BMW R1200GS ADVENTURE

Dakle, ja bi najprije morao narast 10-tak cm do tvoje visine  :misli:  :?
 
smarty said:
Dakle, ja bi najprije morao narast 10-tak cm do tvoje visine  :misli:  :?


Ima rjesenje za to moze se motor mlo i spustit  :wink:
 
smarty said:
Dakle, ja bi najprije morao narast 10-tak cm do tvoje visine  :misli:  :?

Sa 185 sigurno nečeš imati problema na GSu, nemam ni ja više  :wink:, a sjedim bez problema i na 800GS kome je zic na 880. Na GSA je sic mislim na 890 a može se naručiti i tvornički niži zic.
 
Da malo pošemerim stvari :mrgreen:

Prošle godine sam birao između GS-a i 990sm-a,gs mi je još uvijek ljepši al samo mu fali malo jaći agregat koji se ponaša kao motor a ne kao elektromobil,vejrovatno olakotna okolnost na dugim putovanjima jest linearano i bezlićno razvijanje snage ali brate mili ne kao da voziš nešto na struju.
poslije probne vožnje sam odustao,pa V-strom ide bolje od gs-a a košta 5000e manje.
 
Ali, jbga, jedan je GS  :D


Iako, mislim da bi bio na gorkim mukama koji uzeti, GS, ili GSA  :misli: Čitam o tome, ali brate, ispada da bi bilo najbolje uzeti GS-a koji izgleda kao GSA, odnosno GS-a i na njega staviti veliki tank, veliki vjetrobran, maglenke  8) :shock: :wink: :mrgreen:
 
smarty said:
Ali, jbga, jedan je GS  :D


Iako, mislim da bi bio na gorkim mukama koji uzeti, GS, ili GSA  :misli: Čitam o tome, ali brate, ispada da bi bilo najbolje uzeti GS-a koji izgleda kao GSA, odnosno GS-a i na njega staviti veliki tank, veliki vjetrobran, maglenke  8) :shock: :wink: :mrgreen:

jel stvarno moguće staviti onaj tank od GSA na GS-a ili si to samo ovako rekao? :misli:
pitam jer znam za slučajeve,doduše kod automobila,točnije E klase,gdje su kao dodatno opremu uzimali veće tankove(4 cilindraši imaju za 20-ak litara manji tank od većih motora..)
to bi kod GS bio dobar plus..
 
marac_zg said:
jel stvarno moguće staviti onaj tank od GSA na GS-a ili si to samo ovako rekao? :misli:
pitam jer znam za slučajeve,doduše kod automobila,točnije E klase,gdje su kao dodatno opremu uzimali veće tankove(4 cilindraši imaju za 20-ak litara manji tank od većih motora..)
to bi kod GS bio dobar plus..


e,to je i mene zanimalo,malo surfala po netu i  nasla ovo

http://www.r1200gs.info/howto/tank-conversion.html


a sta se tice sica,more se to prominit,
iako mi ovi nakaradno izgleda,ali dokazuje da more.
ovi cak ima grijanje ugradjen.


 
smarty said:
Ali, jbga, jedan je GS  :D


Iako, mislim da bi bio na gorkim mukama koji uzeti, GS, ili GSA  :misli: Čitam o tome, ali brate, ispada da bi bilo najbolje uzeti GS-a koji izgleda kao GSA, odnosno GS-a i na njega staviti veliki tank, veliki vjetrobran, maglenke  8) :shock: :wink: :mrgreen:

Tebe/Vas bi vise nesta ovako zanimalo  :mrgreen:

285264927_Zv6EL-L.jpg


205191093-M.jpg


pozdrav


edit:
zanemarimo auspuh

edit edit:

srila san nedavno covika iz ceske,putova kroz Lipu nasu,
i vidila da nije bas mrcina od covika a vozi GS/A pa ga pitala.
lik je stavia utege ispod sica i spustia ga jedno 10 cm.
 
xxxburnxxx said:
i vidila da nije bas mrcina od covika a vozi GS/A pa ga pitala.
lik je stavia utege ispod sica i spustia ga jedno 10 cm.


Utege? :shock: sad bar ima preko 450kg. Dodatne "maglenke" da spusti prednji kraj?! ADV najepnice? :LOL:


Nego šta se desilo sa ovim?

http://www.youtube.com/watch?v=e9YihZdJrlI
 
Frane said:
Utege? :shock: sad bar ima preko 450kg. Dodatne "maglenke" da spusti prednji kraj?! ADV najepnice? :LOL:

je,i ja san se bome zacudila,ali je cinjenica da je motor svakako tezak,s utezima ili bez njih.
ovako je bar s petama na tlu pa je puno sigurniji i stabilniji 


p.s.
povea je i zenu ,pa mu je to spustilo dodatnih par centi
ko kaze da od nas nema koristi  :mrgreen:
 
Spustio s utezima  :shock: :shock: :shock: :misli: :misli: :misli: Nisam bas siguran
 
xxxburnxxx said:
e,to je i mene zanimalo,malo surfala po netu i  nasla ovo

http://www.r1200gs.info/howto/tank-conversion.html

znači,naknadno se može..
sad me još zanima da li se to može odmah kod kupovine novoga naručiti,tako da se to odmah u tvornici kod njih složi.. :misli:
upikne se GS sa tim tankom i peri.. (y) 8)
 
Koliko znam, taj tank se ne može naručiti kod kupovine... ali imaš Touratech, pa ako misliš da se isplati dati soma eura za dva dodatna tanka po 8 litara sa strana serijale (što sumnjam osim ako ne ideš na Tibet s njim...).

A možeš i kupiti rabljeni, ili ima na eBayu, pa se pozabaviti sa promjenom, mada ima dosta pripasivanja...
 
2 X 8 litara, 1.054,99 €

http://www.touratech.com/shops/001/product_info.php?cPath=3_38_270&products_id=1159&osCsid=7bbe0a50a056eb508cf75da78782b5ad

 
Sledgehammer said:
Koliko znam, taj tank se ne može naručiti kod kupovine... ali imaš Touratech, pa ako misliš da se isplati dati soma eura za dva dodatna tanka po 8 litara sa strana serijale (što sumnjam osim ako ne ideš na Tibet s njim...).

A možeš i kupiti rabljeni, ili ima na eBayu, pa se pozabaviti sa promjenom, mada ima dosta pripasivanja...

nema veze sa temom, ali posto ju pratim moram nesto napisati da mi bude lakse  :mrgreen:
Na Tibet ne mozes vlastitim vozilom
 
xxxburnxxx said:
ako je on laga,onda i ja lazen vas.
iako mislin da nema razloga da mi govori neistinu


Malo mi je cudno jer mi ga frend vozi i bio mu je previsok i kad je motor bio sa punim koferima i suvozacicom tako da je morao mjenjat opruku da ga spusti zato mi je malo cudno ali ako je covjek tako rekao moze bit  (y)
 
asq said:
nema veze sa temom, ali posto ju pratim moram nesto napisati da mi bude lakse  :mrgreen:
Na Tibet ne mozes vlastitim vozilom

Možeš na Tibet s motorom.
Teško, ali možeš.

Doduše, trenutno bi (polu)legalna opcija koštala 20.000 $, pa je to van pameti...osim ako ide 10 motora...
Jel te to zanima?
 
rain_dog said:
Možeš na Tibet s motorom.
Teško, ali možeš.

Doduše, trenutno bi (polu)legalna opcija koštala 20.000 $, pa je to van pameti...osim ako ide 10 motora...
Jel te to zanima?


Skupo me je prosle godine kostao  pokusaj ulaska u Kinu, tako da mi netreba jos jedan. Ali uz dobre sponzore zasto ne?  :mrgreen:

 
Procitah temu u trenu ali ne vidjeh bas konkretno koji se vise isplati GS ili GSA za nazovi normalno koristenje
Mene zanima sljedece: intervali servisa,registracija, potrosnja i sl.........
                                                                                                unaprijed hvala