BGW by farbach

farbach said:
Hvala za pohvale, to mi je jedini vitamin za dusu, posto para u ovom poslu nema.

    ...da ti daju birati između pohvala i para, izabrao bi pohvale. Do njih je teže doći nego do para  :wink:. Znaš ti to dobro. Pogledaj ko sve danas ima lovu  :mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...da ti daju birati između pohvala i para, izabrao bi pohvale. Do njih je teže doći nego do para  :wink:. Znaš ti to dobro. Pogledaj ko sve danas ima lovu  :mrgreen:

Pohvale ne plaćaju račune  :wink:
 
ovaj je uradjen pre ere kompjutera i katera, sve peske. 180 radnih sati.

hd12n.jpg


hd13.jpg


hd16bd.jpg


hd17.jpg


hd18.jpg


hd19p.jpg


hd20.jpg


hd21.jpg


hd23o.jpg
 
svaka čast, ne znam koji bi izabrao da je bolje  (y) (y)
 
Ovo šta ti radiš bi tribalo zakonom zabranit zbog poticanja seksualnih delikata, jer radovi su... čista, nepatvorena perverzija.  :mrgreen:
 
Gledam ovo tvoje "nisam neki crtač" i dođe mi da plačem.
Eh da ti znaš koliko ja žaim svakodnevno što crtat neznam. :no:
 
farbach said:
izazvan sam

p1100898v.jpg
Ma ovo ništa ne valja,daj napravi neku što manje zijeva pa ćemo te opet pohvaliti  :mrgreen:

Angie said:
Gledam ovo tvoje "nisam neki crtač" i dođe mi da plačem.
Eh da ti znaš koliko ja žaim svakodnevno što crtat neznam.
:no:
Jesi vidio-kao fin i kulturan,samozatajan čovjek kad ono vražičak ali dok god razmišlja o ovakvim stvarima onda je i živ  (y) a da ja znam ovako nešto napraviti iscrtao bih i plafon,zidove,wc,okućnicu pa čak i pročelje na krovu - nek se narod veseli  :ples:
 
imam dar da uradim tacno to sto ce se musteriji najvise dopasti. Nesto kao izostren prijemnik na koji uhvatim musterijinu radio stanicu. Bilo je i slucajeva da uradim motor koji se ne dopada ni meni, ni malo kome drugom, a gazdi odlican. Sto je i cilj.
Preklapaca je na ovom motoru i voza se po Minkenu. Pre par godina je u Kelnu dobio nagradu kao najbolje ofarban streefight.

cimg1338b.jpg
 
  Kazes da ne farbas kacige?  :misli: :misli: :misli:

farbach said:
najkomplikovanija kaciga do sada.  2 sata sam je satavljao. Trebao sam sa izbrojim iz koliko delova se satoji, ne manje od trisedet. Pun radni sto nekih dzidz-bidza.
p1180058c.jpg

p1180050o.jpg

p1180043r.jpg

p1180040.jpg