BMW novosti za 2015

meni je totalno suludno da oni to radi.
bmw se kotira kao premium segment trzista a idu pravit motore za publiku koja trazi one sa manjim obimom jer je to, u prvom redu, jeftinije za kupit i manje se placa poreza da ne govorimo o servisiranju.
i vidi sad - naprave oni 300ccm nesto ili 400 - hoces ic kupit njihov za uslovnih 5 kuna i 3 kune servisiranje u godini dana ili istu takvu hondu koja je 3-3.5 kune z amotor i kunu i pol za odrzavanje?
nisu mi jasni, materem....
 
Hard Rocker said:
meni je totalno suludno da oni to radi.
bmw se kotira kao premium segment trzista a idu pravit motore za publiku koja trazi one sa manjim obimom jer je to, u prvom redu, jeftinije za kupit i manje se placa poreza da ne govorimo o servisiranju.
i vidi sad - naprave oni 300ccm nesto ili 400 - hoces ic kupit njihov za uslovnih 5 kuna i 3 kune servisiranje u godini dana ili istu takvu hondu koja je 3-3.5 kune z amotor i kunu i pol za odrzavanje?
nisu mi jasni, materem....

Slično je i u klasi 1200 i opet se prodaju :wink:
Ali razlike u cijeni nisu tolike, npr. (opet u klasi 1200, GS i Crosstourer) novi BMW je skuplji 15ak%, a i servisi su tu negdje (u HR).
 
Hard Rocker said:
meni je totalno suludno da oni to radi.
bmw se kotira kao premium segment trzista a idu pravit motore za publiku koja trazi one sa manjim obimom jer je to, u prvom redu, jeftinije za kupit i manje se placa poreza da ne govorimo o servisiranju.
i vidi sad - naprave oni 300ccm nesto ili 400 - hoces ic kupit njihov za uslovnih 5 kuna i 3 kune servisiranje u godini dana ili istu takvu hondu koja je 3-3.5 kune z amotor i kunu i pol za odrzavanje?
nisu mi jasni, materem....

to ce bit kinez sa znackom BMW, a naci ce se pokoji  jelen koji ce to kupovat i servisirat u BMW servisu :mrgreen:
 



Ma daj nemoj mi samo reči da si pored tog komada gledao motor  :shock:


Moj jedini pogled prema dolje je bio razmišljajuči kako bi njene noge izgledale raširene oko moga jelte struka  :0648:
 
:misli: jel' zna netko otprilike cijenu za BMW R 1200 RS,

bio malo na HRwww, ali to je katastrofa kako su napravili, pa me mrzi i gledati  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:misli: jel' zna netko otprilike cijenu za BMW R 1200 RS,

bio malo na HRwww, ali to je katastrofa kako su napravili, pa me mrzi i gledati  :mrgreen:

http://www.bmw-motorrad.de/de/de/index.html