BMW novosti za 2015

jessy said:
Ako je akcijska cijena nakeda S 1000 R, 102.800,00 kn onda ovaj nebi smio biti puno skuplji max. 10.000 kn

Volio bih ja da bude cijena kao šta ti kažeš, ali čisto sumnjam da će biti tako niska... 
 
Normalna cijena s1000r bazni model je 115.000kn a sa dinamic i sport paketom 128.500kn, medutim za gotovinu daju oko 7000kn popusta. Znaci 108.000 ili 122.000 i tolko ce ti negdje biti xr ili mozda malo skuplji. Ovih 102.000 je jedan motor koji im je ostao od 4og mjeseca.
 
sve me strah da nebude preskup ko i svaki bmw, al motor je mrak, sta je, je (y)
 
Zadnjih godina izlaze sve bolji i kompletniji motocikli, a za ovog bih mogao reći - savršen!
 
Kolika je cijena same mašine, u slučaju da rikne van garancije?
 
Ja mrtav ozbiljan... pročitao sam negdje da je svaka 3. cicikrepnila.. kaj ja znam... A lijepo izgleda.
 
pa i BMW sa krepanom mašinom je bolje neg dukati



Srki
 
cosmic said:
Ja mrtav ozbiljan... pročitao sam negdje da je svaka 3. cicikrepnila.. kaj ja znam... A lijepo izgleda.

Gdje si to pročitao? To je jako vrijedna informacija, pa neka ti ne bude teško stavit link.
 
cosmic said:
Ja mrtav ozbiljan... pročitao sam negdje da je svaka 3. cicikrepnila.. kaj ja znam... A lijepo izgleda.

Mmm za sve godine koliko sam na bmw i koliko par frendova radi u lokalnom predstavnistvu (ne dileru nego predstavnistvu) prvi put cujem za ovo sto si napisao...svaki 3?!?
 
oceangoing said:
Gdje si to pročitao? To je jako vrijedna informacija, pa neka ti ne bude teško stavit link.
Google... "BMW S1000RR blew up"  :LOL:
 
Hard Rocker said:
Mmm za sve godine koliko sam na bmw i koliko par frendova radi u lokalnom predstavnistvu (ne dileru nego predstavnistvu) prvi put cujem za ovo sto si napisao...svaki 3?!?

pa evo npr tu su dve ciknule ... znaci jos jedna i imamo kvotu :LOL: :mrgreen:
 
shonyo said:
Pa svako zna rastavit, al ne zna svako složit nazad!

:mrgreen:
Vidi se ko ima iskustva s rastavljanjem  :mrgreen:
 
svaki vlasnik bemveja zna rastavit i sastavit mašinu dok prolazi desni oštri zavoj



Srki