BMW F800R predstavljen u Milanu

jbudimir

Member
Evo i novog člana F obitelji, po meni najljepšeg. Cijena bi valjda trebala bit nešto ispod F800S nadam se oko 72000 kn.
 
Ajd...  barem lici na motor.  :mrgreen:
 
da se ima para bio bi moj  :mrgreen: jer do tog se jos navuce al do k1200 nikak

prekrasan motor (jer nije boxer hahaha) jedino za razliku od velke brace nemaju kardan
 
meni se ovo tankanje sa strane nikak ne svida  :palacdolje: i maznuli su od honde kocepciju zadnju vilicu montiranu na agregat  :palacdolje:
 
Zar ne bi trebala biti zadnja mono vilica  :misli:
 
Bob Rock said:
Prva liga motor, ali sad če se javit ekipa šta preferira V2. Ili možda neče, jer ipak je to Bmw, pa ne smeta, je li...
ma nije stvar u V2,nego nije mi to BMW nikako san JA,a i dosta svita navikli na boksere ipak je to zaštitni znak Bavaraca :mrgreen:komercijalizacija ''jede svoju dicu''i još da ovi taljani izbace V2 šta nam ostaje ,konfekcija,
 
tak nekaj samo BMW može sastavit i probat prodavat

fakat misle da je u brandu sve





Srki
 
prolazi, ali okvir mu je za se ubit... radi onog okvira kako izgleda ga nebi nikad kupio. Zbog toga mi se prvenstveno ne sviđa
 
Tipični "R" u BMW tipologiji. Meni je beemveovo inzistiranje na asimetričnosti OK, ali kod ovog modela nekako najmanje uspjelo.. Paralel dva cilindra su kombinacija koju baš ne sanjam, ali valjda funkcionira.
 
zokx said:
Tipični "R" u BMW tipologiji. Meni je beemveovo inzistiranje na asimetričnosti OK, ali kod ovog modela nekako najmanje uspjelo.. Paralel dva cilindra su kombinacija koju baš ne sanjam, ali valjda funkcionira.

Tipični R je boxer a ovaj R nakon zapremine je oznaka za naked...iskreno rečeno čim nije boxer nekako sam indiferentan...može i Yamaha na njemu pisat...baren bi se Joke raspisa kako je ovo vrhunac vrhunaca!  :mrgreen:
 
alien said:
Tipični R je boxer a ovaj R nakon zapremine je oznaka za naked...iskreno rečeno čim nije boxer nekako sam indiferentan...može i Yamaha na njemu pisat...baren bi se Joke raspisa kako je ovo vrhunac vrhunaca!  :mrgreen:

Naravno i mislio sam na R nakon zapremine.  (y) Premala je to klasa i cijenom i kubikažom za boxer.