BMW R1200GS ADVENTURE

Boogie said:
Zaboravio si napomenuti da tvoj Strom ima Power Comander...

Ono citirano je serijski podatak .... odakle ti znaš šta je meni pod sicem  :misli:
sad si me shebao, a taman sam mislio s nekim bmw-om na crtu :LOL:
 
Lolo said:
Koliko njih postigne taj rezultat od 3 ili 3,5s  :misli:

Eh, sad se i to riješilo, tako da na modernim moto računalima postoji "kontrola lansiranja".
Više nije važna ni vještina ni ludost, nego samo čiji je kompjutor s dodanim motorom bolje napravljen u tvornici.

 
Ovaj forum je vrlo reprezentativan presjek HR drustva i pokazuje svu nasu nekulturu, netoleranciju, potrebu nametanja vlastitog misljenja kao apsolutne istine i nemogucnost prihvacanja razlicitih misljena, potreba i poimanja svijeta oko sebe.

Kao sto djecak odraste i shvati da maksimalne gravirane brzine otisnute na brzinomjerima u koje je gledao kroz zatvorene prozore auta parkiranih u kvartu bas nista ne znace, tako i drustvo evoluira i spremno je prihvatiti drugacije bez potrebe za osudama, kategorizacijom i nametanja iskljucivih stavova.

Problem je u tome sto djecaku za to treba 10tak godina, a drustvu barem 50. A nase je drustvo tek na pocetku. :(
 
EnduroLab said:
Ajmo ovako; napusi se kurca. Pisat cu gdje hocu i kad hocu. Citaj i uci. Ok?

Jedini mali covjek ovdje si ti; lazes prijateljima i lazno se divis necemu jer nemas muda reci sto mislis?

Vecina mojih primjedbi je argumentirana, ne pljujem po izgledu vec kvaliteti, ne pljujem po motoru vec po brendu i marketingu. Smijem se postovima vozaca bmwa jer veze nemaju s motorima i motociklizmom isto kao sto se svako jutro smijem dvojici vozaca bmwa koje srecem na putu do posla...prevazni su si, jedan s upaljenim maglenkama, a obojica sa drzanjem na motoru iz kojeg je evidentno da su opasnost u prometu. Smijem se svima onima koji kupuju statusni simbol, a vozacki su na razini jamahe ybr. O povijesti, izradi, odrzavanju i voznji motocikala jedan lb vam moze drzati tecajeve.

Odi na strane, globalne forume pa ces vidjeti da sprdnji s vozacima bmwa nema kraja, zapitaj se zasto...

Toliko.

Jesam ti vec rekao da se napusis?
Promjeniti društvo.....ha, ha,.....uz ovakvu, nadasve finu gospodu, teško. Nikada, na žalost.
 
kalimero said:
1) Što komentirati i argumentirati, gdje živim?

2) Kada sam bezobrazan, to puno puno drugačije zvuči :mrgreen: Pričamo li kao muškarci ili kao geyevi? :LOL:

Prvo sam želio utvrditi jesi li ti pacijent kojeg sam vidio u Luci kada sam doveo frenda po motor kojeg si preuzeo od Lavandina. Ako jesi onda mi je sve jasno, iako mi nisi djelavo tako drsko uživo, već kao mali mišić. Tada si imamo vizualno pimpanog malog Stroma kojeg si hvalio.
Drugo, želio sam reći da je moj brat imao velikog Stroma godinama, a sada ima novog GSA i da se gušio od smijeha na te pizdarije koje govoriš u usporedbi ta dva motora.
Treće, rado ćemo popiti kavu kad budem dole ovo lito da popričamo ko muškarci, nikako ko geyevi. Runda na mene.
 
Uh uh! Pratim!!  :LOL:
 
zokx said:
Prvo sam želio utvrditi jesi li ti pacijent kojeg sam vidio u Luci kada sam doveo frenda po motor kojeg si preuzeo od Lavandina. Ako jesi onda mi je sve jasno, iako mi nisi djelavo tako drsko uživo, već kao mali mišić. Tada si imamo vizualno pimpanog malog Stroma kojeg si hvalio.
Drugo, želio sam reći da je moj brat imao velikog Stroma godinama, a sada ima novog GSA i da se gušio od smijeha na te pizdarije koje govoriš u usporedbi ta dva motora.
Treće, rado ćemo popiti kavu kad budem dole ovo lito da popričamo ko muškarci, nikako ko geyevi. Runda na mene.

GSovci su gospoda, ne priliče vam prijetnje, ni kafanske tuče. Bolje ga ošamari BMW motorrad rukavicom i džentlmenski pozovi na dvoboj u zoru, s dva svjedoka i javnim bilježnikom. :mrgreen:
Džoli sindrom se počeo širit po forumu. :mrgreen:
 
gvo said:
GSovci su gospoda, ne priliče vam prijetnje, ni kafanske tuče. Bolje ga ošamari BMW motorrad rukavicom i džentlmenski pozovi na dvoboj u zoru, s dva svjedoka i javnim bilježnikom. :mrgreen:
Džoli sindrom se počeo širit po forumu. :mrgreen:

Kakve prijetnje? Nisam u životu glas povisio a kamo li da bi fizikalio tu nekog mišića. Smeta me ničim izazvana bahatost i drskost, a sve u usporedbi Stroma i GSa. sa samo njemu znanim argumentima. Lijepo možemo sjesti, razmijeniti iskustva, ić na "crtu" i šta već i još ću ja platiti rundu.
 
oceangoing said:
Uzet cu si za pravo da komentiram jer sam prije BMW imao v-stroma 1000 (10 god od toga). I zbilja o agregatu sve najbolje, odlican.  (y)  Ali nemojmo smetnit s uma da nije samo agregat ono sto cini jedan motorkotac kompletnim. Meni je osobno na v-stromu smetalo sta su kocnice bile katastrofa, jos kad se to nadoveze s losim i mekim vilicama i neudobnim sicom stvorio se razlog da ne ostane u mom vlasnistvu previse dugo. Znam da su se mogla kociona  kljesta zamjeniti s Brembovim, da su se mogle vilice malo poboljsati s oprugama i guscim uljem ili cak zamjeniti s nekim drugim, sic novi naruciti...ali meni se to nije dalo radit pogotovo jer sam u medjuvremenu probao vozit GS-a i otkrio da to sve sto mi smeta na V-stromu GS ima vrlo dobro rijeseno.  Dileme nije bilo.  V-strom out, GS in.

Opet, bez pogresnog shvacanja,
Vjerovatno se radilo o starom V-Strom, mada i sa njim je jedan kod nas u grupi dobro plijevio zavoje. Novi Strom je komplet podesive USD. 100 konja, 100 njutna, 100 000 km problemless kilometara. Da li je udoban, nekome ko predje sa Ra na njega, super je udoban. Da li ima udobnije, ima, ima i tromije i manje agilno.
Suzuki je, nakon, kawasakija, najnoviji u tom segmentu motocikala, rekao bih, GS-klasi. Tu su japanci malo prespavali razvoj, ali dolaze. Drago mi je sto dolaze, moci cemo i mi malo manje imucni voziti Reise Enduro.
 
zokx said:
Prvo sam želio utvrditi jesi li ti pacijent kojeg sam vidio u Luci kada sam doveo frenda po motor kojeg si preuzeo od Lavandina. Ako jesi onda mi je sve jasno, iako mi nisi djelavo tako drsko uživo, već kao mali mišić. Tada si imamo vizualno pimpanog malog Stroma kojeg si hvalio.
Drugo, želio sam reći da je moj brat imao velikog Stroma godinama, a sada ima novog GSA i da se gušio od smijeha na te pizdarije koje govoriš u usporedbi ta dva motora.
Treće, rado ćemo popiti kavu kad budem dole ovo lito da popričamo ko muškarci, nikako ko geyevi. Runda na mene.


:LOL: :LOL:

Nisam taj .... ja sam onaj od kojeg možeš vidjeti samo crtu crne boje na cesti.  :LOL: :LOL:

 
zokx said:
Prvo sam želio utvrditi jesi li ti pacijent kojeg sam vidio u Luci kada sam doveo frenda po motor kojeg si preuzeo od Lavandina. Ako jesi onda mi je sve jasno, iako mi nisi djelavo tako drsko uživo, već kao mali mišić. Tada si imamo vizualno pimpanog malog Stroma kojeg si hvalio.
Drugo, želio sam reći da je moj brat imao velikog Stroma godinama, a sada ima novog GSA i da se gušio od smijeha na te pizdarije koje govoriš u usporedbi ta dva motora.
Treće, rado ćemo popiti kavu kad budem dole ovo lito da popričamo ko muškarci, nikako ko geyevi. Runda na mene.
Odaberi neko drugo piće, kava je moj izbor za razgovore s neistomišljenicima tipa sleđ i kompanija!

gvo said:
GSovci su gospoda, ne priliče vam prijetnje, ni kafanske tuče. Bolje ga ošamari BMW motorrad rukavicom i džentlmenski pozovi na dvoboj u zoru, s dva svjedoka i javnim bilježnikom. :mrgreen:
Džoli sindrom se počeo širit po forumu. :mrgreen:
as i said... :LOL:
 
Bok ljudi!
Pomislio sam da vam treba trenutak predaha od mlacenja prazne slame i da se pohvalim novom igrackom.
Smijete poceti pljuvati.... 3, 2, 1... SAD!!
 

Attachments

  • IMG_9304.JPG
    IMG_9304.JPG
    412.7 KB · Views: 280
jolly the roger said:
Odaberi neko drugo piće, kava je moj izbor za razgovore s neistomišljenicima tipa sleđ i kompanija!as i said... :LOL:

Ti nemaš neistomišljenike. Postoje ljudi koji misle. I ljudi kao ti.

A to su drkoši koji voze jedine motore koje su ikada imali - motore iz svojih snova - po Google-kartama i Youtubeu, sve znanje im je na internetu, kao i iskustvo. Dokaz nečije pameti i iskustva im je "daj link", a nimalo ih ne smeta činjenica da u životu na motoru nisu napravili 2000 km na motoru, da lupetaju o stvarima koje ni teoretski ne poznaju, da najčešće nisu ni sjedili - a kamoli da su vozili neki motor - o kojem "duboko" drame i daju svoj "cijenjeni sud i vrijedno mišljenje". U biti, špricaju frustraciju jer im Bog nije dao pameti i novca da si tako nešto i priušte.

Tako da sada slobodno na svojem mini-bikeu napraviš dva kruga po dnevnom boravku oko vaze sa cvijećem, onda okrijepljen i prepun nadahnuća i debelog iskustva dođeš opet tu i nastaviš srati gluposti i pljuvati po stvarima koje ne poznaješ, dokazujući da u Hrvatskoj inženjer može biti svatko. Tako daješ i ispričnicu ljudima koji ne znaju puno o tehnici - jer očito imamo i inženjere, kao što si i ti, pa nemaju pojma! Moj pas na dvorištu ostavi više pameti nego ti u 13.000 postova, koji jebeni gubitak struje i internet veza bezveze! S time da se pas barem ispriča na svoj način - on to, naime, zakopa i zatrpa da ne smrdi...

Sjever said:
Pomislio sam da vam treba trenutak predaha od mlacenja prazne slame i da se pohvalim novom igrackom.

Sjever, svaka čast, preee-kraaa-san!!  (y) :naklon: (y) :naklon: (y)

Neka je sretno!!