brza vožnja

Brzo ipak ovisi o stanju i kvaliteti bajka.Prije,davno,sam imal ficeka i full speed je bila stotka (na ravnini).Prosjecno 70-80 kroz NASELJE i vani. Danas sa tim autima 100 niti ne primetis, da ne velim o bajku kaj 100 ide u drugi brzini. Ak su ceste dobre brzina je ne problem.Problem je POSTATI ili izbjeci nekoga koji je zalutal na cestu sa sporedne i nezna kam bi.Inace saki put sam se sasul iliti razlicil pri malim brzinama jer mi koncentracuja jako fluktuira.
 
ja vozim sporo, pa sam opet priko dozvoljenog
al svakim danom ono šta mi je jučer bilo brzo,danas nije,pa sad dokle tako :misli:

p.s.brat kupija sebi hondu CBF600 S prije neki dan,taj je gori nego ja kad sam sila prvi put
na motor.išli skupa do makarske...kad sam  ja tribala čekat stalno,
onda možete mislit kakva je to vožnja bila :mrgreen:
 
nemre se vozit po propisima ni sa  autom a kamoli motorom. Jučer prelazim most na Jankomiru - piše 40, radovi na cesti. Nigdje nikakvih radova, svi voze 80-100... u kontra smjeru, novi dio - 60. . Sporije nego na Ljubljanskoj gdje su pješaci, semafori, uključivanje u promet... Svašta.

Naravno da je na motoru gušt brzo vozit no slažem se sa mnogima, treba voziti prema svojim mogućnostima ali i drugih sudionika. U naseljenim mjestima ne smanjujem na 50 ali sigurno ne vozim stotku ljudima metar ispred dvorišta... a po vani, onolko kolko cesta, gume, cura i moja forma dozvoljavaju. I plavci se drapaju na motorima, i pretiču prek pune... :?