BMW F800R predstavljen u Milanu

Nisam mislio da BMW može nadmašiti same sebe po ružnoći, ali eto...
BMW-C1.jpg


čak je ružnije i od njihovog skutera.
Dokaz da kada imaš brand, možeš prodavati svašta pod znakom branda...
 
Shoky said:
Meni je do jaja! (y)
sve je stvar subjektivnog mišljenja ,a i ukusa oko dizajna,osobno ovakve improvizacije ne bih vozija ni da mi pokloniš motor
 
Ne znam jeste li primjetili ali svaka rasprava o nekom motoru svede se na: lijepo, prekrasno, ružno, fakat ugly, do jaja, super itd. Kao da čitam scenarij od red carpeta.
Ne znam šta bi fashion guru rekao za ovog bemwea?  :misli:
 
koss said:
Zar ne bi trebala biti zadnja mono vilica  :misli:

Pa da ,vilica sa S 800 mi je prekrasna plus remen koji je dobrodošao za održavanje ai vizualno mi je OK.

A imaju je ..
 
alien said:
Tipični R je boxer a ovaj R nakon zapremine je oznaka za naked...iskreno rečeno čim nije boxer nekako sam indiferentan...može i Yamaha na njemu pisat...baren bi se Joke raspisa kako je ovo vrhunac vrhunaca!  :mrgreen:


Slazem se u potpunosti svezi boxera :mrgreen:
 
SVJETLI said:
Pa da ,vilica sa S 800 mi je prekrasna plus remen koji je dobrodošao za održavanje ai vizualno mi je OK.

A vjerojatno im je ovako financijski isplativije,tj. manji su troškovi :misli:
 
Prije mi bmw ne da ni bil nekaj, nek je bil bljak.Ovaj je dobar ali mi je F 800 GS jos bolji. (y)
 
piše na portalu da ovaj beemer troši 4.8l pri 120km/h i 3.6l pri 90km/h
šta je moguće, ako je istina to je i više nego odlično
meni nexus troši 4.6l pri 90ak km/h a cca 5.1l pri 120km/h
 
mv_agusta said:
piše na portalu da ovaj beemer troši 4.8l pri 120km/h i 3.6l pri 90km/h
šta je moguće, ako je istina to je i više nego odlično
meni nexus troši 4.6l pri 90ak km/h a cca 5.1l pri 120km/h


To su ti tvornička mjerenja u bestežinskom stanju :mrgreen:.
 
s obzirom da niko nedaje grafove potrosnje g/kWh onda sve te izjave potrosnje su smijesne.. sam trebas vidjet kak ti trosi u kojem rezimu rada u kojoj brzini..
 
Bob Rock said:
To su ti tvornička mjerenja u bestežinskom stanju :mrgreen:.

Jesi li siguran u tu svoju tvrdnju  :misli: Moja koza sa spremnikom od 17l prijeđe preko 400km mada priznajem ima 150ccm manje ali i stariju tehnologiju, određene kilometre i neoriginalne spuhove koji možda dignu potrošnju za neki postototak.  :mrgreen:
 
Lolo said:
Jesi li siguran u tu svoju tvrdnju  :misli: Moja koza sa spremnikom od 17l prijeđe preko 400km mada priznajem ima 150ccm manje ali i stariju tehnologiju, određene kilometre i neoriginalne spuhove koji možda dignu potrošnju za neki postototak.  :mrgreen:



Vidi, od kada sam sebe uhvatio da lažem sam sebi, više nikome ne vjerujem :mrgreen:, pa zašto bi Bmw-u? Ma,dodaj litricu na svako tvorničko obečanje i to je to.