čavle- grobnik

Status
Not open for further replies.
RIP, Alene. Potresen sam iskreno. Par puta smo se sreli, vozili skupa, ostavio si mi dojam opreznog  i staloženog vozača. Baš onakvog s kim se želim voziti u grupi... kakva nesreča..
 
alfred stokes said:
Sfreak....jel možeš ti saznat stajalište obitelji o motorima na ispraćaju  s obzirom da ste familija?

nazalost, nikad nisam upoznao njega niti njegovu obitelj...a nismo bili u kontaktu iako ne zivimo daleko...ne znam, sad mi je bas zao zbog svega toga...

pitao sam staru...i ne moze dobit neku zenu na telefon, sad dal nekog iz obitelji ili koga stvarno ne znam, a nije ni vazno...ali vjerujem da ne bi trebalo bit problema oko toga...
 
vjeruj mi treba pitati jer kad je moj pokojni frend poginuo obitelj nije baš bila najsretnija što smo došli na motorima...pa...bilo je i malo neugodno...
 
Ispraćaj dragog nam Alena je danas u 17 sati na groblju Viškovo!
 
Da vas sve obavijestim!

Upravo sam razgovarao sa suprugom pokojnog Alena i prenio joj izraze iskrene sućuti od svih članova foruma.
Supruga je dala dozvolu da se na sprovod dođe s motorima.
Pošto je sprovod danas u 17 sati na groblju Viškovo kao što sam ranije napisao, ostaje da se dogovorimo gdje ćemo se okupiti?
Ako smijem predložiti da se svi nađemo oko 16,15 sati i zajedno krenemo prema groblju Viškovo.
Mjesto: ispred TC Andrea na Turniću? (autobusna stanica)
Polazak prema Viškovu: 16,25 sati
 
alfred stokes said:
Ne znam koliko je bitno u ovoj situaciji...ali ipak....bila je sada vijest na radiju da je pronađen krivac....
Itekako bitno! Na žalost ne pomaže u ovim trenucima, ali svakako zadovoljava pravdu, ako je uopće ima.
Imaš li podatke o kome je riječ?
 
Bleki said:
Itekako bitno! Na žalost ne pomaže u ovim trenucima, ali svakako zadovoljava pravdu, ako je uopće ima.
Imaš li podatke o kome je riječ?

Dali su samo inicijale i podatak da oštećenja na autu odgovaraju onima na motoru....
 
ajde neka su ga našli...da nebi bilo kao za one dvije sestre što su poginule nekoliko stotina metara dalje na istoj dionici i kojeg očito nikada ni neće pronaći...
 
Moram Vam se prvo predstaviti, iako me se možda netko i sjeća. Ja sam Kristina Knaus, Alenova supruga i mama naše Laure. Prijavila sam se i registrirala na Vaš forum iz samo jednog razloga, da Vam se zahvalim na predivnim riječima koje ste jučer uputili Alenu i cijeloj njegovoj obitelji.
Obožavao je motor, Lauru i mene. Volio je ići u đir, ali moram napisati i ovo, da nam je bilo najzanimljivije dogovaranje gdje se ide, kada u koliko, što bi obično završavalo na jedno minimalno 5 stranica dopisivanja, tu smo se morali i zajedno nasmijati.
Laurica je također imala svu opremu za vožnju, bilo ih je predivno gledati kada su zajedno išli u mali, samo njihov, privatni đir.
Ne znam da li će se nakon Alenove smrti bilo što promjeniti u načinu vožnje i načinu razmišljanja ostalih sudionika u prometu, ali iskreno se nadam da će Vas, koji toliko volite i živite za svaki zajednički đir na Vašim motorima, sada vidjeti u drukčijem svjetlu, onako kako Vas vidi Laura i kako sam Vas ja doživjela, kao prijatelje sa toliko velikim srcem i toliko ljubavi da se to jednostavno ne može opisati.
Nadam se da je Alen jučer vidio Vaš dolazak, i znam da je sigurno ostao iznenađen, ali isto tako znam da je sigurno zaplako od sreće.

Još jednom od srca Vam hvala, u Alenovo, moje i Laurino ime.
Kristina.
 
iskrena sućut
 
Oprostili smo se od Alena uz prigodne riječi;

Dragi Alene!

Na žalost, okupio si nas danas na mjestu gdje najmanje želimo biti. Voljeli bi, onako, iskreno i od srca, da sad s nama kreneš u „đir“, da zajedno nešto popijemo, i da se opet dogovaramo kao nekada, na koji moto susret da krenemo. Sudbina nam ipak nije dala još jednu priliku da vozimo zajedno i zbog toga smo žalosni i boli nas u srcu.

Zadnjih godinu i pol rijeđe si vozio s nama, ali bez obzira na to, znali smo da si uz nas. „Obitelj na prvom mjestu“  znao si reć, i mi smo to poštivali. Supruga Kristina i kćerkica Laura za Tebe su bile onaj dio Tvog života u kojemu si planirao budućnost, obiteljsku sreću i dane zajedništva. One su ujedno bile i „jedine“ osobe kojima si uvijek poklanjao svaki trenutak svog slobodnog vremena, a Tvoja ljubav prema njima je bila tolika, da kad su one bile u pitanju, i motor koji si neizmjerno volio i obožavao, bio je tek u drugom planu.

Tvoja jednostavnost i mirnoća uvijek su nas oduševljavale. Znali smo da si miran i staložen biker, znali smo da kad si s nama da ćemo stići kasnije ali zato i puno sigurnije. Voljeli smo kad si bio s nama u „ekipi“ i nedostajat će nam ti trenuci zajedničkih đireva, moto susreta i vjetra u kosi koji nas je sve ravnomjerno na isti način uvijek tjerao naprijed.

Danas, na ovom mjestu, molimo dragog nam Boga da ti podari mir i stazu kojom ćeš voziti dok mi ne dođemo do Tebe, i opet svi zajedno krenemo, kao nekada. Članovi svih Moto Klubova Primorsko-goranske županije, članovi moto foruma Motori.hr, članovi moto foruma Motoscena kao i svi free bikeri, Tvojoj obitelji, supruzi Kristini, kćerkici Lauri, majci Antoniji, baki Miri, tastu Ivanu i punici Milici kao i ostaloj rodbini te Tvojim prijateljima, izražavaju iskrenu sućut i duboko poštovanje u ovim trenucima tuge i žalosti.




Rijeka, 14. srpanj 2008.
 
kako je tuzno citati ovo sve,nisam ga poznavao ali suze mi naviru dok ovo citam,iskrena sucut obitelji.
 
nevjerojatno, nemam riječi! najiskrenija sučut supruzi kristini i kćerkici lauri!
alene počivao u miru......
 
  Uvijek je teško kada ode jedan od nas i još k tome ne svojom krivicom. Obitelji iskrena sućut.
 
Status
Not open for further replies.