brmbrmbrm za 10minuta

stojedan said:
Ma ja ti imam kišne gume i neopren odjelo ...  (y)

znači ak hoču bit bRRz moram nabavit kišne gume i kurton :mrgreen:
 
tibor_zg said:
:embarrassed: :mrgreen:

Kužim da se svim silama trudiš biti kao Hrvač od kada si kupio njegov motor ali u kurton sumnjam da ćeš stati  :mrgreen:
 
Cvitak said:
Kužim da se svim silama trudiš biti kao Hrvač od kada si kupio njegov motor ali u kurton sumnjam da ćeš stati  :mrgreen:

hočeš reći da bi on stao :shock: :LOL: :mrgreen:
 
stojedan said:
Ma ja ti imam kišne gume i neopren odjelo ...  (y)

konci najbolje grizu po kiši.. ;)

P.S. jebes erofca bez  "krosera" i blatara bez era
 
3alfa3 said:
Pauk, ljestve itd me i uz ovakvvu voznju mogu snac.... Al manja je sansa da od njih zaginem nego ovakvom voznjom.

Sta da ti kazem osim "learn to ride"  :wink:
Ja sebi ne smijem da dozvolim da se slupam jer me zhenadjeca kod kuce cekaju, to treba hranit, odvest na more tu i tamo....jbg nemam taj luksuz nepazljive i neumjele voznje  :mrgreen:


 
3alfa3 said:
Brzine su vam velike, ali, sto vas na to tjera? Sigurno ne konfiguracija ceste jer je dosadna, kao sto sam vec napisao. Jedino ako vam je uzbudjenje u prezivljavanju....

ko ima vecu pishu?
ma neeeee, taman posla, jednsotavno https://www.youtube.com/watch?v=sCJgvQjjOU0

:mrgreen:
 
c2h5oh said:
tj. mene samo zanima zasto ne vozite u slicno vrijeme?
mislim totalno je bezveze da jedan vozi u 4 ujutro a drugi u 6 ujutro....

mislim kad se vec "natjecete". makar meni osobno bi bilo draze da sva 4 startate odjednom pa ko prvi...

to si u pravu, slazem se no objektivno
- 4 jureca motora na toj magistrali nisu pametna ideja posto je svako koncentrisan na ono sto se desava ispred i oko njega, distribuirati jos i paznju na ono sto se desava iza (da li ti je neko blizu, da li gleda da te prestigne itd itd) ne bi bas bilo pametno/ ionako ima budala koji tu jurcaju ko muha bez glave  :mrgreen:
- ista ta 4 jureca motora mogu, sasvim slucajno, da se nadju sa 2 strane jednog auta a vozac moze da vidi ovog sa desne strane i malo se pomakne ulijevo i eto belaja.

sto se tice istog vremena - vrag ce ga znati, eto tako se desilo. kako je tko bio slobodan, tako je kretao.
 
skuco said:
:naklon:  (y)

drago mi je da šta si to postigao sa tim motorom i dokazao da i drugi motori idu a ne samo kRRame..  :mrgreen:


dokazao i ja nekim svojima..  :mrgreen:


uz'o danas s1000r da vidim sto je to i cemu sluzi i tako to, pa mozda sutra ili 24/07 opalim krug...
 
Nego da se vratimo temi ...  mislim da bilo koja raketa malo posložena od ovih krstarica kaj jure (hajabusa zx12 14 i tog tipa motori) idu bez problema ispod 10 minuta  ... tu nema nikakvih zaleganja , samo gas ... za papke  isto kao i oni kaj voze 402 s motorom  ... ti mater vrijeme reakcije , o jebemti disciplinu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
stojedan said:
Nego da se vratimo temi ...  mislim da bilo koja raketa malo posložena od ovih krstarica kaj jure (hajabusa zx12 14 i tog tipa motori) idu bez problema ispod 10 minuta  ... tu nema nikakvih zaleganja , samo gas ... za papke  isto kao i oni kaj voze 402 s motorom  ... ti mater vrijeme reakcije , o jebemti disciplinu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

daj ti neki popularni filmić iz zapruđa, pa da usporedimo ..  :mrgreen:
 
ja se recimo volim zaletit od semafora do semafora pa vidit kakvo mi je vreme reakcije naspram nekog drugog :0648: al onda su mi najgori oni bajkeri kaj im to smeta pa ti dignu dimnu zavjesu da ne vidis jel si prošel prvi il zadnji :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:



:LOL: :jesus: :mrgreen:
 
Nemam ti ja tih filmića prestar sam za to , meni se vjeruje na riječ  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:    Pokaznu vježbu možeš dobit odma  cuga je na tvoj račun  8) (y)
 
Hard Rocker said:
to si u pravu, slazem se no objektivno
- 4 jureca motora na toj magistrali nisu pametna ideja posto je svako koncentrisan na ono sto se desava ispred i oko njega, distribuirati jos i paznju na ono sto se desava iza (da li ti je neko blizu, da li gleda da te prestigne itd itd) ne bi bas bilo pametno/ ionako ima budala koji tu jurcaju ko muha bez glave  :mrgreen:
- ista ta 4 jureca motora mogu, sasvim slucajno, da se nadju sa 2 strane jednog auta a vozac moze da vidi ovog sa desne strane i malo se pomakne ulijevo i eto belaja.

sto se tice istog vremena - vrag ce ga znati, eto tako se desilo. kako je tko bio slobodan, tako je kretao.

a dobro onda barem probajte dvojica krenuti.
jer ono ovako je sve to unutar 20 sek sto doslovno moze biti da si krenuo 30 sekundi kasnije bila bi ti bolja prometna situacija. buduci da ovo nije staza (gdje nema prometa) mislim da bi najbolje bilo da krenete zajedno ili ko na rallyu :) svakih 15 sekundi jedan :)
 
strasilo said:
daj ti neki popularni filmić iz zapruđa, pa da usporedimo ..  :mrgreen:
tad nije bilo toliko kamera jer su bile bolesno skupe i velike VHS format..davno jeto bilo...devedeset i neke 8)