brza vožnja

foggy said:
moje opravdanje je sto mi nema veceg gusta od pretjecanja u zavoju na koljenu, naravno sa rizikom prometa iz kontra smjera  (y)
:shock: beeem ti život to mrzim!! a mrzim baš zato što ja to nikad ne radim ali zato kad mene jedan frend vozi onda bar dva puta toga mora bit na magistrali! pa užas!!!!
jebo ti to! to meni nije nikakav adrenalin već strah!!


NIENA KU :LOL: nju sam ja jednom išokiro na X9!  krava nikako da prestigne bus a iz suprotnog pravca auto ide! loooool! :LOL: e pa da je X9 mogo povuć...vozio bi brzo...ovak sam skoro ostao priklješten između..ali sva sreća...vozač auta se pomaknio(i vjerojatno mi psovo sve i svašta!)
ali..u takvim slučajevima nema vremena za razmišljanje pičiš i kolko ide da ide...nema predomišljanja jer po mojem mišljenju mogo sam samo nastradat(bio sam u koloni...(išli u Opuzen na motorijadu) prroću bus! ali ako kočim i pokušam doć na kraj busa...ovaj što je krenio za mnom iza će najebat...ili ću ja najebat....dakle...samo smireno i piči po svom... :LOL:


srećom djevuška niš to nije skontala!!lol! a glavom da je meni kenjala da prebrzo idem u bogenima i da se naginjem....
lol! čuj..sa X9 se naginjem vele :LOL: :LOL:

Ja sam lud sam po sebi i za mene moždaaa..ima opravdanja...alkohol i ljuta hrana me uništili :LOL:
 
foggy said:
moje opravdanje je sto mi nema veceg gusta od pretjecanja u zavoju na koljenu, naravno sa rizikom prometa iz kontra smjera  (y)
POOOOOOOOOZOOOOOOOOOOOORRRRRR!
:mrgreen:
 
Posle 3000 okretaja (oko 100kmh) pocne Akrap lajati kak stekli pes ali odmah posle vec na 3500 ima takav milozvucni pjev da ga nemam srca vratiti natrag (osim ako je koje vozilo sa vozacicom na cesti !?).
Nakon nekog vremena postane monotono takva tisina i covjek cuje sam sebe (a to nije uvijek zabavno) i onda dignes okretaje.
Onda se iznenada napravi kvantni skok - vjetar pocne urlati,ramena te uzasno bole, jer ti ih vjetar pritiska. Zadnjim snagama pokusavas na 200 noge stisnuti na rezervoar,ali se vec umoran tak kaj ti skoro idu suze. k tomu jos idu jake vibracije koje su posljedica slabih cesta. Okretaji ti stoje pri crvenom i motor juri takvom brzinom kaj je sex decja igra prema tomu. Onda pocinju navirati misli, kao hoce li mozda zadnji zablokirati, bude lanac izdrzal,nebum mozda koju grabicu ili vecu neravninu previdel pri toj brzini.
I onda dojde dionici kraj i onda se spuste okretaji i adrenalin se vrati na normalu.
I zakej to delam (i peneze izdvajam).
Zato jer je to pogled u zonu sumraka intu dangerous zone.
I onda se radujes sakoj sitnici-jedno vrijeme. I ne mislis na kako cemo i kuda cemo.
A kaj si pital?
 
Vozim koliko mi se vozi. Trudim se vozit sigurno, ali uglavnom sam 99% vremena preko ogranicenja. Nekad vozim da se iz motora dimi jos pola ure kad ga ugasim, a nekad mi dodje nesto pa se vozim u sestoj brzini 80 na sat na jedva 3000 okretaja i gledam okolis.
Pojma nemam zasto, ali u oba slucaja uzivam  :D
 
Volim brzo voziti i auto i motor.U prvome sam puno bolji,ali tko ide samnom kaže da vozim i brzo motor,a ja mislim da vozim sigurno,a ne brzo.Kada nas je više uglavnom vozim zadnji da ne moram čekati ekipu.Možda je moja ekipa spora pa ja ispadam brz  :LOL:
 
ja 400 (y)
 
bruno said:


  u kojoj brzini ???? :LOL:
---------------------------------------------------------------------------------------------
Ne znam dali je Foggy to ozbiljno mislio za preticanje u krivini ,i jos ne znas sta te ceka sa druge strane je nepotreban rizik ... :palacdolje:


Obozavam brzu voznju , ali isto tako gledam da ne ulazim u rizicne situacije ...  :wink:
 
hvala bogu da sam žensko pa uvijek imam opravdanje - PMS !

ko se vozi onak kako piše na onim okruglim tablama, neka baci prvi kamen .... pa ćemo ga zatuć da nam ne kvari prosjek  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
 
Sto vama znaci brza voznja ?

Brza voznja moze biti opasna, zapravo uvijek je opasna a glavni povod tome je adrenalin. E sad ako je brzo opasno, sto je potrebno da covijek brzo vozi. Mora biti lud, glup, malo oboje ili nesto trece ?
 
Sasa MK Motori said:
Sto vama znaci brza voznja ?

Brza voznja moze biti opasna, zapravo uvijek je opasna a glavni povod tome je adrenalin. E sad ako je brzo opasno, sto je potrebno da covijek brzo vozi. Mora biti lud, glup, malo oboje ili nesto trece ?

Ti kao ne znaš  :mrgreen:
 
Iwa said:
hvala bogu da sam žensko pa uvijek imam opravdanje - PMS !

ko se vozi onak kako piše na onim okruglim tablama, neka baci prvi kamen .... pa ćemo ga zatuć da nam ne kvari prosjek  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

:LOL:

pa zato i je super,nikad ne znaš kad će te špahtlom skidat sa asfalta/traktora/busa/jugića :mrgreen:
 
nienna said:
moje opradvdanje je sta imam mozak

J....s mozak ak ti neko uzme prednost i ubije te, a to kaj imas mozak samo bude tesko palo drugima da ga pobiraju sa ceste......
 
Vozim ''brzo'' jer drugačije ni ne znam...
Sad to ''brzo'' mi više nije brzo nego normalna brzina - je li 100-130 po magistrali brzo?
Po propisima je, ali većina tako vozi i to je ipak tako 8)
Sad mi se čini da je vožnja od preko 130 neko ludovanje(npr.po magistrali), ali da spomenete i ove prethodno navedene brzine prosječnom vozaču automobila on bi se zgrozio..
Pa sad :misli:
 
Sasa MK Motori said:
Sto vama znaci brza voznja ?

Brza voznja moze biti opasna, zapravo uvijek je opasna a glavni povod tome je adrenalin. E sad ako je brzo opasno, sto je potrebno da covijek brzo vozi. Mora biti lud, glup, malo oboje ili nesto trece ?

Sam se ti javljaj!

Gledal sam te kak se voziš ko luđak kroz moje selo!

Još su ti pehar dali!

Bedaki Koprivnički!
 
Ma treba vozit kak svako misli da je najbolje i kako misli da moze tj. ne precjenjivat svoje sposobnosti.Znaci brzo (y) (y)
Meni se isto nekad vozi mirno a nekad mi bas dodje da radim sto se nesmije. :jesus:
I po mom misljenju ja se nemam kome opravdavat zasto sam vozio tako i tako jer ak se zajebavam sebi cu nastetit.Eto ja mislim da je to u redu.
p.s. ima jedna vazna stvar a to je ne ugrozit druge.Ak ces divljat divljaj kad vidis da neugrozavas druge.
Al uglavnom treba se zajebavat a ne vozit ko baba jer za to postoji bicikl. (y)
Pozdrav!
 
nienna said:
moje opradvdanje je sta imam mozak

e ti sad o organima za koje nema smisla ovdje spominjati  :LOL:  :LOL:
 
ja mislim da se ja najsigurnije od VAS SVIJU VOZIM ............ja nabacim MOTORR na prikolicu i djiram ga okolo da raja vidi da je novi MOTORR u gradu.... :LOL: :LOL: