boja, plz pogledati

koja boja?

  • serijala

    Votes: 0 0.0%
  • crna

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

foggy

Guest
eto doci ce trenutak kada cu morati lakirati motor na kraju, da cujem misljenja. u igri su serijska (crveno-crna) i crna boja. srce mi vuce na crnu definitivno ali na stranu serijale vuce cinjenica da cu motor lakse prodati. ajde misljenja da cujem, ima i anketa da brojcano vidim stanje. naravno skroz crna je jeftinija zbog naljki i svega :D
 
A kaj pitaš kad buš bez obzira na sve naše komentare sve pošprical u crno :wink: :mrgreen:
Ak bude crna, to bi moglo biti zakon, kolko se vozim gradom, nisam još nikad vidio crnu R1, dakle to je prednost, a nedostatak je ak uzmemo u obzir tvoj hobi, tj. kad tankiraš po vrlo niskim i povoljnim cijenama :mrgreen: , budući da ćeš biti jedini na crnoj R1 mogao bi ubrzo biti poznat, a već si i sad televizijska zvijezda, OK Severina te je malo sjebala na TOP ljestvici gledanosti ali tu si negdje :wink: :mrgreen: .
Foggy, ak se mene pita metalik crna i bez ikakvih naljki osim bijeli natpis YAMAHA na bokovima na dnu oklopa i R1 na repu. Ništa drugo i bit će neprejebiv motor sa estetskog stajališta.
 
za sada mi vodi crna kombinacija sa samo yamaha znakom na tanku... sa vremenom mozda koj airbrush
 
ja sam videl r1 celu crnu, ali s doljnje strane oklopa i po bokovima ima naljepnice vatre sad nisam siguran dal su naljepnice, ali mislim da jesu.
dobro zgleda!
 
Nemoj napisat Yamaha. Napiši Kawasaki ili nešto, da te teže ulove
 
Ja imam isti motor kao ti i pao sam prosli tjedan.Ja ću svoga u crveno ali malo meni ljepsu dublju metalik.Jos nisam tocno odlucio koju.Jedan mi znanac ima crnu i pokajao se.Jako je osjetljiva svjetla crna i uvijek se vide nepravilnosti,kit a i prašina.Ako to želiš moraš ga napraviti s puno ljubavi 100% .Meni se sviđa polirani karbonski oklop sa par sitnih detalja.Ako moraš nešto mijenjati,malo dodaš i kupis a uštediš na farbanju.Dodaj i to dvojbi pa nek bude trojba.
 
Ma crna definitvno!

CWicklifteR1.jpg

2003blackR1stock.JPG
 
foggy said:
za sada mi vodi crna kombinacija sa samo yamaha znakom na tanku... sa vremenom mozda koj airbrush


vidis rezultate glasanja... definitivno crna!!! 8)
 
moji prijedlozi
www.sportsbikerider.com/useruploads/production/SBR00_R1%20yellow.jpg
www.sportsbikerider.com/useruploads/production/SBR59_extr14.jpg

www.sportsbikerider.com/useruploads/production/SBR06_02ricarbonleft_m.jpg
 
Evo foggy...

crna.jpg


crna2.jpg


p.s. da sam malo refreshala, ne bih bzvz mlatila po photoshopu i vidjela bih da je već netko stavio zgotovljene s net-a :roll: ...eh što sve za tebe ne bi napravili milo dijete :D
 
OBOJAJ U ŽUTO!
 
Meni je ova najljepša... :mrgreen: :mrgreen:

green.jpg
 
Eto... radja se jos jedna kopija.

Mozete bit slicni.. al nikad isti kao ja.. to vam kazem odmah u startu..


Mey to se odnosi na tebe i tvoju crnu yamohu isto :mrgreen:

Foggy.. ne budi papcina.. zemi kantu crne boje i samo deri.. ta tvoja teorija da imas crveni motor samo zato jer ces ga lakse kasnije prodat je jedna od glupljih sto sam od tebe cuo.. a vjeruj mi na rjec kad kazem da sam ih cuo HRPU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Evo još jedna zanimljiva kombinacija... :mrgreen:

PlasticSoldier.jpg