BMW S 1000 RR predstavljen

nije ni BMW više šta je bija ,malo po malo boxeri če u ropotarnicu :mrgreen:nostalgija,nostalgija to je bol i ćežnja srca mog :LOL:
 
Onog koji ga je ovak ofarbal treba okulisti poslat, primjer kak s lijepog motora napravit ruzni :no:
 
joke said:
Je sigurno, pogotovo oni koji su dizajnirali R6R, mislim da oni uživaju u revivalu svojg designa :LOL:

p.s. ukoliko traction control bude u seriji to če biti ljepa novost na tržištu (y)

1. r6r- a čemu to služi?  :misli: :mrgreen:
2. kod tomića ništa nije serijski, sve se plaća dodatno i čeka 6 miseci!  :mrgreen:
 
josip_zd said:
kako ce unistiti motor sa svijetlima damn  :jesus:

Neće stavljat svitla jer su svitla već stavljena koliko vidin...
 
Evo prve, "prave" slike cestovne verzije  (y)

2009 BMW S1000RR, 183kg (suh težina), cijena za EU €15,150, početak prodaje rano ljeto, ABS, Traction control, ostale inforamcije uskoro ...

2009-BMW-S1000RR-thumb-415x278-2983.jpg


2009-BMW-S1000RR-2-thumb-415x277-2981.jpg


2009-BMW-S1000RR-3-thumb-415x277-2979.jpg
 
joke said:
Evo prve, "prave" slike cestovne verzije  (y)

2009 BMW S1000RR, 183kg (suh težina), cijena za EU €15,150, početak prodaje rano ljeto, ABS, Traction control, ostale inforamcije uskoro ...

[
predivan motor klasičnog izgleda :)
 
jupi!

nos od Honde, rep od R1, tank od GSXR-a

konačno R kaj se i meni sviđa :mrgreen:



Srki
 
Eto BMW a za široke mase. Nije samo za BMW čudake. Napokon oprema izgled i cijena u normali. Jedino kaj bu BMW s time izgubil na ekskluzivnosti.
 
jessy said:
Eto BMW a za široke mase. Nije samo za BMW čudake. Napokon oprema izgled i cijena u normali. Jedino kaj bu BMW s time izgubil na ekskluzivnosti.
ima on za ekskluzivu modele, budi bez brige
 
Samo BMW ostaje i dalje BMW, nisu mogli neku zivlju boju staviti, ovi na slikama mi izgledaju ko za stare bajkere koji hoce lagano rundati, a trebalo bi biti total obrnuto.
 
Bob Rock je otvorio topic koji je potom Shonyo i zatvorio, a koji govori o sličnosti BMw-a i nove Aprilie RSV4.
Kako sam isto zastupnik ideje o kopiranom designu samo bi stavio link na jako stari topic, i na "pravi" predložak koji je poslužio za kopiranje, jer mislim da je tada Aprilia bila tek u Galuzzievoj glavi


http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,81858.0.html