BGW by farbach

p1180030f.jpg


p1180029h.jpg


p1180028f.jpg

 
      ...ova kaciga je odlična (možda zato jer ja osobno preferiram taj "history look"). I ovdje moram reći da bi ona bila dojmljiva i da nije tako majstorski napravljena u što ne sumnjam jer si iskustva nakupio. Naprosto, dobra ideja u startu  (y)
 
Bravo Marko!
Mat definitivno!  (y)


A gdje je karta?  :mrgreen:
 
braco1 said:
Marko-svaka ti cast-uvek nas iznenadis sa svojim radovima .Samo napred  (y)

EEEEEEEEEE Braco da ste ti i Farbach u Americi emisije bi o vama snimali  (y), zamišljam vas istetovirane u podrezanim 3/4 hlačama i sa skejterskim kapama  :mrgreen:
 
M900 said:
EEEEEEEEEE Braco da ste ti i Farbach u Americi emisije bi o vama snimali  (y), zamišljam vas istetovirane u podrezanim 3/4 hlačama i sa skejterskim kapama  :mrgreen:

Hvala na ovakvom komentaru ..tu smo gde smo-iz ove kože nemamo gde  :mrgreen:  (y)
 
bome remek djelo kao i sve do sada, svaka čast  (y)
 
farbach said:
najkomplikovanija kaciga do sada.  2 sata sam je satavljao. Trebao sam sa izbrojim iz koliko delova se satoji, ne manje od trisedet. Pun radni sto nekih dzidz-bidza.
Pravo lijepo!  (y)

...samo rekli smo KTM, a ne BMW!!!  :mrgreen:
 
M900 said:
EEEEEEEEEE Braco da ste ti i Farbach u Americi emisije bi o vama snimali (y), zamišljam vas istetovirane u podrezanim 3/4 hlačama i sa skejterskim kapama  :mrgreen:

E bome ovo odma potpisujem i to za obadvojicu!  (y) (y)

I da, face bi im bile pune kojekakvih alki i vijaka.....  :jesus:
 
U prvi tren sam bio uvjeren da je ono pravi golub dok nisam shvatio šta si radio  :shock: zbunila me voda...ko prava  (y)
Ova zadnja sa buldogom je fantazija... svaka čast  (y)
 
Svaka čast, ovo izgleda fenomenalno. Zbilja ovo sa golubom izgleda kao fotografija, a ne kao slika.