CBR 600 RR 2008 - Akrapovic (mod. 2004)

cRuNk

Active member
Vjerojatno pase uz neke sitne prerade, mogu ga dobiti po dobroj cijeni. Slip-on, otvoren...

konkretno ovaj model
b363d2a67bff108f48f8e5974d106dc2.jpg




Jel bi mogao imati nekih problema jer nije bas za moj model ?  :misli:
 
Jedini problem ga je upasat, a ostole ne bi tribalo bit.
 
Idem poslje posla kod majstora da vidim kako i sta, upasat se vjerojatno da ali pitanje je i dal ce pasat nosac tablice nakon toga gore... vidjet cemo  :misli:
 
cRuNk said:
Idem poslje posla kod majstora da vidim kako i sta, upasat se vjerojatno da ali pitanje je i dal ce pasat nosac tablice nakon toga gore... vidjet cemo  :misli:
pa ako ćeš upasati auspuh gore, onda ti nebi trebala predstavljati neki problem ni izrada novog nosača tablice od inoxa :misli:
 
Paše i sa standardnim nosacem  :mrgreen:, do sutra ujutro sve gotovo  :peace:
 
dobra cijena  8)
 
He he
a je li se s tim topom dobije više konja???
Ovaj novi ima manju ispušnu rupu  :misli:
I obavezno slike stavi  :mrgreen:
 
Je si uspija ugradit, je li tribalo puno pripasivat?
 
Bio jutros i nije jos gotovo bilo, ali brojim minute do poziva pa cu na pauzi otici po motor

Slike naravno budu ali tek sutra ujutro, radim cijeli dan danas (y)
 
Majstor je odradio pravi posao  (y), malo je tijesno jer top na dnu dodiruje nosac tablice i ruzno stop svjetlo....

A zvuk... para usi, nema karburatora, open izvedba, trebat ce mi slusni aparat u roku od mjesec dana. Majstor ce mi napraviti dbKiller da me murija ne zeza previse

Opet na poslu a motor odmara, veceras u 23:00 budim sve bRRođane  :mrgreen:


Skoro zaboravih, auta bjeze s ceste u desni kraj, a zvuk pored sto cujem i osjetim  :LOL:
 
Baš mi je drago. Ja razmišljam o ovom novom 2007 pa na dalje da stavim ali neznam hoće li se tako bjesno čuti ili ne  :misli:
 
Ma nece sigurno ako uzmes homologiranu street verziju a ako uzmes open i maknes kat bude isto kao i ovo moje :google:
 
Aha, ti si maknuo katalizator  :mrgreen: ja sam mislio da nisi  :LOL:
 
Di su slike, kako to izgleda? :misli:
 
Cipi ripi, slikano mobitelom ali sta je tu je, video bude cim nadjem neku malo kvalitetniju kameru



 
jao, jao.

moraš skinuti taj ružni nosač tablice. zaklanja ti tako lijepi top ....  :jesus:
znam da se sad tu pojavljuje pitanje: "a kud sa štop svjetlom" ?  :misli:
negdje prije sam prodao čovjeku rep od modela 05/06, kaže da će ga prepravit na model 07/08. Tu onda imaš riješen problem zadnjeg kraja. Nakon toga, uz malo truda, napraviš novi nosač za tablicu i za žmigavce ...
Ja sam prepravio nosač tablice na svom, model 05, kad sam stavio Leo Vince, pa je puno stršalo oko njega, pošto je sam top manji od tvorničkog. Puno lijepše izgleda nego tvornički, a i vidi se natpis proizvođača topa ...  :D

Još jednom, čestitke na trudu ...  (y)  (y)  (y)
 
Ne moram prepravljati, da se ubaciti stop svjetlo pod rep od 05-modela, samo moram malo izrezati zastitnu plastiku na dnu a zmigavce cu vjerojatno uzeti one sto se naljepe na rep i dobro...

Tablica uskoro ide na hvatista od topa, iskemijao sam nesto samo radim puno pa nikako da se bacim u realizaciju

A idem kod majstora da mi lijepo ispolira ove varove pa ce to biti cakum pakum  :peace:
 
cRuNk said:
Ne moram prepravljati, da se ubaciti stop svjetlo pod rep od 05-modela, samo moram malo izrezati zastitnu plastiku na dnu a zmigavce cu vjerojatno uzeti one sto se naljepe na rep i dobro...

Tablica uskoro ide na hvatista od topa, iskemijao sam nesto samo radim puno pa nikako da se bacim u realizaciju

A idem kod majstora da mi lijepo ispolira ove varove pa ce to biti cakum pakum  :peace:

ajd samo poslikaj kad to odradiš da vidimo kako izgleda ....