Benelli Trk 702X

Kakav je to motor, od versija 650.
Onaj pedalač, sa nasuprot postavljenim koljenima radilice?
 
Evo još jedna dobra šema... U serijskoj opremi je također i Benelli B-Box, olitiga GPS senzor i hardware preko kojeg je moguće upariti motor sa myBenelli aplikacijom. Preko nje se na mobitelu može pratiti GPS položaj, namjestiti geofencing, pratiti razne parametre kao kilometražu, prosječnu brzinu, potrošnju, rute kretanja, servisne intervale... svašta nešto!
Fora, nije da ću je nešto pretjerano koristiti, ali zanimljiv dodatak, pogotovo kad je već ugrađen na motor i besplatan!
 

Attachments

  • Screenshot_2023-09-25-18-06-30-938_com.b2cinnovation.mybenelli.jpg
    Screenshot_2023-09-25-18-06-30-938_com.b2cinnovation.mybenelli.jpg
    593.3 KB · Views: 0
  • Screenshot_2023-09-25-18-06-56-497_com.b2cinnovation.mybenelli.jpg
    Screenshot_2023-09-25-18-06-56-497_com.b2cinnovation.mybenelli.jpg
    440.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: diesel power
Jos nisu poceli ima bit dolazit naruceni trkovi X702 u 8.misecu……
A tek oni u 9…..
Sve mi se cini da prije 12 miseca nista
 
Navodno je potražnja u Italiji pet puta veća od predviđene ponude pa su iz Benellija procijenili da će svim ostalim tržištima smanjiti količine kako bi zadovoljili prvenstveno ono domaće. U malo više od mjesec dana je registrirano preko 1000 komada u Italiji.
 
  • Like
Reactions: diesel power
U malo više od mjesec dana je registrirano preko 1000 komada u Italiji.
neznam brojke ostalih i koliko je tržište italija, al i ovih 1000 komada novih vlasnika sigurno nije ludo ni manito da uzmu nešto kinesko novo, a mogu za iste novce uzet nešto evropsko ili japansko ili nedaj Bože američko polovno u odličnom stanju...
ma sitit se samo kad su kod nas došli korejci kia i hyundai...koji je to podsmijeh bija... a di su sad... a to je bilo prije 20-25 godina...
 
  • Like
Reactions: prpa
ja se i dalje smijem kad vidim kiu :) novi ceed je bio pokraj mojeg w212 parkiran kad je tuča padala...

kia izgleda ko ona plastika za led smrzavat u frižideru...

na mećavi niti točkica....


iako to nema veze s benelijem on mi se sviđa i nemam problem s poluproizvodima i prvi bi ga kupio da me to zanima.... prije nego onaj dosadni vstrom novi... ta bezlika u meni izaziva nagon za povraćanjem...

sto ljudi sto ćudi
 
Navodno je potražnja u Italiji pet puta veća od predviđene ponude pa su iz Benellija procijenili da će svim ostalim tržištima smanjiti količine kako bi zadovoljili prvenstveno ono domaće. U malo više od mjesec dana je registrirano preko 1000 komada u Italiji.
Nije uopce cudno. Lova je taman. Dobijes ok bajk
 
neznam brojke ostalih i koliko je tržište italija, al i ovih 1000 komada novih vlasnika sigurno nije ludo ni manito da uzmu nešto kinesko novo, a mogu za iste novce uzet nešto evropsko ili japansko ili nedaj Bože američko polovno u odličnom stanju...
ma sitit se samo kad su kod nas došli korejci kia i hyundai...koji je to podsmijeh bija... a di su sad... a to je bilo prije 20-25 godina...
Pa posto je tek izasa, znaci novi motor. Cudno je da ide ovako. Ide samo sta je mukte u usporedbi s ostalim motorima
 
  • Like
Reactions: prpa
Evo malo podataka iz Italije, u 09. mj. 2023. je tamo prodano 910 komada TRK 702, čime je Benelli preuzeo prvo mjesto na tablici prodanih motocikala. U istom razdoblju je prodano 262 Transalpa, 247 Tracera 9, 227 Africe Twin, 219 GejeSova itd. Dakle, 702ca je prodano koliko i ukupno iduća 4 mjesta na tablici. Impresivno u svakom slučaju, a osobito za jedan potpuno novi model na tržištu.

Moj TRK pretrčao prvih 4000 km bez beda, ovaj vikend skoro 1000 km do Splita i nazad bez da sam osjetio, uživam na njemu k'o prase u blatu!

:cool:

P.S. Naručen titanium auspuh i povišeni vizir.
 

Attachments

  • IMG_20231011_162355.jpg
    IMG_20231011_162355.jpg
    5.5 MB · Views: 0
Evo malo podataka iz Italije, u 09. mj. 2023. je tamo prodano 910 komada TRK 702, čime je Benelli preuzeo prvo mjesto na tablici prodanih motocikala. U istom razdoblju je prodano 262 Transalpa, 247 Tracera 9, 227 Africe Twin, 219 GejeSova itd. Dakle, 702ca je prodano koliko i ukupno iduća 4 mjesta na tablici. Impresivno u svakom slučaju, a osobito za jedan potpuno novi model na tržištu.

Moj TRK pretrčao prvih 4000 km bez beda, ovaj vikend skoro 1000 km do Splita i nazad bez da sam osjetio, uživam na njemu k'o prase u blatu!

:cool:

P.S. Naručen titanium auspuh i povišeni vizir.
Treba vidit kako ce se trk pokazat, al da moram sad kupit motor, odmah bi kupio trk, jos bi mi ostalo love kad prodam svoj. nista lipsi ni ruzniji od konkurencije, a jeftiniji. Da imam love i ludu glavu bilo bi ducati MS pikes peak ili bmw 1300. Al posto se nema, trk je top
 
Evo malo podataka iz Italije, u 09. mj. 2023. je tamo prodano 910 komada TRK 702, čime je Benelli preuzeo prvo mjesto na tablici prodanih motocikala. U istom razdoblju je prodano 262 Transalpa, 247 Tracera 9, 227 Africe Twin, 219 GejeSova itd. Dakle, 702ca je prodano koliko i ukupno iduća 4 mjesta na tablici. Impresivno u svakom slučaju, a osobito za jedan potpuno novi model na tržištu.

Moj TRK pretrčao prvih 4000 km bez beda, ovaj vikend skoro 1000 km do Splita i nazad bez da sam osjetio, uživam na njemu k'o prase u blatu!

:cool:

P.S. Naručen titanium auspuh i povišeni vizir.
Dali ja krivo čitam ili taj trk ima zadnji hod ovjesa samo 50mm?
 
Mi siroteki šta kupujemo motore preko socijalnog dok sanjamo kakvog nedostižnog pajcek pika ili gej esa, moramo pazit na svaki cent! Stoga sam, u duhu štednje naručio najjeftiniji šareni šitanijumski auspuh s Aliexpressa! I dobijem gratis SkorpionoviČ nalju!

:mrgreen:

Dali ja krivo čitam ili taj trk ima zadnji hod ovjesa samo 50mm?
Menščini više, onako, štajaznam, 48...