BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
Kraljica said:
razlika medju MK klubovima postoji i neki od njih su full razvili svoje klubovanje i podigli ga na neku sasvim novu razinu dok su drugi ostali na onoj bazicnoj varijanti stavljanja oznaka samo zbog regionalne prepoznatljivosti u masi

Koja je to nova razina?

Znači, "bazična varijanta" je razlikovanje klubova samo po regionalnoj pripadnosti? Što je sa klubovima kod kojih to nije izraženo? I treba li uopće biti nekakvo drugačije, "jače" razlikovanje od tog "bazičnog"...? To mislim s obzirom na zakonsko i svako drugo pravdanje obzirom na temelni interes kluba, za kojeg pretpostavljam da je vožnja motociklima?

Kraljica said:
i ako si mislio na ta pitanja koja se "nesmiju" postavljati, pitanja tipa "jesu li boje samo modni dodatak ili ipak nesto vise...?" onda si u pravu, ali samo donekle jer eto pitanje je postavljeno

Ma tih pitanja ima toliko da je nepotrebno ponavljati ih, obzirom su ista uvijek neslavno završavala ovdje... čitaj; tema je zatvarana, brisana i spremana u skladišta Area 51 da ih jednom pronađe nekakav Indiana Jones XXVII...
 
Mene zanima koja je to prolivena piva bila ? :misli: njije valjda od onih redovnika  ,,,,  :mrgreen: u biti iz sasvim prozaičnog razloga ispadne sve stvar rišpekta(povrijeđenog) i kako ga ko voli tumačiti  i evo puno stranica i opet smo na početku ..... :( osnovnog odgoja .
Biti čovjekom je izgleda najteže biti a bilo mk ili mc ili free s dobrom dozom rišpekta možda još teže, pa iako je rijeć samo o ponosu odnosno mladalačko neiskazanom rišpek-pitanju (ili nevjerica ili možda samo ljutnja na bezobzirnost dotičnog ili pms.svjedno) vrlo brzo se tema proširuje šta samo po sebi i nije loše ili  :misli: sve to latentno ide na prepucavanje mc-mk  a valjda ovdi nebudu stradale ture i (glave) iako su  virtualne možda koja boja a i to  :misli:.

Kotrlj !
 
Sledgehammer said:
Koja je to nova razina?

Znači, "bazična varijanta" je razlikovanje klubova samo po regionalnoj pripadnosti? Što je sa klubovima kod kojih to nije izraženo? I treba li uopće biti nekakvo drugačije, "jače" razlikovanje od tog "bazičnog"...? To mislim s obzirom na zakonsko i svako drugo pravdanje obzirom na temelni interes kluba, za kojeg pretpostavljam da je vožnja motociklima?

Ma tih pitanja ima toliko da je nepotrebno ponavljati ih, obzirom su ista uvijek neslavno završavala ovdje... čitaj; tema je zatvarana, brisana i spremana u skladišta Area 51 da ih jednom pronađe nekakav Indiana Jones XXVII...

1. jel mi tu diskutiramo o pravnim aspektima udruga gradjana ili specificnostima klubovanja moto populacije?
ako je tvoje pitanje postavljeno u duhu zakonske regulative udruga je se ne osjecam mjerodavnom odgovarati na takva pitanja ... kucas na kriva vrata  :wink:

2. da  :LOL: :LOL: :LOL: i zato ova tema nema apsolutno nikakve veze s MK vs. MC prepucavanjima ... i zato molim i tebe i ostale da se mane corava posla okretanja ove teme na to  (y)
 
ivbura said:
Mene zanima koja je to prolivena piva bila ? :misli: njije valjda od onih redovnika  ,,,,  :mrgreen: u biti iz sasvim prozaičnog razloga ispadne sve stvar rišpekta(povrijeđenog) i kako ga ko voli tumačiti  i evo puno stranica i opet smo na početku ..... :( osnovnog odgoja .
Biti čovjekom je izgleda najteže biti a bilo mk ili mc ili free s dobrom dozom rišpekta možda još teže, pa iako je rijeć samo o ponosu odnosno mladalačko neiskazanom rišpek-pitanju (ili nevjerica ili možda samo ljutnja na bezobzirnost dotičnog ili pms.svjedno) vrlo brzo se tema proširuje šta samo po sebi i nije loše ili  :misli: sve to latentno ide na prepucavanje mc-mk  a valjda ovdi nebudu stradale ture i (glave) iako su  virtualne možda koja boja a i to  :misli:.

Kotrlj !

a micica, ponovit cu jos jednom jer vidim da nije jasno NE tema ovog topica NIJE PROLIVENA CUGA niti prepucavanje na relaciji MK-MC oko toga tko je veci vjernik od pape

tema ovog topica je pitanje upuceno onima koji su voljni procitati (s razumijevanjem) te takodjer voljni prokomentirati situaciju na nasoj moto sceni gdje egzistira preko 200 klubova s MK prefiksom i bojama na ledjima, kako oni te boje nose i zasto ih nose jer ne nose ih svi na isti nacin i s istom idejom vodiljom

jos s dodatnim naglaskom da me najvise interesiraju misljenja pripadnika MK klubova i njihovih prijatelja o situaciji na MK sceni kod nas
jer 200-tinjak MK klubova za mene predstavlja jaku klupsku scenu i nije moguce da su svi identicni  :misli: :wink:
 
Kraljica said:
a micica, ponovit cu jos jednom .....
8) a neznam šta da ti :misli:  evo shvatit ću to ko kompliment i častin  te prvom prilikom ...mada mene isto zanima koja  to piva bješe (osim inicijalna)(y) da prođemo u revijali  :wink: :piva:
Shvatio poantu ispisao  prije rišpekt ,boje,batine ,ego ,mužjaci ,ženke ,..inad..pa onda osobna nadogradnja i sveobuhvatna klupska politika  :shock: neko prije mene napisao ja potvrdio da odgoj ili ljudska osobina tu najbitnija ..bez obzira u kom društvu (klubu) bio ,vozio ...,je da ga klupska (i ina)okolina može potaći da bude bolji(ispravniji) ali ne tako kvalitetno da bi se i osobnost promjenila na bolje dakakao (čast iznimkama) a i to je privremenog karaktera ukoliko se u tome i uspije (stažiranja)...Eto možda sam se previše nadovezao na ovu pivsko prolivenu temu i tvog inzistiranaja na nadoknadi (rišpekta)malo ironično prokomentira al zasigurno nisam želija otvarat ...one kutije .



Kotrlj !

 
Kraljica said:
nemoj me krivo shvatiti ovo nije napad ... ovo je samo komentar

svaki stranac koji vidi ove boje (a nije upoznat s domacom moto scenom, ratnom povijescu i ostalo) ce zakljuciti slijedece:

1. klub se zove "Born with style" - naime uobicajena je praksa da na gornju lentu ide ime kluba (u gornji dio oznake/grba)
2. klub je iz Vukovara - naime uobicajena je praksa da se u doljnju lentu upisuje zemljopisna lokacija ...
3. s obzirom da je u doljnjoj lenti upisano ime grada radi se o manjem klubu koji djeluje regionalno, u protivnom bi imao upisano ime zemlje iz koje dolazi


... nije potrebno nikakvo objasnjenje zasto vase boje izgledaju kako izgledaju, to niti pitam niti je na meni da sudim o tome,
to su vase boje i vasa odluka sta cete nositi na ledjima  (y) ... nadam se da je ovo jasno, ja ni na koji nacin ne zelim zadirati u politiku vaseg kluba

edit: i veliki ste fanovi grupe Iron Maiden - stilizirana slova u gornjoj lenti :wink:
pola smo ipak pogodili  :LOL:

Hvala na primjedbi (y)
 
ivbura said:
8) a neznam šta da ti :misli:  evo shvatit ću to ko kompliment i častin  te prvom prilikom ...mada mene isto zanima koja  to piva bješe (osim inicijalna)(y) da prođemo u revijali  :wink: :piva:
Shvatio poantu ispisao  prije rišpekt ,boje,batine ,ego ,mužjaci ,ženke ,..inad..pa onda osobna nadogradnja i sveobuhvatna klupska politika  :shock: neko prije mene napisao ja potvrdio da odgoj ili ljudska osobina tu najbitnija ..bez obzira u kom društvu (klubu) bio ,vozio ...,je da ga klupska (i ina)okolina može potaći da bude bolji(ispravniji) ali ne tako kvalitetno da bi se i osobnost promjenila na bolje dakakao (čast iznimkama) a i to je privremenog karaktera ukoliko se u tome i uspije (stažiranja)...Eto možda sam se previše nadovezao na ovu pivsko prolivenu temu i tvog inzistiranaja na nadoknadi (rišpekta)malo ironično prokomentira al zasigurno nisam želija otvarat ...one kutije .



Kotrlj !

ma sve 5, kuzimo se mi ... ali vec me strecnulo da bu opet netko za ozbiljno potegnuo "rundu" :eek:hne:
:wink:
 
ljudi ima staro pravilo,voli svoje poštuj tuđe, (y) svatko imasvoj izbor što stavlja na leđa i što kako pisat  :LOL:,..

evo jedno pitanjc za Rockera,nekidan sam bio u vukovaru s karavanom bikera,,na moje veliko iznenadjenje nisam vidio niti jednog bikera s bojama MK Vukovar,,,  :misli:,da nebude da je ovo provokacija,možda ih je i bilo ali se valjda nismo  susreli ili bili na istim mjestima.. 8)
 
Kraljica said:
tema ovog topica je pitanje upuceno onima koji su voljni procitati (s razumijevanjem) te takodjer voljni prokomentirati situaciju na nasoj moto sceni gdje egzistira preko 200 klubova s MK prefiksom i bojama na ledjima, kako oni te boje nose i zasto ih nose jer ne nose ih svi na isti nacin i s istom idejom vodiljom

Štima, no tu neminovno - za konkretan odgovor - ulaziš u područje o kojem si već rekla da ne možeš/želiš razgovarati...

Normalno je da nisu svi isti; pa u jednom klubu ne možeš naći dva ista čovjeka po bilo čemu, kako bi onda klubovi bili isti...? Razlike među njima mogu biti na temelju glavne odrednice njihovog okupljanja baš u tom mjestu ili neka druga odrendica... najčešće je da okuplja po teritorijalnom principu lokalnu ekipu, no može biti i po mnogim drugim "sklonostima" - zanimanju (glumci, liječnici, vatrogasci...), statusu (branitelji...), spolu (mpr. ŽMK Legice...)... znači, sve je moguće, no to svatko može i zna zaključiti i bez teme... a te razlike su i te "ideje vodilje"...

Što se mene tiče, neka klubova bude još 200 više, neka ljudi uživaju...
 
a ima i ovakvih primjera.....dva člana,dva prijatelljska moto kluba,u club houseu trećeg(opet prijateljskog kluba) puni alkohoolnih promila u neko gluho doba noći...razviše pijane priče i pofajtaše se.... :misli:
ostali članovi ta dva kluba su došli na "ideju" da..dokle god pijane budale na ljuski način ne riješe pijanu svađu i fight...nose boje okrenute naopako...iz protesta i "srama" zbog onog što učiniše dva pijana mamlaza :misli:


što mislite koliko je ovoj dvojici trebalo da im dojde iz guzice u glavu :wink:




gumar said:
ljudi ima staro pravilo,voli svoje poštuj tuđe, (y) svatko imasvoj izbor što stavlja na leđa i što kako pisat  :LOL:,..

evo jedno pitanjc za Rockera,nekidan sam bio u vukovaru s karavanom bikera,,na moje veliko iznenadjenje nisam vidio niti jednog bikera s bojama MK Vukovar,,,  :misli:,da nebude da je ovo provokacija,možda ih je i bilo ali se valjda nismo  susreli ili bili na istim mjestima.. 8)



ozar nismo apsolvirali ovu "temu"...


ajmo sad malo u revijalnom tonu :mrgreen:
 
Layla said:
Robi R vidim da bi ti rado bio jedan od tih nadobudnih...  :jesus: Ili je to samo muški ego progovorio iz tebe  :mrgreen:

Layla, sto se tice mog "muskog ega", ja se ne mlatim, ne izazivam, ne izvodim pizdarije, ako slucajno nekome prolijem pice, ispricam se i kupim novo njemu i onom tko je sa njim ( dok se ljudi oko mene cesto čude zasto to radim). Znaci nisam "nadobudan", vec sam napisao onakav (dobronamjeran) komentar jer mi je od pijanog agresivca jedino smjesnije i gluplje vidit agresivca od metra i žilet sa sindromom pudlice (ili slicnih pasa "na baterije) koji skace okolo i zeli svima pokazati kako je on zapravo "velicina", ili histericnu zensku osobu punu sebe koja misli da ima muda i uzima pravdu u svoje ruke pa ide rjesavati problem sa muskim osobama fizickim obracunavanjem.
Kada takva (ili onaj od metra i žilet) dobije po pičci, nesvjesno mi se pojavi osmjeh na ustima, jer je budala dobila ono sto je trazila. Stari ljudi pametno kazu: "ne bodi se sa rogatim".
Nisam sovinist, dapace daleko sam od toga, u stvari kad malo bolje razmislim zbog prava žene u moto svijetu, ucinio sam nesto sto vrlo vjerojatno nije nitko drugi u HR ucinio ili vrlo mali broj njih, ali smatram da samo plitke osobe mogu probleme rjesavati silom, a pogotovo zene ili ljudi velicine pekinezera. Lipa moja, izazivas vraga, jer kada udaris nekoga racunaj da isto tako mozes dobiti nazad šaku u glavu i da kada pozves u pomoc svog muža/momka/pratioca on takodjer moze zbog tvoje gluparije pobrati batine.
A budi sigurna da kada tebe netko razvali sakom, da ces sigurno puno gore proci nego kada je ti netkome daš.

 
Rocker said:
A pristojnost mi neda da ti odgovorim na tvoju provokaciju koju sigurno nebi imao muda da mi kazes u lice!
Pozz

gledalo se malo previse americkih filmova, jelda? lijepo je sto si ponosan na svoje boje, ali brate mili nemoj sad od toga radit kazalisnu predstavu. kao i vecina, "branio" bi boje sve dok ne bi dobio dovoljnu kolicinu batina. onda bi zakljucio da se ne isplati.
 
Robi R. said:
gledalo se malo previse americkih filmova, jelda? lijepo je sto si ponosan na svoje boje, ali brate mili nemoj sad od toga radit kazalisnu predstavu. kao i vecina, "branio" bi boje sve dok ne bi dobio dovoljnu kolicinu batina. onda bi zakljucio da se ne isplati.

sad me interesira dali će i prema tebi imat pristojnosti :LOL:
 
Sledgehammer said:
Štima, no tu neminovno - za konkretan odgovor - ulaziš u područje o kojem si već rekla da ne možeš/želiš razgovarati...
...

hm :misli: ajmo ovako postaviti pricu:

ima jedan grad koji se zove "motociklizam" i njegovi gradjani su motociklisti  :wink:
u tom velikom gradu ima jedna malena ulica koja se zove Hrvatska i u toj ulici ima preko nekoliko stanovnika
nabrojat cu samo dio tih stanovnika: sportski-brzinci (grobnik, grobnik i samo grobnik), old timer-asi, endur-asi, speedway-asi, vikendasi, free satorasi ... neki od njih se vole i cesto festaju zajedno, neki su samo ljubazni, neki se ni ne pozdravljaju u prolazu ... onak kak kome pase  (y)
i izmedju ostalog dvoriste do dvorista (igrom slucaja) zive MK-jasi i MC-jasi :giggle:

i kaj mislis da je dvoriste od MK-jasa tako besprijekorno i savrseno da jedino sto mu preostaje je konstantno komentirati dogadjanja u susjednom dvoristu??? i da im se susjedi neznam kakvim nevjerojatnim spletom okolnosti odsele na mars da bi u toj maloj ulici zvanoj Hrvatska zavladala opca idila, raj na svijetu, blagostanje i presvijetla buducnost, pticice i leteci medvjedici???

daj molim te, pa tko jos vjeruje u babaroge (one iz prica, ne one iz crikve) :LOL: :LOL: :LOL:


ne kuzim zasto mi stalno u ime MK klubova pod nos guras da gledam u tudje dvoriste? i za sve probleme krivca nalazis iskljucivo u tudjem dvoristu?
da me zanimaju tracevi o susjedima onda bi i pitala kaj ima novo kod susjeda  :wink:

(ovo me tako podsjeca na scenu iz filma di penzic kroz šalaporke špija familiju u kuci do i vodi evidenciju u malom blokicu :rofl: )
 
PRODAJEM dobro uhodani kolor (boje). Bio skoro (kolor) pa na svim Party-ma u Hrvatskoj a i malo vanka.  Prvi vlasnik. Prošao (kolor) 70.000 km motorom i nešto malo pješke. Zainteresiranima sliku  kolora šaljem pouzećem.
 
dida said:
PRODAJEM dobro uhodani kolor (boje). Bio skoro (kolor) pa na svim Party-ma u Hrvatskoj a i malo vanka.  Prvi vlasnik. Prošao (kolor) 70.000 km motorom i nešto malo pješke. Zainteresiranima sliku  kolora šaljem pouzećem.

:lolcry:
 
dida said:
PRODAJEM dobro uhodani kolor (boje). Bio skoro (kolor) pa na svim Party-ma u Hrvatskoj a i malo vanka.  Prvi vlasnik. Prošao (kolor) 70.000 km motorom i nešto malo pješke. Zainteresiranima sliku  kolora šaljem pouzećem.
:wink: sad ću biti malo zloćo pa pitam didu jel tatoo (na  mišici da nebi bilo zabune)gratis ?  (y) :misli: a i oglas protivno pravilima jerbo nema istaknute cijene ,..(y)  :mrgreen:

kotrlj !
 
Status
Not open for further replies.