Beverly club

Znaci kako sam i mislio. Ma jedan poznanik tu kupio Forzu 350 staru 2 godine i sa 1000km na satu, platio ju vise nego sto nova dodje u salonu i sad bi on isao sa njom doma, 1000 i kusur km po autoputu. A nek mu je Bog na pomoci, sta cu mu...
 
Znaci kako sam i mislio. Ma jedan poznanik tu kupio Forzu 350 staru 2 godine i sa 1000km na satu, platio ju vise nego sto nova dodje u salonu i sad bi on isao sa njom doma, 1000 i kusur km po autoputu. A nek mu je Bog na pomoci, sta cu mu...
A ne bi mu trebalo biti ništa ako je odrzavan ali pošto su vrućine ja bi ipak stao svaki sat odmorit .. i vozača i skuter da malo ohladi.
 
Sta znaci odrzavan? Skuter ima 1000km na satu i vjerojatno nije nista radjeno od kad je kupljen. Al sa gradskim skuterom toliko voziti autoput... Ne znam, ja ne bih.
 
Nego, ima li vas sto ste vozili duze ture autoputem sa jednim skuterom od 300-350 kubika i variomatom, konkretno sa Forzom 350? Smeta li mu konstantna voznja na recimo 120kmh od nekoliko sati? Meni to nekako previse zvuci za jedan gradski skuter.
Jednom sam išao s Vespom GTS od Karlovca do Zagreba autoputem i to nije iskustvo koje bih ponovio.

Osjetljivo na kolotrage, kamione, nemaš force za prijeći spori auto/kamion...
 
  • Like
Reactions: WraGG
Dužu rutu pržit sa više od 80% snage moglo bi biti štetno za skuter. Vozio sam Beverly 300ie i nebih se sa njim usudio ići na autoput čak i na kraće udaljenosti.
 
Sta znaci odrzavan? Skuter ima 1000km na satu i vjerojatno nije nista radjeno od kad je kupljen. Al sa gradskim skuterom toliko voziti autoput... Ne znam, ja ne bih.
Ma može on imati 10tkm ako mu nitko nije nikad ulje promijenio a krene na taj put... Na to sam mislio.
a najveću dionicu sam prešao sa xmax 100njak km bez stajanja pri brzini 130-150 kmh bez problema..i to je relativno brzo za jedan skuter, budem brži od dosta autiju .. kad radim veći đir idem lokalnim cestama i inače izbjegavam autocestu jer je monotono.
 
Vozio xmax 300...da navuce 150 to moze samo s dobrim vjetrom ili ako ces niz Svilno...na 144 vristi po ravnici
Interesantno , novi xmax? niz brdo na satu navukao 160 - udari u limit,
Vezica zavoji 150. U brdo prema bakru 130 max.
A na gps tj preko aplikacije max 145 ravno. Beverly 300 mi je bio -20 kmh od ovih top brzina..
Mazda sam ja laksi pa ide bolje :D
Edit-slikica
 

Attachments

  • IMG_20240704_204620.jpg
    IMG_20240704_204620.jpg
    1.5 MB · Views: 0
Last edited:
Mislim da je 2020 god....xmax je sigurno klasu bolji od beva,bar sta sam ja ubrao kad malo provozam kojeg od frendova.....
 
Mislim da je 2020 god....xmax je sigurno klasu bolji od beva,bar sta sam ja ubrao kad malo provozam kojeg od frendova.....
Ma Beverley je dobar , ja samo nisam imao sreće s mojima.. a mozda mi samo više leže Japanski skuteri ( i auti).. s Talijanima samo drama . 😂