BMW ConnectedRide Navigator

Imao sam na navigatoru VI par puta problem “ghostinga” kada sam počne prebacivati funkcije i svaki puta je bio vezan uz nečistoće na ekranu. Svaki puta je prestalo kada sam krpicom od mikrovlakana obrisao ekran i još uvijek radi dobro. Kada skroz poludi lako je rješiti problem sa ekranom iz Kine koji ne samo da je bolji od Garminovog već izgleda identično originalu, postavi se za 5 minuta a košta dvadesetak dolara.
Nemam nikakvih problema sa konekcijama između Sene, TFT-a i navigatora, sve radi savršeno.
Ono što sam skužio je da je najčešće problem sa drugim aplikacijama koje u isto vrijeme koriste u pozadini podatke koje i Connected koristi i onda se Connected zna zablesirati. Rješenje je zabraniti tim aplikacijama rad u pozadini i onda Connected radi savršeno…
Pošalješ neki info o zamjenskom ekranu iz Kine pls? Ja naime imam Garmin VI, i to već 4 po redu, jer sam imao 2x nepopravljivi ghosting i 1x debila koji ga je izgrebao u jednoj susjednoj zemlji (😡😡😡🤬🤬).

Inače od kad radi, super radi ali tek od kad sam povezao Senu sa telefonom na phone pairing a Garmin na Senu kao selective media A2DP. Prije sam imao nasumične bizarne efekte ali sad sve štima već dugo vremena. Doduše imam zadnje analogne instrumente (2017) pa temu TFT a ne moram pokrivati.
 
Pošalješ neki info o zamjenskom ekranu iz Kine pls? Ja naime imam Garmin VI, i to već 4 po redu, jer sam imao 2x nepopravljivi ghosting i 1x debila koji ga je izgrebao u jednoj susjednoj zemlji (😡😡😡🤬🤬).

Inače od kad radi, super radi ali tek od kad sam povezao Senu sa telefonom na phone pairing a Garmin na Senu kao selective media A2DP. Prije sam imao nasumične bizarne efekte ali sad sve štima već dugo vremena. Doduše imam zadnje analogne instrumente (2017) pa temu TFT a ne moram pokrivati.
Postoje dvije vrste ekrana (razlika je u konektoru) pa prvo moraš rastaviti navigator kako bi kupio isti ekran. Rastavljanje nije nikakav problem jer se radi o četiri vijka a ako imaš problema na YouTube-u imaš dosta videa koji prikazuju cijeli proces zamjene…
Što se tiče kupovine ekrana imaš ih i na eBay-u i Aliju pa si daj truda pronaći najjeftiniji, svi su isti razlika je jedino u cijeni…