Burnout-vase slike?

Jolly said:
Morat čemo ga dobro napit pa mu onda uzet ključeve.... :mrgreen:
Pa dobro,frajeri....sto je ovo ?  :misli:
Sad vec prijetite da cete me napiti....kljuc mi uzeti.....boz`sacuvaj....
Jolly,budes li me jos plasio sa napijanjem,necu ni doci u SL...  :mrgreen:
Ajd` bolje iskopajte neke burnout slike,pa da svi zajedno pogledamo.....ako vi toga nemate,onda ne znam tko ima...
Vidim da je Boris vec spomenuo Sipa i nekakve akcije...
Aj-mo...SLIKE....
 
Kum-954 said:
Jolly, pa nebudemo mi to dozivili da Bandit zapali gumu, imace puno za cistit  :mrgreen: :mrgreen:
Bandit ta slika sa Ficom je slikana 2008 god. na susretu kod Kumova! Steta sto nema moje i ja sam taj vikend skurio 2 gume.... :evil:
Bas tako...  :mrgreen: ..uzeo mi rijec iz usta  :D
Sto se tice slike Ficinog burnouta,znam da je iz 2008 iz VT  :wink:
 
Evo...znao sam da negdje imam...
Bio na susretima Black Brothersa...
Svabe su ogradili prostor za burnout...sigurno je - sigurno  :mrgreen:
 
Evo jedna slicica sto sam ukopo Danijelov Motor! Poslije ove scene mu osli lezaji na zadnjem tocku  :D :D
 
Pa slabo nesto ima bikera koji deru gume, moram vidjet jel ima jos ista od mene  :wink: (y)
 
Inače ne palim gume, ali sam za burazove svatove morao jednu skuriti. Po prvi puta u životu  :mrgreen:

Kod kuće


Pred salom...  :mrgreen:


Yamaha SR 125  8)  (y)


:mrgreen:


:mrgreen:


Ovo je bilo dobro  8)  (y)

Taman su neki bikeri prolazili pa su i oni pozdravljali i turirali  (y). A jedno vrijeme je dim bio preko cijele ceste i jedva se vidilo.

A zvuk cilindraša kad u 4-toj počne pri šaltanju od lera  krtiti gumu je neprocjenjiv  :mrgreen:









Inače slike je slikao član Svakak  :naklon:

 
kubik said:
Inače ne palim gume, ali sam za burazove svatove morao jednu skuriti. Po prvi puta u životu  :mrgreen:

Kod kuće


Pred salom...  :mrgreen:


Yamaha SR 125  8)  (y)


:mrgreen:


:mrgreen:


Ovo je bilo dobro  8)  (y)

Taman su neki bikeri prolazili pa su i oni pozdravljali i turirali  (y). A jedno vrijeme je dim bio preko cijele ceste i jedva se vidilo.

A zvuk cilindraša kad u 4-toj počne pri šaltanju od lera  krtiti gumu je neprocjenjiv  :mrgreen:









Inače slike je slikao član Svakak  :naklon:

  :misli: a zašto ti staneš uz zid kad pališ gumu?
 
Zato što TeTeac ima krampone i jako je lagan na prednjem dijelu motora. Svaki pokušaj je završio sa prednjim krajem motora u zraku. A onda možeš samo nastaviti voziti na zadnjem  :mrgreen:

Dvojica su probala držati pa su ubrzo odustali jer ih je "nosilo"  :mrgreen:

Čak ni metoda "motor na motor" nije uspila  :shock:

Da je guma "ćelava" ne bi bilo problema. E, da...usput sam uspio iskopati rupu u asvaltu pred salom, baš zbog čepova.
Čistaćica je bila presretna  :LOL:
 
kubik said:
Zato što TeTeac ima krampone i jako je lagan na prednjem dijelu motora. Svaki pokušaj je završio sa prednjim krajem motora u zraku. A onda možeš samo nastaviti voziti na zadnjem  :mrgreen:

Dvojica su probala držati pa su ubrzo odustali jer ih je "nosilo"  :mrgreen:

Čak ni metoda "motor na motor" nije uspila  :shock:

Da je guma "ćelava" ne bi bilo problema. E, da...usput sam uspio iskopati rupu u asvaltu pred salom, baš zbog čepova.
Čistaćica je bila presretna  :LOL:

(y)  :LOL:

... iskreno, nisam još na takvom tipu motora palio gumu
 
Kum-954 said:
(y) (y) (y) (y) (y) (y)
Pajdo slike su plahon, svaka cast. Nema nikakve veze koji motor ili skuter samo udri po gasu i nek se dimi!
Svaka ti dala!
Respekt!
 
Kum-954 said:
Pa slabo nesto ima bikera koji deru gume, moram vidjet jel ima jos ista od mene  :wink: (y)
Bas sam se pitao - gdje si do sad...a znam da si zapalio NEKOLIKO guma...  :mrgreen:
Eh,da je bar sve slikano....
 
kubik said:
Zato što TeTeac ima krampone i jako je lagan na prednjem dijelu motora. Svaki pokušaj je završio sa prednjim krajem motora u zraku. A onda možeš samo nastaviti voziti na zadnjem  :mrgreen:

Dvojica su probala držati pa su ubrzo odustali jer ih je "nosilo"  :mrgreen:

Čak ni metoda "motor na motor" nije uspila  :shock:

Da je guma "ćelava" ne bi bilo problema. E, da...usput sam uspio iskopati rupu u asvaltu pred salom, baš zbog čepova.
Čistaćica je bila presretna  :LOL:
Mogu misliti da se jako radovala  :LOL:
Negoooo...super su ti slicice  (y)
 
banditR said:
Bas sam se pitao - gdje si do sad...a znam da si zapalio NEKOLIKO guma...  :mrgreen:
Eh,da je bar sve slikano....

E to je istina, ja mislim da bi gorio Internet  :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
evo i mojih nekoliko,na jednoj pokušavam napraviti smješka ali je ispao loš :D









(Powered by frubar.net)
 
djekomax said:
evo i mojih nekoliko,na jednoj pokušavam napraviti smješka ali je ispao loš :D









(Powered by frubar.net)
Super...dobro to tebi ide...  (y)
Sad bar znam sto ce Kum 954 raditi ovo ljeto...  :mrgreen: