brmbrmbrm za 10minuta

QuinnSaab said:
Neos yamahin dvotaktni, lako se otcepi ( skine blokada), uglavnom ga imaju dostavljaci, 90 ide nizbreg  :mrgreen:

Koliko se sječam imao je neki kit još, nije bio samo odčepljen..osim ako cajger nije toliko lagao..
Ugl. startao je ko beštija, frendu smo taman složili Gileru SP O1, 125ccm i Neo ga je prao na prvih 20-30m bez da je trepnuo..
 
Hard Rocker said:
uz'o danas s1000r da vidim sto je to i cemu sluzi i tako to, pa mozda sutra ili 24/07 opalim krug...

Opali neku ruskinju, sigurnije, pametnije... nego da opali ventil po klipu, uobičajeno za
S 1000R
 
Sadrić je sa Piaggio Zipom isao 1:00 u Kž sto je brže od najbržih u Classicu tj. Oldtimeru a bilo je i nekih 1000-ca koje su jedva isle to vrijeme, tako da toliko o skuterima  :mrgreen:
 
antefz6 said:
Sadrić je sa Piaggio Zipom isao 1:00 u Kž sto je brže od najbržih u Classicu tj. Oldtimeru a bilo je i nekih 1000-ca koje su jedva isle to vrijeme, tako da toliko o skuterima  :mrgreen:

I ti si primjetio... o tome smo već pisali u temi Križevci .... no kad gledam ovaj video i kako skuter praši motore po karting stazi mi je manje iznenađujuće, lijepo se vidi da je u zavojima odličan a jedino na ravnici gubi  :wink:..... no svakako je snimak interesantan (y)

... nego, šta te grize savjest da nemreš spat u 2,30 ujutro  :LOL: :LOL:
 
yaR1 said:
Opali neku ruskinju, sigurnije, pametnije...

Moze Sofija?
549571_354050084674421_1867426473_n.jpg



yaR1 said:
nego da opali ventil po klipu, uobičajeno za  S 1000R

uobičajeno za S1000R?
Za 6-7 mjeseci koliko je motor na trzistu bilo je toliko slucajeva da je to "uobicajeno"?
bull *hit :)
 
ktm08 said:
Ovi su mi jedni od jačih ravnica rejsera,koji je luđi taj je prvi-još da je u japankama:
https://www.youtube.com/watch?v=51uaFU0m_ZM

još kad vidim da ga na 200 zaroka nazad u 2 dok je u polunagibu,jer nema konja i momenta da vozi u trećoj..  :mrgreen: :mrgreen:


meni osobno je ovaj baraba..
https://www.youtube.com/watch?v=XQO0Dulhg94  :0648: