CB1 vs GS 500

cbr-ka je dokazano pouzdan i praktički nepoderiv motor ako je održavan i servisiran
 
što se tiče CB1 ,nažalost kod nas ih nema puno ,a cijene su im preeeeeeevisoke... u oglasniku se možda nađe jedna na nekoliko mjeseci i onda traže za nju kao da je od zlata, a za taj novac možeš kupiti horneta 600 98' godište već...

tak je bilo kad sam ja kupovao (2mj. 2008.) ,a vidim da je i sad tako.
Inače ja sam je htio kupiti , ali nije ih bilo baš puno ,a i cijene su im bile oko 3000€ , pa sam kupio CB400N i služi me dobro ,u godini dana sam napravio 10000km...

a ima i takvih ,koji je imaju i neće je prodati ni pod koju cijenu  :mrgreen: (y)
 
maxo said:
Evo još jednog, sve u svemu ono šta si ti naveo je preskupo  :shock:

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/motocikli/oglas-9921254.html

taj oglas daje vec skoro godinu dana, pitam se zasto.. a odjednom je u oglasima poceo izostavljat godiste, s tim mozda dobi koji poziv vise ali ljudi ce prvo to pitat tak i onak..
 
giantMC said:
taj oglas daje vec skoro godinu dana, pitam se zasto.. a odjednom je u oglasima poceo izostavljat godiste, s tim mozda dobi koji poziv vise ali ljudi ce prvo to pitat tak i onak..
piše da je '99. negdje
ja bi u svakom slučaju pogledao da kupujem nekaj takvog :)
 
maras said:
To se i meni cinilo da je skupo!!Jer treba rega,nove gume,servis!!A kaj je najgore motor neizgleda bas mazen i pazen!!

Cukice su krpane,vidi se da je kuciste od UK ulja bilo puknuto i vareno,na repu ima pukotina i pun je sitnih ogrebotina!!

Znam da na rabljenom motoru ce trebat uvijek nekaj malo serafit,al to nije problem!!Mene je samo strah da nebude neko groblje

koje ce trebat generalku ili tak nekaj!!a kak je sa dijelovima taj CB1?I kakve su ove CBR-ke 600 F 96g?!

I jos uvijek je taj financiski limit!!!Htio bi motor koji ce se svaki dan moc voziti kako na male relacije tako i na dalje bez nekih vecih novcanih izdanja!!!

Pih covjece pa ja svoju nisam trebao prodavati ovdje u BiH... Trebao sam je dovuci u HR i uzet dobre pare za nju  :mrgreen:
Sto se tice voznji i relacija sa CB-1, ja sam se uredno vozao i na kratke a i na duze relacije. Nisam cak imao ni nekih poteskoca da pratim ostale prijatelje sa kojima sam se vozao i koji su vecinom vozili jace motore od 600ccm pa dalje. Jedino sam morao malo vise raditi na mjenjacu  :wink:
CB-1 nije bas ni spora, bez problema sam sa njom postizao brzine od 190 km/h sto je super za tu kubikazu i snagu.
Obzirom da je motor ipak manji, malo je nezgodno voziti na duze relacije sa suvozacem jer tada vec postaje tijesno.
Sto se dijelova tice, ja sam sebi nabavljao preko Louisa a kada bi mi zatrebao neki vise "specifican" dio, narucio bih ga preko www.wemoto.com.
 
je, sve do registracije, na zalost  :(
 
Sve je dobro kaj ima 2 kotaca i ide!!

Samo da nebude veliki financijski izdatak!!!"Da traje i daje" HA HA

Tolko izbora tesko se odlucit?!
 
giantMC said:
taj oglas daje vec skoro godinu dana, pitam se zasto.. a odjednom je u oglasima poceo izostavljat godiste, s tim mozda dobi koji poziv vise ali ljudi ce prvo to pitat tak i onak..

Nisam rekao da kupi baš taj :jesus: ali da ja kupujem nešto takvo sigurno bi ga uzeo u obzir, a svaki motor treba dobro pogledati prije kupovine istoga :wink:
 
maras said:
Ova CBR-ka izgleda cist pristojno!!

Ma mene muci nebi si htio doma dovuc neko groblje koje cu samo serafit!!

A ogranicen sam sa financijama!!I mislim se dosta voziti,da nije bas nesto sto me ubije u sto kilometara?!

Gledaj šta se tiče cbr-a kao modela, on je jedan od razloga postojanja uzrečice honda je honda :) a stanje dotičnog motora se mora kao i svakog drugog naravno pregledati :wink:
Šta se financija tiče računaj da je cbr-ka za jednu klasu više za registraciju a šta se vožnje tiče jako je udobna i položaj te neće umarati ako si normalnih gabarita (y)