Benelli

Je, al tim mozgovima je radje gs drlo uvezeno staro par god za istu cijenu novog Benellia ili japanez kakav. Tako da me podosta iznenadilo koliko ih se prodalo.
Neki dan su imali okupljanje cini mi se u Cetinju, cudo koliko ih je bilo.
Pod pretpostavkom da je GS u odličnom stanju, prvi sam koji ne bi gledao Benellija. Nemam predrasuda, možda jednog dana ali još uvijek ne.
 
svatko svojim novcima radi što hoće...
ja sam prije 4 godine radije iskrenuo 20 kE za Vitaru u salonu, nego te novce dao za polovnog Audija, VW i slično u "odličnom stanju" ma šta to značilo...
meni su se smijali, pa di Vitara za te novce, moga si ovo, moga si ono, ima polovnjaka godišnjaka u odličnom stanju... dobro je sve.
 
dolijevam malo ulja na vatru.
platio predujam za trk702 anthracite grey.
isporuka sredina listopada '23 do siječnja '24.
jedan trk 702 se vozi u zg, dobrom voljom vlasnika
kratko se provozao i odluka je pala.
bila dilema cfmoto 800mt ili trk702.
nakon testne vožnje 800mt, definitivno trk702!
 
Predlazem da uzmeš i mg auto,pa mozes dijelove i za jednog i drugog zajedno preko alija narucivat😁
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
dolijevam malo ulja na vatru.
platio predujam za trk702 anthracite grey.
isporuka sredina listopada '23 do siječnja '24.
jedan trk 702 se vozi u zg, dobrom voljom vlasnika
kratko se provozao i odluka je pala.
bila dilema cfmoto 800mt ili trk702.
nakon testne vožnje 800mt, definitivno trk702!
ajd usporedba mt i trk-a
 
  • Like
Reactions: diesel power
Vitara je best buy, pogotovo 2018. Za 15k €.
ja sam 12/2018 uzeo Vitaru Allgrip u srednjem paketu opreme, 20k€... odlično vozilo. jednostavno, možda interijer malo zaostaje,, al mehanika odlična... mislim da će i sljedeće auto bit Vitara... nema tu nekih iznenađenja i ludiranja i ovo ono... ima puno boljih vozila, lipše se vozit u drugima, kvalitetnija izrada, ali pouzdanijih... ne znam... meni u skoro 5 godina, ništa. redovan servis i toči-vozi. takav je možda i Benelli... za ne prezahtjevne i neopterećene brendovima odličan izbor. ali vrime će pokazat...
 
Koliko km u 5 godina?🤔
 
sad sam na 140tkm, do 12/2023 udrit 150tkm...
bio sam sa njom po terenima gdje 90% BMW X nešto i Audija Q nešto nisu nikad bili ni blizu...za posao mi treba kad idemo na teško pristupačne lokacije, odašiljača, radara, vjetroparkova i slično...
a onda opet sjednemo nas 4 i zapičimo recimo u Češku na vikend.
 
  • Like
Reactions: Zog
ja sam 12/2018 uzeo Vitaru Allgrip u srednjem paketu opreme, 20k€... odlično vozilo. jednostavno, možda interijer malo zaostaje,, al mehanika odlična... mislim da će i sljedeće auto bit Vitara... nema tu nekih iznenađenja i ludiranja i ovo ono... ima puno boljih vozila, lipše se vozit u drugima, kvalitetnija izrada, ali pouzdanijih... ne znam... meni u skoro 5 godina, ništa. redovan servis i toči-vozi. takav je možda i Benelli... za ne prezahtjevne i neopterećene brendovima odličan izbor. ali vrime će pokazat...

Koji motor je unutra? 1.4T ili 1.0T ?
 
1.4T, 140 KS...
e da imao je jedan "kvar"... u drugoj godini korištenja (garancija 3 god ili 100 tkm) se ogulila koža malo na volanu i dobio sam komplet novi volan...

al pustimo suzuki, o Benelliju je tema :)
 
  • Like
Reactions: AnteK