čavle- grobnik

Status
Not open for further replies.

adventur

New member
Oko 19 sati dogodila se prometna nesreća na A1 prije skretanja za Metro u kojoj je smrtno stradao motociklist.
(http://www.r-1.hr/view.asp?idp=13134&c=35)

vozio je suzuki sv crne boje, nisam vidio koje tablice

rip
 
Motociklist Alen Knaus (37) iz Rijeke, Baretićevo 20, poginuo je u prometnoj nesreći koja se sinoć oko 19 sati dogodila u neposrednoj blizini skretanja za trgovački centar Metro u Čavlima. Poginuo je na licu mjesta, nije mu pomogla ni ekipa Hitne medicinske pomoći koja je na dojavu o prometnoj nesreći došla u rekordnom roku. Očigledno, udarac u željeznu pregradu bio je toliko jak da Knaus nije imao ni najmanje šanse za preživljavanje. Neslužbeno doznajemo da je nesretni motociklist krenuo na bajkerski susret u Fužine...
    Nesreća se, prema dosad prikupljenim informacijama, dogodila u trenucima kada je autocestom iz smjera Rijeke u pravcu Zagreba Knaus vozio lijevim prometnim trakom iza jednog bijelog automobila.
    – Ja sam se kretao usporedo s njima, u desnoj traci, kada je odjednom čini mi se crvena »dacia« riječkih registarskih oznaka pokušala skrenuti ulijevo, u traku motociklista, koji je čak u jednom trenutku podigao obje ruke kao da pita »gdje ćeš«. Nisu bile velike brzine, svi smo se kretali između 80 i 90 kilometara na sat. Već u sljedećem trenutku vidio sam da je »dacia« ipak okrznula motociklista iako se on pokušavao maknuti automobilu, a sljedeće što sam ugledao bio je njegov pad s motora koji je otklizao nekoliko metara dalje. Možda se ne bih ni zaustavljao da nisam primijetio kako je crvena »dacia« odjednom skrenula udesno i otišla u smjeru skretanja za Metro, ne zaustavivši se. Ja sam stao, pokušao pomoći i nazvao Hitnu pomoć, kazao nam je vidno uzrujan svjedok Luka Ilišević iz Vukovara koji se s obitelji vraćao s godišnjeg odmora.
    Na mjesto nesreće izašla je prometna ekipa za očevide, a cijelu istragu vodio je dežurni istražni sudac Duško Tišma, uz suradnju načelnika Odjela za sigurnost cestovnog prometa Roberta Mišana i načelnika Prometne postaje Predraga Stankovića.
    Tragovi kočenja protežu se u duljini od dvadesetak metara, vidjelo se po njima da je motociklist bezuspješno pokušavao izbjeći automobil. Nažalost, jednostavno je nakon kontakta s automobilom od siline udarca pao, ali na nesreću u željezni odbojnik te je poginuo premda je imao kacigu na glavi. Motocikl marke »suzuki« (RI267 LT) gotovo je neoštećen, vidljivi su tek kontakt tragovi crvenog automobila. Istovremeno, prometna policija je odmah krenula u potragu za automobilom koji se udaljio s mjesta nesreće.

R.I.P.
 
pa to je prestrašno, ne možemo vjerovati,
taman smo prošli kontra i tek sad vidjeli da je to bio Alen,

pozdrav prijatelju, sućut obitelji
:cry: :cry: :cry:


 
..mi smo prošli još nije došla hitna, vidjeli smo taj iznenadni trag kočenja, motor i nekoliko ljudi uz njega uz ogradu.
jasno je da mu je neko uletio u putanju.zaustavili smo se uz ostale 50-ak metara dalje no od tuda ga nismo prepoznali.
mislim da je imao nick tu na forumu.

nadam se da je vozač dacie već pronađen no to neće umanjiti tugu najbližima, rip još jednom
 
NEKID said:
mislim da je imao nick tu na forumu.
Čini mi se da je to on...

http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=1686
 
Sućut obitelji.

Počivao u miru!
 
Opet vikend...i opet sranje...RIP Alene

BTW pao i motor na Orehovici(RI) na autoputu, i jedan na kamenjaku - stara cesta grobnik-gornje jelenje. Srećom ništa jako teško.

p.s. prošli vikend se razbilo 5 motora iz šire okolice Grobnika, 5 ljudi lakše ozlijeđeno, jedan teže i od jučer nažalost taj jedan (57 god) više nije među nama, a bio je suvozač i nije imao kacigu :shock: .


ISPRAVKA!!!:
Izgleda da je bio krivi info i da se čovjek još uvijek bori za život!!!
My bad- krivi info....
 
_DeeJay_ said:
Opet vikend...i opet sranje...RIP Alene

BTW pao i motor na Orehovici(RI) na autoputu, i jedan na kamenjaku - stara cesta grobnik-gornje jelenje. Srećom ništa jako teško.

p.s. prošli vikend se razbilo 5 motora iz šire okolice Grobnika, 5 ljudi lakše ozlijeđeno, jedan teže i od jučer nažalost taj jedan (57 god) više nije među nama, a bio je suvozač i nije imao kacigu :shock: .

Ko je taj sa 57 godina...kaj je sa suvozačem?
 
Počivaj u miru dragi Alene!

Ova je fotka izašla u Novom Listu s mjesta nesreće.
 
Bandit said:
Ko je taj sa 57 godina...kaj je sa suvozačem?
sorry da citiram ponovno; ali Krešimir je bio suvozač; nije on vozio; lik koji je vozio je lakše ozlijeđen.
 
procitam u novom listu...ni kriv ni duzan...

sad mi je stara rekla da joj je to bio bratic...e jebemu sve...

R.I.P.
 
Ne mogu vjerovat Alen...... :cry: :cry: :cry: :cry:
Posljednji pozdrav prijatelju.
 
Uf.....cijeli dan sam bio na motoru.....neka vrst djira u sjećanje...jer mi jednostavno ne izlazi iz glave...
Ova moja žuta Suomy kaciga koju nosim već duuuugo....je kupljena od njega...nije mu pasala uz crnog SV-a

Jutros me zove Storm kad smo već krenuli u djir....i kaže mi da je to Alen....
Ne znam....nisam ga vidio već negdje godinu i pol....jednostavno je nestao tu s foruma i nije bio s nama više u djirevima....mislio sam da je prodao motor....znam da je imao curicu malu i ženu.......
I danas tres....kao grom iz vedra neba.......nije prodao motor....skončao na njemu na najgori mogući način....ni kriv ni dužan....a budala utekla

Sjećam se kad je stavio Mivv auspuh i onda pričao o onom blesavom osmjehu pod kacigom kad uleti u tunel....a sve bruji....ljubav koju svi razumijemo  (y)
Umjeren vozač....knjige o sigurnoj vožnji...teorija....kupio je motor relativno kasno....

Uf....nema pojma....i nema previše smisla ovo šta pišem....

Ova slika koju je Bandit stavio....tad smo se upoznali...  :?

Evo slika s Twin Horna 2006....on i žena...skupa smo bili ujutro na kavi pa doma...imam negdje i slike s našeg zadnjeg djira do Ogulina i kroz Gorski Kotar...a poslije klopa....odveo sam ga na jedno mjesto i bio je oduševljen....rekao je da mora doć s familijom....nismo se vidjeli kasnije

Jebemti život
:(
 
Počivaj u miru Alene


P.S.
Sfreak....jel možeš ti saznat stajalište obitelji o motorima na ispraćaju  s obzirom da ste familija?
 
nešto mi teško stoji u grlu kad čitam ovakve stvari i onda se sjetim svih onih debila na cesti koji ne poštuju ni kamione ni velike terence (moj službeni auto) a kamoli će jedan "mali" motor...
a Alen očito nije bio od onih kojima se može pripisati mladost-ludost...
 
Status
Not open for further replies.