boja, plz pogledati

koja boja?

  • serijala

    Votes: 0 0.0%
  • crna

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Nike said:
OBOJAJ U ŽUTO!

UTA.jpg
 
Foggyić ja znam da je ovo Splićina patentirana boja, ali ajd ti odoli ovak nečemu :mrgreen:

ROZA.jpg
 
Obzirom na ono kaj ti je policajac rekel nakon nezgode, prefarbaj je u crno.
 
Isusek Mrki pa di si iskopao te užase, fuj...ovog :auuu: army-look nemožeš se nagledati
 
gepeze said:
Kaj ti ne spavas? :mrgreen:

Bejbe tiho! To nisam ja, netko pod mojim nickom :mrgreen: ah što da ti kažem, kad kliknem na ikonicu phptoshopa, mmm...raj :D ... a gdi ste bili bez mene?
 
Andreas said:
Mey to se odnosi na tebe i tvoju crnu yamohu isto :mrgreen:
quote]

a što ti sad tu bedastoće pričaš...pa di nađeš moj motorek sa tvojim uspoređivati :B: Ti voziš motor koji je zeleni iznutra, a moj je crni sa svih strana: Thundercat :D :D :D
 
ante na Pegasu sam samo zbog boje popusio oko 800€ i prodao ga 3mj kasnije... ali ipak, uvjek sam slusao srce i slusat cu ga dalje, motor ce biti crni, povratak korjenima :D
 
foggy said:
tak sam pri lovi da bi vozio Barbie replicu za 200kn

Pa ono, ne izgleda ni to lose... evo jedan primjer - THE PASSION OF THE BARBIE :mrgreen:

ROZA2.jpg


Nego, salu na stranu... pa zar mora biti crna perla? Sta fali obicnoj, metalic? :)
 
radje bi fural bajk bez oklopa nego da imam ovu crapy ljubicastu boju i jos tim naljkama uzassss ... :mrgreen: Mey pusti ti photoshop, paint je zakooon .... :mrgreen:
 
evo, bit ce obicna crna! rep, undertail i blatobran su na lakiranju, ovo ostalo ce pricekati jos malo. felge za sada ostaju bijele
 
foggy said:
evo, bit ce obicna crna! rep, undertail i blatobran su na lakiranju, ovo ostalo ce pricekati jos malo. felge za sada ostaju bijele

Felge ostavi bijele, ionako ce nakon par dana voznje pocrnit... i onda ih vise nemoj ni prat :p ... jest da ce biti mat, al vazno je da je crno :D :wink:
 
Samo ti ostavi bijele felge...mene to neodoljivo podsjeća na bijele čarape... :mrgreen:
Inače, ova izjava da li da ostaviš iste boje zbog prodaje je jedna od jačih. Jebote, pa ne iz aviona nego svemirskog broda se vidi da je sve zdrkano na motoru. :brush:
 
Mey said:
Isusek Mrki pa di si iskopao te užase, fuj...ovog :auuu: army-look nemožeš se nagledati
Ma daaaj, a baš sam htio svog malo doradit... :?
 
kupis akrilnu crnu dobra je za polirati a nije preosjetljiva.... :mrgreen: