Beverly 500... dva pitanja ili pak tri...

Caesar Commodus

New member
Prvo pitanje... stavim li lonac i granu "Deak" koliko cu dobit-izgubit na performansama i koliko ce bit jeben zvuk?

Drugo pitanje... stavim li variomat... koliko mogu ocekivat na promjeni performansi?

Salutant!!!
 
variomat = +
deak sa granom = -

variomat+deak=0
8)

ni jedan od tih aftermarket spuhova nije takav da ces u svim rezimimai dobiti (start,krajnja,međuubrzanje) tkao da ces negdje bit mrvicu bolji a negdje puno losiji...

Serijski spuh je naj optimalniji tako da se multivar isplati uzet u svakoj slucaju. bolje da se necuje a leti neg da se dere a neide. (sjeti se cigica u ladi sa probusenim spuhom..mislis da je lamburđini iza a ono ciganija proleti...ista stvar ti je i sa ovime)
 
upravo tako, s tim da postoji Malossi ispuh bez grane koji čak nešto i daje, bez da išta izgubiš, a ima i db killer tako da može bit i u okvirima homologacije, a i gromoglasan
 
gastajbarter said:
koliko kosta taj Malosi auspuh? Imal kakva slika kako to izgleda kad se namontira?

I mene to zanima!!!
 
sven54 said:
variomat = +
deak sa granom = -

variomat+deak=0
8)

ni jedan od tih aftermarket spuhova nije takav da ces u svim rezimimai dobiti (start,krajnja,međuubrzanje) tkao da ces negdje bit mrvicu bolji a negdje puno losiji...

Serijski spuh je naj optimalniji tako da se multivar isplati uzet u svakoj slucaju. bolje da se necuje a leti neg da se dere a neide. (sjeti se cigica u ladi sa probusenim spuhom..mislis da je lamburđini iza a ono ciganija proleti...ista stvar ti je i sa ovime)

Hvala na odgovoru!!!
 
Koji će Ti kua, Bojane, dorada na Beverlyju 500... i sam po sebi ide kao lud! Radije uživaj u vožnji, nego u šrafanju! AVE!  :LOL:
 
filiplatinovicz said:
Koji će Ti kua, Bojane, dorada na Beverlyju 500... i sam po sebi ide kao lud! Radije uživaj u vožnji, nego u šrafanju! AVE!  :LOL:

Do 60kmh je spor ko puž... to nervira kad je u pitanju gradska vožnja.
 
sven54 said:
http://www.cyberscooter.it/speciali/eicma03/images/malossi581.jpg

A cijena?
 
Imam ja isto Beverly 500 i dost je ovak trom za gradsku voznju  :x

Normalno nemre me stari na Beverlyu pratit dok sam ja na SP180, tak da
taj Beverly je vise za striceke koji nemreju vise saltat  :LOL: al bi ipak htjeli
vozit nekaj kaj ima retro izgled (pogotovo lampa prednja)  :cbanana:

no to je samo moje misljenje  :mrgreen:
 
Resca said:
Imam ja isto Beverly 500 i dost je ovak trom za gradsku voznju  :x

Normalno nemre me stari na Beverlyu pratit dok sam ja na SP180, tak da
taj Beverly je vise za striceke koji nemreju vise saltat  :LOL: al bi ipak htjeli
vozit nekaj kaj ima retro izgled (pogotovo lampa prednja)  :cbanana:

no to je samo moje misljenje  :mrgreen:

(y) je,je samo za striceke- nije za omladinu :wink:
 
Resca said:
Imam ja isto Beverly 500 i dost je ovak trom za gradsku voznju  :x

Normalno nemre me stari na Beverlyu pratit dok sam ja na SP180, tak da
taj Beverly je vise za striceke koji nemreju vise saltat  :LOL: al bi ipak htjeli
vozit nekaj kaj ima retro izgled (pogotovo lampa prednja)  :cbanana:

no to je samo moje misljenje  :mrgreen:

Nemožeš uspoređivat sportski skuter i grantourismo(putni) u ubrzanju bez obzira kolika razlika u zapremnini bila, a da ne spominjem razliku u koncepciji motora (taktove).
Kome treba sportski skuter može kupiti Nexus ili Tmax i staviti variomat, ubrzanje če sigurno biti na razini Runnera SP180 ili čak i bolje
 
Ja sam uzea Beverlya umisto FXR-a jer znan da bi za koju godinu snimili film o meni i mojoj prejebenoj vožnji... zato sad vozim skuter za penzice... a i dosadilo mi bit faca po gradu... iden sad malo po okolnim selima jebavat.  :jesus:
 
neznam zašto si uzea tu kozu od skutera pa viđa sam te po splitu kako se voziš mislim da je za tebe jedan SM rođen... :wink:
 
Enduro fan said:
neznam zašto si uzea tu kozu od skutera pa viđa sam te po splitu kako se voziš mislim da je za tebe jedan SM rođen... :wink:

Super Moto?!? Hvala na komplimentu... da ti Bog da dobijes na lotu i pocastiš me s jednim te vrste.
 
Caesar Commodus said:
Ja sam uzea Beverlya umisto FXR-a jer znan da bi za koju godinu snimili film o meni i mojoj prejebenoj vožnji... zato sad vozim skuter za penzice... a i dosadilo mi bit faca po gradu... iden sad malo po okolnim selima jebavat.  :jesus:

Previše je ljudi izgubilo život na FXR-u da bi ga se shvatilo ikako drugačije osim kao jako opasnog
 
joke said:
Previše je ljudi izgubilo život na FXR-u da bi ga se shvatilo ikako drugačije osim kao jako opasnog

Istina!!! Skuter je namjenjen povecanju crnih statistika....