BLIC POLISH

bok,

kolko bi me odokativno došlo da se ovo uredi?

1. ovih držača ima 50
2. ovih držača ima 6, šipkica 2 kom
3. ovih šerafa sa poluleptir maticom ima 20 kom
4. ovo je jedan nosač
5. koji stoji u ovom držaču
6. ovo su 2 nogice od bubnja.
 
i ima ukupno 6 obruča na bubnjevima (i možda još dva ako ih nabavim)


I to je to.

Znači, ideja je dovesti to u red.
jesu to presitni komadi?
Ajde reci nešto  :D
 
rhythm said:
i ima ukupno 6 obruča na bubnjevima (i možda još dva ako ih nabavim)


I to je to.

Znači, ideja je dovesti to u red.
jesu to presitni komadi?
Ajde reci nešto  :D
Izgleda da ti je ovaj Tacton jako prirasao srcu, jer mi se čini da će to koštati više nego što bubanj vrijedi.. Naravno, to je samo priprema za kromiranje, koje je slijedeća stavka, jer su španeri i sve ostalo željezni....
 
Zlatko said:
Izgleda da ti je ovaj Tacton jako prirasao srcu, jer mi se čini da će to koštati više nego što bubanj vrijedi.. Naravno, to je samo priprema za kromiranje, koje je slijedeća stavka, jer su španeri i sve ostalo željezni....
Nije tacton  :jesus:
samo je nosač tacton.
pa zanima me kolko bi koštalo. bubanj je u super stanju i ako se sredi, bit će to lijepi vintahe bubanj.
Ta sranja su hrđava, ali čitava, pa gledam kolko bi bilo.
Žao mi ga je razbucati, a ima i nešto romantike u tome da bubanj nastavi živjeti.
Ako bude preskupo, bit će to odlični navijački bubnjevi za slijedeću sezonu Medveščaka ( u tom slučaju ide drugačiji finish).
 
Pa onda se strpi sad još malo!!

:jesus:

Poslao sam ti poruku.
Imam i ja vikend stari moj.
 
dobio poruku  (y)
Nego, jel postoji kakva tekučina za skidanje hrđe, a da ne oštečuje krom?
purpl pasta nije rješenje, pa me zanima s čime probati.
Tnx
 
Teško se boriti sa hrđom.
Neznam kaj da ti preporucim.
Sve je to tak klimavo bilo cime da ideš sad gore,
a da se ponovo ne napravi kromiranje kak spada.
 
http://www.facebook.com/group.php?gid=112014438808884
 
pitanje za majstora...

dao sam si napraviti ove rucke...

od aluminija su...

e sad...

nebi ja njih nista dirao samo hocu da ostanu takve kakve jesu...nebi ih plastificirao da mi ne popune ovu
renderiranu povrsinu niti bi ih kromirao ... u biti neznam sta da radim s njima samo ne zelim da s vremenom
izgledaju kao iz cernobila...jel se moze necim zastititi???elektrolizom kakvom ili sta ja znam...nabadam sada...

P1120618_r.jpg


P1120624_r.jpg


po uzoru na rizomu jel...

unaprijed hvala!
 
V_max said:
pitanje za majstora...

dao sam si napraviti ove rucke...

od aluminija su...

e sad...

nebi ja njih nista dirao samo hocu da ostanu takve kakve jesu...nebi ih plastificirao da mi ne popune ovu
renderiranu povrsinu niti bi ih kromirao ... u biti neznam sta da radim s njima samo ne zelim da s vremenom
izgledaju kao iz cernobila...jel se moze necim zastititi???elektrolizom kakvom ili sta ja znam...nabadam sada...

po uzoru na rizomu jel...

unaprijed hvala!
Po meni to bi bilo lijepo eloksirati, al nek majstor kaze svoje.
 
V_max said:
pitanje za majstora...

dao sam si napraviti ove rucke...

od aluminija su...

e sad...

nebi ja njih nista dirao samo hocu da ostanu takve kakve jesu...nebi ih plastificirao da mi ne popune ovu
renderiranu povrsinu niti bi ih kromirao ... u biti neznam sta da radim s njima samo ne zelim da s vremenom
izgledaju kao iz cernobila...jel se moze necim zastititi???elektrolizom kakvom ili sta ja znam...nabadam sada...

P1120618_r.jpg


P1120624_r.jpg


po uzoru na rizomu jel...

unaprijed hvala!

BOk!

Koliko vidim volan je eloksirani pa bi mogao i te komade eloksirat. Imaš u Zagrebu nekog.
Malo se raspitaj. Je neznam ko to radi.
Al ak kromiraš nisi ništ fulao to je jako tanak sloj i nece ti zapuniti ove renderirane površine.
 
blic, jel bi bilo preporučjivo kromirati ispušne grane uz prethodno poliranje? to mislim s obzirom na trajnost kroma na granama?
 
Ja sam sebi na Harleyu kromirao i super sam zadovoljan. (y)