BMW Motorrad Days 2012 - Garmisch Partenkirchen

Weller said:
Pohvale putopiscu!  (y)
Inace, Kum 954 je po opisu potpuno  :cool:

Jedno pitanje! Da li su se na BMW Motorrad Days mogli isprobati za voznju svi modeli BMW-a?
Hvala...drago mi je da ti se svidjelo  (y)
Sto se tice Kuma 954,u pravu si - covjek je stvarno  :cool:
Odgovor na tvoje pitanje  :misli: ....Ne znam Weller,nemam pojma...sorry.
Nas dvojica smo ionako upali u Garmisch k`o s neba  :mrgreen:
U vezi probne voznje BMW-ovih modela,u D postoje tzv. Test the best days...Na tim danima mozes probati doslovno SVE modele.Vlasnici moto kuca vecinom drze nekoliko IMENA.Neki uz BMW drze Ducati i Yamahu.To znaci da na tim danima mozes probati cak i desetak motora,od svakog IMENA po neki...Pisao sam vec o tome....evo link :

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,212543.msg3138474.html#msg3138474
 
nigdje u hrvatskoj prosle godine  nisam mogao probari f 800 iako sam bio spreman kupiti ga...............

lijepa tura, u svakom slucaju i simpatican susret (y)
 
vlais ng said:
nigdje u hrvatskoj prosle godine  nisam mogao probati f 800 iako sam bio spreman kupiti ga...............

lijepa tura, u svakom slucaju i simpatican susret (y)
Nista Prijatelju, drugi put nam se javi pa budemo probali organizirati prenociste i probnu voznju, pa ti malo dodji do nas da nesto pojedemo i popijemo, a naravno da mozes i probati motore koje zelis kupiti. Kontakt i poznanstva su jako vazna i to po cijelom svijetu. Jer covijek nikad nezna gdje ce biti i koga moze trebati. Pa u tom slucaju, slobodno se javi ako imas interesa za neku kupnju motora, mi mozemo zaci u susret i ostalo organizirati. Bitno da probas, i da mi popijemo i pojedemo nesto, a ostalo kako bude.
Pozdrav
MK Kumovi Traunreut Germany
President
Robi
Respekt
 
Weller said:
Pohvale putopiscu!  (y)
Inace, Kum 954 je po opisu potpuno  :cool:

Jedno pitanje! Da li su se na BMW Motorrad Days mogli isprobati za voznju svi modeli BMW-a?

Hvala Brate,
a za probu kao sto je rekao Bandit ima drugih mogucnosti isprobati motore!
Pozdrav
 
Jolly said:
Ko je taj lik ?  :misli:  :mrgreen:  (y).....

Jolly
Pa poznata osoba ne! Mnogi ga znaju, sam sto ga ni Papparazi nemogu od napred uslikat! Brz je ko magla, sad ga vidis sad ne! :misli: :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
Kum-954 said:
Jolly
Pa poznata osoba ne! Mnogi ga znaju, sam sto ga ni Papparazi nemogu od napred uslikat! Brz je ko magla, sad ga vidis sad ne! :misli: :mrgreen: :mrgreen: (y)
Navikao sam stajati IZA objektiva...smeta mi blitz  :mrgreen: