brza vožnja

SuperSranje

New member
pitanje za one koji vole tu i tamo dati si oduška- kako opravdavate svoju vožnju brzinom veće od dopuštene? Zanima me vaše razmišljanje- u gradu, izvan grada kad potegnete motor
 
SuperShitz said:
pitanje za one koji vole tu i tamo dati si oduška- kako opravdavate svoju vožnju brzinom veće od dopuštene? Zanima me vaše razmišljanje- u gradu, izvan grada kad potegnete motor


mozemo se kladit da ce se vecina slozit da je razlog: dosadno je vozit sporo  :neznam:
 
cesta nije pista :wink: 8)


























































:LOL:
 
moje opradvdanje je sta imam mozak
 
SuperShitz said:
pitanje za one koji vole tu i tamo dati si oduška- kako opravdavate svoju vožnju brzinom veće od dopuštene? Zanima me vaše razmišljanje- u gradu, izvan grada kad potegnete motor


Kome da ju opravdavam :misli: Vozim se brzo, ali onoliko koliko mi uvjeti dopuštaju. Nekada je to i prebrzo, ali šta mogu kada to volim :wink:. Vući po cesti mi se neda, a da mi se da onda bi si kupio skuter od 50 ccm, a nebi pljuno 13 k eura za motor :wink:
 
king said:
cesta nije pista :wink: 8)

jeje cesta nije pista, ali kad vidim da nikoga nema na cesti, niti pored ljudi koji bi mi mogli istrčat, da je cesta uredu, da imam da su takvi uvjeti da nikog ne ugrožavam svojom brzom vožnjom zašto ne?
Ja razmišljam na način kao brža defanzivna vožnja, sačaš?
 
2Homy RR: pa kad je dosadno vozit se u krug :mrgreen: :jesus:
 
Tomi RR said:
Kome da ju opravdavam :misli:

nitko te ne tera da se opravdavaš nego sigorno imaš neku teoriju u glavi da to nije glupo, jer da je glupo očito ne bi radio, barem tako mislim :misli:
 
pa pored tebe mi sigurno nebu zabavno, kad bum te svaki cas moral cekat :jesus: :mrgreen:
 
SuperShitz said:
nitko te ne tera da se opravdavaš nego sigorno imaš neku teoriju u glavi da to nije glupo, jer da je glupo očito ne bi radio, barem tako mislim :misli:


ono šta mi se nesviđa ili mi ne predstavlja užitak u životu ne namjeravam ni raditi, a tako i voziti se po slavonskoj 50 km/h. Znam gdje mi je granica i tako se vozim, svaki put kada spremam motor zahvalim se Bogu šta sam se vratio živ i zdrav i nadam se da će iduća vožnja proči isto tako (y).
 
Fenring said:
Moje opravdanje je šta nemam mozak... ili je toliko mali da mu je učinak zanemariv.  :mrgreen:
:LOL: :LOL: 

Tomi RR said:
... svaki put kada spremam motor zahvalim se Bogu šta sam se vratio živ i zdrav i nadam se da će iduća vožnja proči isto tako (y).
Isto tak, samo se zahvalim nekom/ nečem neodređenom... svojoj sreći, pameti (moš' mislit), spretnosti itd.

Inače opravdanja za brzu vožnju (ono plaženje koje ja smatram brzinom) niti ne tražim jer ne osjećam potrebu za tim. Sve dok za mnom ne krene plavi striček na bmw-u, a pošto sam ja čestito momče koje ne zna pobjeći onda stanem i mislim i mislim...a to me ne ide! :mrgreen:
 
Uživam u bržoj vožnji, samo ne nekad ''pukne'' pa vozim sporo al to je jako rijetko......
Nije to neko ludo divljanje, al nije baš ni da vozim po propisima 8)
 
Kažu da nema glupih pitanja već samo glupih ogovora.  :misli:

Većina motorista vozi prebrzo. O tome nisam nikada razmišljao i ni ne pokušavam to opravdati.
 
moje opravdanje je sto mi nema veceg gusta od pretjecanja u zavoju na koljenu, naravno sa rizikom prometa iz kontra smjera  (y)