Beverly 200 struja

pa dobro covjece gdje si ti,jucer u teh pitanjima ja i vickodu se zabrinuli kako te nema,cak je okrivio mene jer te nema na forumu :mrgreen:
 
malaguti said:
pa dobro covjece gdje si ti,jucer u teh pitanjima ja i vickodu se zabrinuli kako te nema,cak je okrivio mene jer te nema na forumu :mrgreen:
imam problema sentimentalne naravi....ali tu sam....Slazem onaj usrani quasar 250...tek danas dobio sve dijelove..... :( Jesi slozio cilindar i klip... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
Jesi slozio cilindar i klip... :mrgreen:
nisam jos :mrgreen: cekam opruge i bregastu pa sve skupa slozit,evo malo sam usis poceo sredivati :D otpali mi prsti...
 
bmw m 5 said:
poliras...ha ???  8)
ma nemogu vjerovati kako je to tvornicki grubo :( a sve rucno pa me bole prstici  :LOL:
stavio sam u temu sam svoj majstor koliko se vec sad vidi razlika....
 
malaguti said:
ma nemogu vjerovati kako je to tvornicki grubo :( a sve rucno pa me bole prstici  :LOL:
stavio sam u temu sam svoj majstor koliko se vec sad vidi razlika....
a cuj...imas malu brusilicu...i male bruseve ? Skines vece neravnine time...poslije brusnim papirima...i na kraju polir pasta purol...i eto ogledala... (y)
 
bmw m 5 said:
a cuj...imas malu brusilicu...i male bruseve ? Skines vece neravnine time...poslije brusnim papirima...i na kraju polir pasta purol...i eto ogledala... (y)
e ali nemam malu brusilicu,ma ovako pomalo i bit ce to super,vise se namucim ali na kraju je ucinak isti :wink: pural pastu imam negdje u garazi..
 
malaguti said:
e ali nemam malu brusilicu,ma ovako pomalo i bit ce to super,vise se namucim ali na kraju je ucinak isti :wink: pural pastu imam negdje u garazi..
bogami dao si si truda.....Obavezno promijeni i gumice ventila...Imas ih ???
 
bmw m 5 said:
bogami dao si si truda.....Obavezno promijeni i gumice ventila...Imas ih ???
nemam gumice :( ali to bi trebalo biti jeftino???
 
malaguti said:
nemam gumice :( ali to bi trebalo biti jeftino???
imam ja....ne brini...Dat cu ti... (y) Vec kad skidas opruge...skines i ventile i zamijenis gumice...Nije tesko... :D
 
bmw m 5 said:
imam ja....ne brini...Dat cu ti... (y) Vec kad skidas opruge...skines i ventile i zamijenis gumice...Nije tesko... :D
vec sam skinuo ventile,morat cu ispusne malo "poprusiti" onu garez,e hvala za gumice :wink:
samo neznam kako cu doci do gumica :misli: a nista, postom cemo?
 
Nažalost ,mogu komodno sve zaboravit sad.
Naime ima san prometnu jucer. Za ne falit,iša san u Trogir kupit bobinu i lulu, i na povratku san prolazia kolonu i jedno auto iz kolone je naglo skrenilo  livo i presiklo mi put.
Tako da san sad doma na oporavku....
 
JOKE-ST said:
Nažalost ,mogu komodno sve zaboravit sad.
Naime ima san prometnu jucer. Za ne falit,iša san u Trogir kupit bobinu i lulu, i na povratku san prolazia kolonu i jedno auto iz kolone je naglo skrenilo  livo i presiklo mi put.
Tako da san sad doma na oporavku....
brz oporavak.....skuter nek odmara....rijesit ces vec.... (y)
 
Evo čisto da i ode stavin svoje iskustvo,da se nađe u arhivi... (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,172932.msg2638437.html#msg2638437