BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
Iwa said:
ne budu  :LOL:

daleko je to od toga.
ovo su još uvijek normalni muški razgovori  8)

:eek:hne:  isss, coprnica
 
Robi R. said:
znam ja puno bolje od tebe sto su boje i sto one znace (i sto bi zapravo trebale znaciti). a kazem da si gledao previse filmova jer odmah agresivno skaces bez veze.
Pa daj pobogu prosvijetli nas o sveznali idolu svih bajkera  :jesus:
vidis da tapkamo u tami hrvatske moto scene mi neznalice i gledatelji filmova
ne dozvoli da umremo u neznanju. :LOL:
Sto se tice agresivnosti, neznam miroljubivijeg covjeka od sebe samog  :bis:
ponekad mi ide na Q kad se podje razbacivati frazama kao gledas americke filmove, RESPECT braco bajkeri i tako to pa burno reagiram ali to je sve....

Voli vas sve vas stricek Rocker  :peace:
 
Layla said:
Kratkog trajanja i dugog čekanja... Bitno da svaki put prigovore kako se babe svađaju... Ajde dečki svi ste veliki bAJkeri, ratnici,filmaši,  svi ste pridonijeli karavani, i čemu god je trebalo.  :blahblah:  Daj se prestanite prepucavati... Ajmo se svi zajedno napiti, pa da nam bude lakše
Jedna riječ ti je viška u ovom postu(ta je tema par crta ispod ove,i zaključana),pa te lijepo molim da je izbrišeš.Hvala!
 
Rocker said:
Pa daj pobogu prosvijetli nas o sveznali idolu svih bajkera  :jesus:
vidis da tapkamo u tami hrvatske moto scene mi neznalice i gledatelji filmova
ne dozvoli da umremo u neznanju. :LOL:
Sto se tice agresivnosti, neznam miroljubivijeg covjeka od sebe samog  :bis:
ponekad mi ide na Q kad se podje razbacivati frazama kao gledas americke filmove, RESPECT braco bajkeri i tako to pa burno reagiram ali to je sve....

u pocetku su boje bile tu zbog oznacavanja teritorija i pripadnosti određenoj "skupini". uz njih je isao i kodeks ponasanja, koji je pocivao na interesima skupine, a ne na moralu kako ljudi vole vjerovati. pa su se pojavile i "gladne oci" koje su takodjer htjele izgledati cool, biti slobodni i uzivati u vjetru u kosi, ali im to nije bilo dovoljno, nego su htjeli da ih okolina malo ozbiljnie shvaca i da budu jos vise "cool", pa su i oni htjeli imati nesto na leđima. uz to, kao i sa svim u zivotu, covjek uvijek pokusava nekim stvarima dati neko dublje znacenje i viši cilj, jer lakse je kad se u nesto vjeruje... i tu dolazimo do prica o bratstvu-jedinstvu, casti, solidarnosti, ponosu i ostalim kurcima-palcima. cinjenica je da ako ces biti sa nekim najbolji prijatelj, bas i ne trebate nositi istu odjecu i istu oznaku na ledjima.
i dok se neki trude drzati onih razloga sa pocetka price, neki ih lagano i modificiraju, sto je dobro jer svijet ipak ide naprijed. ali tu je sve vise i vise onih trecih koji pojma nemaju sto tu rade i zasto na sebi nose to sto nose, osim da im  njihov ego zbog toga dozivljava ekstazu. jednostavno, ne mozes ti tek tako uci u skupinu ljudi i vi cete sad postati najbolji prijatelji, cak i obitelj i ti ces sad dat krvi ispod vrata za nekoga.  to ces uciniti iskljucivo ako je neki drugi interes u pitanju ili vlastita egzistencija.
a kako svi vole biti cool, tako do izrazaja dolazi ona stara poslovica "kud i turci, tu i mali mujo".  pa svi vide kako bajkeri voze cestom svoje cool velike motore i pri tome izgledaju kao najvece face, pa onda to isto rade i oni (majmun radi sto majmun vidi).
I tako imamo milijun klubova, sa milijun pripadajucih im sasvim glupih  i na brzinu izmisljenih imena i jos glupljih i bezveznih oznaka koje oni ponosno nose i jos bi se potukli zbog njih oko nekih "virtualnih" razloga. pa pribrojimo tome i enormnu kolicinu priprostih seljacina koji napokon imaju priliku otici medju nekoliko tisuca ljudi koji se opijaju do iznemoglosti (misleci da su svi u istom filmu), pa odjednom svi postaju braca, pa se grle i caste, a kada se sutradan probude, odmah se potrude do slijedece pijanke napraviti i svoje oznake, jer ce ih tako jos bolje prihvatiti, i sasvim se uklopiti u gomilu. uz to svi kao imaju i prigodne  popratne price o vlastitoj dobroti, moralu i zelji za pomoci svakom "bratu" na cesti.... kao i kad poslije mise odu u gostionicu pa pola sata seru o dobroti a nakon toga se pobiju sa vlastitim susjedom oko jabuke.
a kao sto se do sada uvijek pokazalo, uvijek su najvise puni sranja bili oni koji se najvise busaju u prsa i na sva usta hvale sebe, svoje stavove i svoje namjere. a jos smjesnije je kada boje i klub postanu svrha sami sebi. to vec nema nikakve veze sa motorima.

i te price o postivanju svakoga su goli kurac, to jednostavno niej u ljudskoj prirodi, a i glupo je. to sto netko voli voznju na motoru ili rock muziku NE ZNACI da ima slicne poglede na svijet kao i ti. kao sto sam vec rekao, sa vecinom bajkera na kakvom velikom moto partiju imas zajednicko kao i kad se vozis busom Split-Zagrem....imate zajednicko jedino prijevozno sredstvo.
a respekt moras pokazat inace ces dobiti po picki.

sad ona moderna i utopijska verzija smisla posjedovanja i nosenja boja i nije toliko losa, jer drzi ljude na okupu i usmjerava ih pozitivnom moralnom smjeru zajednistva i brige za druge, kulturnog ponasanja zbog opceg dojma i slike kluba. samo to nije proces koji se događa preko noci i samim cinom izrade oznaka. tu treba proci određeno vrijeme, puno kilometara i zajednickog zivota. i bitno je shvatiti da je boja samo komad krpe, a ono sto cini vrijednost su ljudi. kao i sto križ oko vrata nekoga ne cini dobrim covjekom , vec njegva djela i ustroj u glavi.

sto s tice tebe i tvoje miroljubivosti/agresivnosti, vrlo lako je moguce da smo se krivo razumjeli, jer je pisani medij teži za komunikaciju , nema tu izraza lica, gestuikuliranja,, tona glasa... eto meni se nije svidjelo onaj dio o "ne bi mi mogao to reci u lice" i ono o "branjenju boja".  prvo tvoje boje nitko ne napda, jer koji bi kurac nekome na ovome svijetu trebale tvoje boje, , a drugo uzasno mi idu na zivce te prikrivene prijetnje iza monitora kada su svi veliki , hrabri i opasni...ja se drzim one stare da uvreda vrijedi koliko i covjek koji je uputi, i ne vidim razloga pokretanja "svetih ratova" zbog komada krpe, osim ako novac ili egzistencija nisu u pitanju.
svejedno izvini ako sam te krivo shvatio.
 
ma pomalo žalim neke u ovoj temi sa osamnajst sam za dobru zajebanciju bi popija ,zapalio itd itd nekad su me nosili doma iz šekspira ali sa odmakom od 20-tak godina .......

netreba mi piće za dobru zabavu nekad dođem na parti popijem dvi pive više puta popijem samo sok i dobro se zabavim ...e sad da me mora maltretirati neko ko nema granica ....ukoliko mogu izbjegavam sukobljavanje i lakše mi se pokupit .. ali nekad se nemože ....pravdanje momak je pijan ne drži vodu ......boli me k... neka se ne dira u moje -motor, klub i u moje piće.....ako na moju reakciju da se mirno udalji i ostavi me na miru ne reagia on ni njegovi boli me kurac ko je i skim je ....



anegdota neću imenovat prije 10 tak godina u F1 ja sa prijateljima starija sve ekipa došli iz zezancije i polako po piću ,,,,kad jedno pijano magare iz kaštela koje je skakalo i cijelo vrijeme mrko nas gledalo kao slučajno plesne jednu bocu koja doleti za naš stol i opizdi u usnu N.D ,,,ovaj skoči a ekipa i redari nemoj vidiš da je ovaj pijan (vidi se da ga znaju) krv šiklja iz usnice mulci se smijulje N. na šank i molim litru štoka ,plati je i na eks popije dotetura do momka koj je smiješeći prićao događaj i opizdi ga ručerdom ovaj u nesvist izbija mu dva zuba ....panika vatamo N.redari nas tiraju a nato će N.njima šta oćete sad smo oba pijana jel sam moga to napravit trizan ne ovako pijan kako ću ženi naoći...

Poslje smo još desetak puta dolazili u F1 i redari a bogme lokalna ekipa nije se više zajebavala
je da je ova ekipa brojila 7-10 ljudi ali od toga sve od 100 pa na više koji su svi znali kako iz krim tako i iz pol. milljeja

Znači riješi problem odma nemoj se grist da si ostavija repe iza sebe
 
tutankamon said:
jebe mi se di živiš, i ja sam pričao o nekoj bojišnici, a ti odmah o nekim batinama :no:
sta si se usro  :LOL: , nece ti niko nista , ko prica o batinama???

Robi R. said:
u pocetku su boje bile tu zbog oznacavanja teritorija i pripadnosti određenoj "skupini". uz njih je isao i kodeks ponasanja, koji je pocivao na interesima skupine, a ne na moralu kako ljudi vole vjerovati. pa su se pojavile i "gladne oci" koje su takodjer htjele izgledati cool, biti slobodni i uzivati u vjetru u kosi, ali im to nije bilo dovoljno, nego su htjeli da ih okolina malo ozbiljnie shvaca i da budu jos vise "cool", pa su i oni htjeli imati nesto na leđima. uz to, kao i sa svim u zivotu, covjek uvijek pokusava nekim stvarima dati neko dublje znacenje i viši cilj, jer lakse je kad se u nesto vjeruje... i tu dolazimo do prica o bratstvu-jedinstvu, casti, solidarnosti, ponosu i ostalim kurcima-palcima. cinjenica je da ako ces biti sa nekim najbolji prijatelj, bas i ne trebate nositi istu odjecu i istu oznaku na ledjima.
i dok se neki trude drzati onih razloga sa pocetka price, neki ih lagano i modificiraju, sto je dobro jer svijet ipak ide naprijed. ali tu je sve vise i vise onih trecih koji pojma nemaju sto tu rade i zasto na sebi nose to sto nose, osim da im  njihov ego zbog toga dozivljava ekstazu. jednostavno, ne mozes ti tek tako uci u skupinu ljudi i vi cete sad postati najbolji prijatelji, cak i obitelj i ti ces sad dat krvi ispod vrata za nekoga.  to ces uciniti iskljucivo ako je neki drugi interes u pitanju ili vlastita egzistencija.
a kako svi vole biti cool, tako do izrazaja dolazi ona stara poslovica "kud i turci, tu i mali mujo".  pa svi vide kako bajkeri voze cestom svoje cool velike motore i pri tome izgledaju kao najvece face, pa onda to isto rade i oni (majmun radi sto majmun vidi).
I tako imamo milijun klubova, sa milijun pripadajucih im sasvim glupih  i na brzinu izmisljenih imena i jos glupljih i bezveznih oznaka koje oni ponosno nose i jos bi se potukli zbog njih oko nekih "virtualnih" razloga. pa pribrojimo tome i enormnu kolicinu priprostih seljacina koji napokon imaju priliku otici medju nekoliko tisuca ljudi koji se opijaju do iznemoglosti (misleci da su svi u istom filmu), pa odjednom svi postaju braca, pa se grle i caste, a kada se sutradan probude, odmah se potrude do slijedece pijanke napraviti i svoje oznake, jer ce ih tako jos bolje prihvatiti, i sasvim se uklopiti u gomilu. uz to svi kao imaju i prigodne  popratne price o vlastitoj dobroti, moralu i zelji za pomoci svakom "bratu" na cesti.... kao i kad poslije mise odu u gostionicu pa pola sata seru o dobroti a nakon toga se pobiju sa vlastitim susjedom oko jabuke.
a kao sto se do sada uvijek pokazalo, uvijek su najvise puni sranja bili oni koji se najvise busaju u prsa i na sva usta hvale sebe, svoje stavove i svoje namjere. a jos smjesnije je kada boje i klub postanu svrha sami sebi. to vec nema nikakve veze sa motorima.

i te price o postivanju svakoga su goli kurac, to jednostavno niej u ljudskoj prirodi, a i glupo je. to sto netko voli voznju na motoru ili rock muziku NE ZNACI da ima slicne poglede na svijet kao i ti. kao sto sam vec rekao, sa vecinom bajkera na kakvom velikom moto partiju imas zajednicko kao i kad se vozis busom Split-Zagrem....imate zajednicko jedino prijevozno sredstvo.
a respekt moras pokazat inace ces dobiti po picki.

sad ona moderna i utopijska verzija smisla posjedovanja i nosenja boja i nije toliko losa, jer drzi ljude na okupu i usmjerava ih pozitivnom moralnom smjeru zajednistva i brige za druge, kulturnog ponasanja zbog opceg dojma i slike kluba. samo to nije proces koji se događa preko noci i samim cinom izrade oznaka. tu treba proci određeno vrijeme, puno kilometara i zajednickog zivota. i bitno je shvatiti da je boja samo komad krpe, a ono sto cini vrijednost su ljudi. kao i sto križ oko vrata nekoga ne cini dobrim covjekom , vec njegva djela i ustroj u glavi.

sto s tice tebe i tvoje miroljubivosti/agresivnosti, vrlo lako je moguce da smo se krivo razumjeli, jer je pisani medij teži za komunikaciju , nema tu izraza lica, gestuikuliranja,, tona glasa... eto meni se nije svidjelo onaj dio o "ne bi mi mogao to reci u lice" i ono o "branjenju boja".  prvo tvoje boje nitko ne napda, jer koji bi kurac nekome na ovome svijetu trebale tvoje boje, , a drugo uzasno mi idu na zivce te prikrivene prijetnje iza monitora kada su svi veliki , hrabri i opasni...ja se drzim one stare da uvreda vrijedi koliko i covjek koji je uputi, i ne vidim razloga pokretanja "svetih ratova" zbog komada krpe, osim ako novac ili egzistencija nisu u pitanju.
svejedno izvini ako sam te krivo shvatio.
Lijepo si to srocio i uvelike se slazem s tobom.Kao i tebi i meni idu neke stvari na zivce, a to je podjebavanje iza monitora koje sigurno nebi bilo izreceno u lice.(podrugljive izjeve tipa :"otvoreno novo ratiste  minken - frankfurt" ) Sto se tice branjenja boja , moje ne znace ni novac ni egzistenciju, ali ih nisam stavio na ledja kao modni detalj .Nisam nigdje napisao da neko napada moje boje, samo sam napisao da sam ponosan na njih i da nebi dozvolio da ih neko vrijedja.Ne pravim od toga kazalisnu predstavu kao sto mi ti (podrugljivim tonom)pripisujes, samo sam izrazio svoje misljenje u temi i ono sigurno nije  rezultat gledanja filmova. Zivim u okruzenju u kojem se vrlo pazljivo gleda sta nosis na ledjima i vaze strozija pravila nego u hr.Ako imalo poznas moto scenu izvan granica lijepe nase jasno ti je o cemu pisem.Tamo sigurno mnoge boje iz hr  (a o bosni da ne govorim) nebi prosle.Da ne govorim o masovnom opijanju, utjeravanju motora pred ili u sator i konzumiranju marihuane i ostalih supstanci....Mnogi gledaju podrugljivo na te cinjenice (djelomicno i ti primjedbom o gledanju filmova) ali to je realnost i za nekoliko godina stici ce nam, kao i mnoga pravila sto se tice boja, klubova itd....

Pozz  (y)
 
Rocker said:
sta si se usro  :LOL: , nece ti niko nista , ko prica o batinama???
Lijepo si to srocio i uvelike se slazem s tobom.Kao i tebi i meni idu neke stvari na zivce, a to je podjebavanje iza monitora koje sigurno nebi bilo izreceno u lice.(podrugljive izjeve tipa :"otvoreno novo ratiste  minken - frankfurt" ) Sto se tice branjenja boja , moje ne znace ni novac ni egzistenciju, ali ih nisam stavio na ledja kao modni detalj .Nisam nigdje napisao da neko napada moje boje, samo sam napisao da sam ponosan na njih i da nebi dozvolio da ih neko vrijedja.Ne pravim od toga kazalisnu predstavu kao sto mi ti (podrugljivim tonom)pripisujes, samo sam izrazio svoje misljenje u temi i ono sigurno nije  rezultat gledanja filmova. Zivim u okruzenju u kojem se vrlo pazljivo gleda sta nosis na ledjima i vaze strozija pravila nego u hr.Ako imalo poznas moto scenu izvan granica lijepe nase jasno ti je o cemu pisem.Tamo sigurno mnoge boje iz hr  (a o bosni da ne govorim) nebi prosle.Da ne govorim o masovnom opijanju, utjeravanju motora pred ili u sator i konzumiranju marihuane i ostalih supstanci....Mnogi gledaju podrugljivo na te cinjenice (djelomicno i ti primjedbom o gledanju filmova) ali to je realnost i za nekoliko godina stici ce nam, kao i mnoga pravila sto se tice boja, klubova itd....
Pozz  (y)

nadam se da će za nekoliko godina doći pravi kadar u policiju, i da neće izdavati dozvole za ta i slična okupljanja 8)
 
očito je ovaj forum(napose ovu temu)ščepalo ono famozno B A B LJ E  LUDILO :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:



da bi sve ostalo u dobrom (babljem običaju....POČUPAJTE SE :jesus: i sve je rišeno..sve rasprave,prepucavanja,ove ili one bojišnice :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


zbilja Vas je ružno čuti.... :wink:

dida said:
ne moš uteć od žene pa ni na forum ha ha ha ha I tamo nas čekaju  :D

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

bablji lobi rulZ :jesus:


btw.sluša li tko TBF? :LOL: :LOL: :LOL:
 
Robi R. said:
u pocetku su boje bile tu zbog oznacavanja teritorija i pripadnosti određenoj "skupini". uz njih je isao i kodeks ponasanja, koji je pocivao na interesima skupine, a ne na moralu kako ljudi vole vjerovati. pa su se pojavile i "gladne oci" koje su takodjer htjele izgledati cool, biti slobodni i uzivati u vjetru u kosi, ali im to nije bilo dovoljno, nego su htjeli da ih okolina malo ozbiljnie shvaca i da budu jos vise "cool", pa su i oni htjeli imati nesto na leđima. uz to, kao i sa svim u zivotu, covjek uvijek pokusava nekim stvarima dati neko dublje znacenje i viši cilj, jer lakse je kad se u nesto vjeruje... i tu dolazimo do prica o bratstvu-jedinstvu, casti, solidarnosti, ponosu i ostalim kurcima-palcima. cinjenica je da ako ces biti sa nekim najbolji prijatelj, bas i ne trebate nositi istu odjecu i istu oznaku na ledjima.
i dok se neki trude drzati onih razloga sa pocetka price, neki ih lagano i modificiraju, sto je dobro jer svijet ipak ide naprijed. ali tu je sve vise i vise onih trecih koji pojma nemaju sto tu rade i zasto na sebi nose to sto nose, osim da im  njihov ego zbog toga dozivljava ekstazu. jednostavno, ne mozes ti tek tako uci u skupinu ljudi i vi cete sad postati najbolji prijatelji, cak i obitelj i ti ces sad dat krvi ispod vrata za nekoga.  to ces uciniti iskljucivo ako je neki drugi interes u pitanju ili vlastita egzistencija.
a kako svi vole biti cool, tako do izrazaja dolazi ona stara poslovica "kud i turci, tu i mali mujo".  pa svi vide kako bajkeri voze cestom svoje cool velike motore i pri tome izgledaju kao najvece face, pa onda to isto rade i oni (majmun radi sto majmun vidi).
I tako imamo milijun klubova, sa milijun pripadajucih im sasvim glupih  i na brzinu izmisljenih imena i jos glupljih i bezveznih oznaka koje oni ponosno nose i jos bi se potukli zbog njih oko nekih "virtualnih" razloga. pa pribrojimo tome i enormnu kolicinu priprostih seljacina koji napokon imaju priliku otici medju nekoliko tisuca ljudi koji se opijaju do iznemoglosti (misleci da su svi u istom filmu), pa odjednom svi postaju braca, pa se grle i caste, a kada se sutradan probude, odmah se potrude do slijedece pijanke napraviti i svoje oznake, jer ce ih tako jos bolje prihvatiti, i sasvim se uklopiti u gomilu. uz to svi kao imaju i prigodne  popratne price o vlastitoj dobroti, moralu i zelji za pomoci svakom "bratu" na cesti.... kao i kad poslije mise odu u gostionicu pa pola sata seru o dobroti a nakon toga se pobiju sa vlastitim susjedom oko jabuke.
a kao sto se do sada uvijek pokazalo, uvijek su najvise puni sranja bili oni koji se najvise busaju u prsa i na sva usta hvale sebe, svoje stavove i svoje namjere. a jos smjesnije je kada boje i klub postanu svrha sami sebi. to vec nema nikakve veze sa motorima.

i te price o postivanju svakoga su goli kurac, to jednostavno niej u ljudskoj prirodi, a i glupo je. to sto netko voli voznju na motoru ili rock muziku NE ZNACI da ima slicne poglede na svijet kao i ti. kao sto sam vec rekao, sa vecinom bajkera na kakvom velikom moto partiju imas zajednicko kao i kad se vozis busom Split-Zagrem....imate zajednicko jedino prijevozno sredstvo.
a respekt moras pokazat inace ces dobiti po picki.

sad ona moderna i utopijska verzija smisla posjedovanja i nosenja boja i nije toliko losa, jer drzi ljude na okupu i usmjerava ih pozitivnom moralnom smjeru zajednistva i brige za druge, kulturnog ponasanja zbog opceg dojma i slike kluba. samo to nije proces koji se događa preko noci i samim cinom izrade oznaka. tu treba proci određeno vrijeme, puno kilometara i zajednickog zivota. i bitno je shvatiti da je boja samo komad krpe, a ono sto cini vrijednost su ljudi. kao i sto križ oko vrata nekoga ne cini dobrim covjekom , vec njegva djela i ustroj u glavi.

sto s tice tebe i tvoje miroljubivosti/agresivnosti, vrlo lako je moguce da smo se krivo razumjeli, jer je pisani medij teži za komunikaciju , nema tu izraza lica, gestuikuliranja,, tona glasa... eto meni se nije svidjelo onaj dio o "ne bi mi mogao to reci u lice" i ono o "branjenju boja".  prvo tvoje boje nitko ne napda, jer koji bi kurac nekome na ovome svijetu trebale tvoje boje, , a drugo uzasno mi idu na zivce te prikrivene prijetnje iza monitora kada su svi veliki , hrabri i opasni...ja se drzim one stare da uvreda vrijedi koliko i covjek koji je uputi, i ne vidim razloga pokretanja "svetih ratova" zbog komada krpe, osim ako novac ili egzistencija nisu u pitanju.
svejedno izvini ako sam te krivo shvatio.

s dozom cinizma ali vrlo precizno objasnjen razvoja situacije  (y)
 
Nemesis
Moderator
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 2181


Vozi: cbr1000f
Lokacija: Zagreb




DOPUNA PRAVILA PODFORUMA - OBAVEZNO PROČITATI !!!
« : 14. Srpanj 2009, 10:03:26 »

Ovo u principu nije dopuna pravila, ali kako odavno svi zanemaraju već postojeća ili ih tumače prema nekim svojim prijevodima, došlo je vrijeme da se malo podsjetimo.  Wink

Ovaj podforum je zamišljen kao podforum o obavijestima o klubovima i moto susretima. Te kanimo da takav ponovo i postane.
Te vas u tom smislu molim da više ne otvarate teme u kojima se rješavaju međuklupski ili klupski interni problemi, teme u kojima se kritiziraju drugi klubovi, teme o (ne)smislu mc / mk klubova i slično. Sve što imate rješavati jedni sa drugima, rješavajte između sebe, hvala bogu postoji dovoljan broj načina komunikacije danas da to nikome neće predstavljati problem.

Ovaj podforum kao dio motori.hr foruma i najvećeg moto portala mora i treba ostati neutralan na klupskoj sceni, eventualno pomoći u realizaciji pozitivnih aspekata klupske scene i ne želimo se dovoditi u sitaciju suca i porote u rješavanju klupskih razmirica bilo koje vrste.

Ono na šta ćemo se strogo orijenitati je isključivo pružanje informacija o klubovima i moto susretima. Eventualne inicijative pozitivnog karaktera, kao što je na primjer inicijativa za sastanak slavonskih klubova i slične akcije ćemo dozvoliti, ali u granicama dogovora i obavijesti. Sve što pređe granice navedenog ćemo sankcionirati.

Hvala na pažnji !
 
ah, da...... negdje sam napisala i da za svako pravilo postoje iznimke, naročito ako razgovor ide u smjeru rješavanja a ne daljnjeg kompliciranja situacije.
recimo baš ova tema mi nekako ide u smjeru rješavanja, a ne zakuhavanja. jer se učesnici trude objašnjavati svoje stavove i svoje poglede na moto scenu.

očigledno je da potreba za ovim vrstama razgovora postoji, pa sam u uredničkom duhu vrlo jednostavno odlučila biti malo popoustljivija, što ne znači da nemogu ili neću povući ovaj gornji citat dopuna pravila ako se pređu granice rasprave i objašnjavanja, a u duhu svega već navedenog.  :wink:
 
tutankamon said:
nadam se da će za nekoliko godina doći pravi kadar u policiju, i da neće izdavati dozvole za ta i slična okupljanja 8)
Ako smo se dobro razumjeli, ti se nadas da ce nam u buducnosti policija zabranjivati moto susrete i sl. okupljanja bilo koje vrste :shock:, ili samo ona na kojima bi se radilo ono sto je Rocker naveo (utjerivanje motora pod satore, droga i slicna sranja)? :misli:
Ako je u pitanju ovo prvo, moram reci da mi se taj scenario i tvoje misljenje ne svidjaju. Ako je ovo drugo, iako nisam ljubitelj zabrana i represije, (pogotovo ne od strane policije), s tim bi se jos i mogao sloziti, jer nam na nekim moto susretima definitivno treba malo "reda".
 
Gato said:
Ako smo se dobro razumjeli, ti se nadas da ce nam u buducnosti policija zabranjivati moto susrete i sl. okupljanja bilo koje vrste :shock:, ili samo ona na kojima bi se radilo ono sto je Rocker naveo (utjerivanje motora pod satore, droga i slicna sranja)? :misli:
Ako je u pitanju ovo prvo, moram reci da mi se taj scenario i tvoje misljenje ne svidjaju. Ako je ovo drugo, iako nisam ljubitelj zabrana i represije, (pogotovo ne od strane policije), s tim bi se jos i mogao sloziti, jer nam na nekim moto susretima definitivno treba malo "reda".

ako moze melo pojasnje u vezi boldanog, represij od koga ti je prihvatljivija?

svaka raprasija je sama po sebi sranje, ali....
 
sid said:
ako moze melo pojasnje u vezi boldanog, represij od koga ti je prihvatljivija?

svaka raprasija je sama po sebi sranje, ali....
Represija mi kao takva nije prihvatljiva od nikoga i to sam jasno napisao. Ocito si krivo razumio moje misljenje da nam na nekim susretima treba malo reda, pa bio on uvodjen i od strane policije.
 
ali to sve je sada već sasvim druga tema.....zar ne ?

a gospodin sa izljevima emocija prema ženama bi molila da ga zadrži za sebe, jer nema veze sa temom.  :wink:
 
Zog said:
Opet se javljaju moje latentne obožavateljice.

u principu je zasad sve receno i ova tema bi mogla lagano pod kljuc barem na neko vrijeme dok sire narodne mase ne prozvacu sve izreceno (s smislom i bez njega) :giggle:

s vremenom ako se ukaze potreba vec ce se netko nadovezati konkretno na temu a ne poput ovog padobranca Zog-a koji uporno kitom argumentira svoju mudrost .... slusaj misicu, pa da ti je i od zlata  :LOL: u narodu se i dalje kaze: "glup ko k****"  :wink:

pa najbolje da se ti odes druzit s svojim mudrim frendom u svoja cetri zida, ne treba to tako javno radit  :LOL:
 
zog bu malo na banana dijetu, možda mu se ten proljepša od friškog zraka  :LOL:

a mi ćemo nastaviti  - ako neko ima šta za dodati nek mislobodno javi da otprem butigu  :mrgreen:  :wink:
 
Status
Not open for further replies.