Bimota DB8 spied

jolly the roger said:
mercedes i mitsubishi zajedno razvijali taj auto (tj redizajn A klase i novi mitsubishi colt), FYI
znam o cemu pricam, za razliku od nekih :wink:

usporedjivat bimotu i ducati bas se i neda...stvar ekonomije sto se sad u bimotu stavljaju ducati masine, prije su to uglavnom bili japanci (koliko se sjecam zadnje prije ducatija su bile od yamahe fzr i suzukija neznam kojeg)

znaci oces mi rec da je 1098S onolko losiji od bimote,kolko je colt od a klase?
 
eugen said:
znaci oces mi rec da je 1098S onolko losiji od bimote,kolko je colt od a klase?
da mi je znat iz cega si ti izvuka taj zakljucak  :moli: :moli: :moli: :yikes: :mrgreen:

po meni nije nista gluplja od bar 50 % prometala opcenito......
 
jolly the roger said:
mercedes i mitsubishi zajedno razvijali taj auto (tj redizajn A klase i novi mitsubishi colt), FYI
znam o cemu pricam, za razliku od nekih :wink:

usporedjivat bimotu i ducati bas se i neda...stvar ekonomije sto se sad u bimotu stavljaju ducati masine, prije su to uglavnom bili japanci (koliko se sjecam zadnje prije ducatija su bile od yamahe fzr i suzukija neznam kojeg)

tl1000 said:
da mi je znat iz cega si ti izvuka taj zakljucak  :moli: :moli: :moli: :yikes: :mrgreen:

po meni nije nista gluplja od bar 50 % prometala opcenito......
jesi vidio iz cega?
 
pa dobro ovaj jollyev citat ti je i iznad tvog zakljucka :eek:hne: :eek:hne:
ajde sad pocrveni u gornjome citatu recenice koje su te navele na onaj zakljucak  :mrgreen: :mrgreen:
 
e moj eugene  :neznam: :neznam:


:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
tl1000 said:
e moj eugene  :neznam: :neznam:


:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
procitaj sve od pocetka a ne od sredine pa ces vidit da je decko usporedio u ovom slucaju bimota a klasa
                                                                                                                        dukati s mitsubishi colt
 
eugen said:
procitaj sve od pocetka a ne od sredine pa ces vidit da je decko usporedio u ovom slucaju bimota a klasa
                                                                                                                         dukati s mitsubishi colt
evo procitah kako si me uputio sve od pocetka ........
i ne ide  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
eugen said:
pa gle novu db7 dode 26,656 eura
onda ti se ducati 1098s sa 21,295 eura cini jeftin

DB7 se uspoređuje sa 1098R a on je 30k eura
 
"The bike appears to follow the same principle as the Aprilia Tuono...."

Znaci, nista od zadnje kocnice  :LOL: :LOL:
 
mate said:
Ma nisam mislio samo na novce. Bimota je glupost do neba.
nije glupost! mozda za tebe ili mene ili 99 posto nas normalnih (govorimo financijskom stanju, o mentalnom necemo  moglo bi bit svega :mrgreen:),

ali za naprimjer nekog ko ima para i zeli bit drukciji od drugih i ducati mu nije dovoljno ekskluzivan, zasto ne, ista stvar je sa autima, odjecom itd..

nije stvar u kvaliteti ili sta ti ja znam sta, stvar je prestiza.

svaki proizvod nadje svog kupca. (y)
 
Naravno da nađe kupca, svijet bi se srušio da nije tako. :mrgreen:

Bimota nije nikakva posebna ekskluziva bez obzira na cijenu. I zato velim da je glupost. :wink:
 
jolly the roger said:
kako da ti objasnim kad nisi mogao jedan jednostavni post shvatit tocno kako je napisano :misli:

ne kuzim se tolko u bimotu al nemrem si zamislit da je tolko bolja od ducatija.
po cemu je tolko bolja?
 
eugen said:
ne kuzim se tolko u bimotu al nemrem si zamislit da je tolko bolja od ducatija.
po cemu je tolko bolja?
i opet krivo shvacas
ne kazem da je bimota bolja
ne kazem ni da je losija
kazem da se nema sto usporediti, jer ta 2 motora nisu za usporedbu. bimota je mala "manufaktura" u kojoj vise naglaska se daje dizajnu i inovacijama (npr tesi2d), dok je ducati malo veca firma drugacije filozofije rada