cijene, progledao sam 🙂
 
Ne tresi se, da nisam tražio još dosta sitnica napraviti po mojim željama, ispalo bi 96 eura kao i zadnji put, ili manje.

BTW, update softwarea se odsad može napraviti i preko aplikacije koja se može skinuti sa storea, "Instrument Assistant" i proces je vrlo transparentan i brz, danas ga isprobao.
 
  • Like
Reactions: NewMessiah
Sada su mi zapravo tri motora ostala u najužem izboru. Tracer 900 2018 g. za 8500, Tracer 7 2023 za 9000 ili novi TRK 702x za 8800. Danas ili sutra kupujem, pa javim za što sam se odlučio.
Tracer 7 na akciji je 9699 plus 300e priprema troškovi
 
U Njemačkoj samo 7.999€ i dobiješ kofere gratis, stvarno dobra cijena 👏
 

Attachments

  • 702xa.jpg
    702xa.jpg
    208.7 KB · Views: 0
  • 702xb.jpg
    702xb.jpg
    215.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: roberto
Ima crveni i sivi, crnog nazalost vise nema
Znam da je stvar osobne preferencije ali vidio sam sve 3 boje jednu kraj druge i sivi je najljepsi, onda crni...crveni nezanimljiv vizualno.

Sto se tice TRK-a volio bih ga probati, gdje god sam u ZG pitao nije ga bilo ni za sjest, a kamoli probati jer sve odmah prodaju....doduse to je bilo krajem prosle godine.

Planiram kupiti novi motor ali cijela ta situacija gdje motor kupujes tako da ti je eventualno dopusteno sjesti na isti je suluda...a nekad ni to jer citiram jednog prodavaca: "gdje bi mi dosli kad bi dali svakome da nam jasi po motorima". Nekad ga ne mozes ni vidjeti u zivo...plati pa kad ti dode gledaj ga
 
Last edited:
Znam da je stvar osobne preferencije ali vidio sam sve 3 boje jednu kraj druge i sivi je najljepsi, onda crni...crveni nezanimljiv vizualno.

Sto se tice TRK-a volio bih ga probati, gdje god sam u ZG pitao nije ga bilo ni za sjest, a kamoli probati jer sve odmah prodaju....doduse to je bilo krajem prosle godine.

Planiram kupiti novi motor ali cijela ta situacija gdje motor kupujes tako da ti je eventualno dopusteno sjesti na isti je suluda...a nekad ni to jer citiram jednog prodavaca: "gdje bi mi dosli kad bi dali svakome da nam jasi po motorima". Nekad ga ne mozes ni vidjeti u zivo...plati pa kad ti dode gledaj ga
inace mozes se javiti Benelli-u na email i dogovoriti probnu vožnju, ja sam je odradio iako sam morao potegnuti do Krka, al eto, jedan ljep izlet i usput sam ga probao.

Email na koji im se možeš javiti i dogovoriti probu je: [email protected]
 
Čekam vikend.za neku ozbiljniju vožnju.i da krene razrada,čekam dodatnu opremu koju sam naručio... Ovo malo što sam po gradu vozio,jedina stvar koja mi se ne sviđa je desni retrovizor koji ne mogu nikako namjestiti da mi odgovara. Ostalo sve desetka!! Sa obzirom da sam prešao sa 1000ccm na 700ccm,zadovoljan sam.
 

Attachments

  • 1712051565046 (002).jpg
    1712051565046 (002).jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • 1712051565068 (002).jpg
    1712051565068 (002).jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • 1712051565089 (002).jpg
    1712051565089 (002).jpg
    2.2 MB · Views: 0
Last edited:
Pa makni ovu foliju oko volana. 🤪 Nije vrag da si ko penzioneri što daljinski od tv-a drže u kesi omotan ili kad pacijenti kupe novi auto onda neće da skinu foliju sa siceva ili foliju sa ekrana novog mobitela ili televizije. 😅

Inače 🛵 za 10ku. 💪
 
IMG_20240404_180420.jpg
Evo konačno i moj došao. Jedino koferi stižu naknadno. Prvi dojmovi su izuzetno pozitivni. Solidna završna obrada. Jako lijepo se vozi. Sasvim zadovoljavajuće i potegne. Estetski za mene čista desetaka. A o kvaliteti i trajnosti kroz koju godinu 😀
 
Last edited:
Ja odradio prvih 250km,jako mi je dobra ergonomija,jako se lako vozi,s obzirom da je razrada u toku,lijepa ubrzanja,i preticanja odrađuje lako,neke siitne turbulencije oko kacige,ali bilo je vjetrovito,pa ćemo vidjeti. Vibracije izražene na nekim opsezima,ali ništa strašno..,ali računajte da sam vozio rednu četvorku prije..,pa i nisam baš mjerilo. Kočnice u startu tupe,ali sa nabijanjem km. sve mekše,vjerovatno da nalegnu nove pločice. Sve u svemu meni je motor ok..
 
  • Like
Reactions: Feis123 and Boogie
Za vibracije treba kilometara malo odvoziti. Evo meni otac na cca 1500km i kaže sve manje i manje ih ima.
 
  • Like
Reactions: mali_zmaj
Jel itko skinuo Benellijevu aplikaciju i pokušao se povezati sa motorom,ja taman unesem sve podatke ono traži nekakav QR kod? Veli me serviser da je ispod sica u najlonu,tamo je bio samo nekakv kod al za user manual?! Jedini kod ispod sica sam vidjeo na nekoj kutiji od osigurača čini mi se!! Na kraju ću popizditi i odustati,nije žvaka za seljaka,vele iskusni!!
 
Ja sam to odradio i uspješno povezao Benelli app sa b-box jedinicom ispod sica, ali da me ubiješ, više se ne sjećam procedure. Probaj progooglati "Benelli b-box"...