CBR 600 RR 2008 - Akrapovic (mod. 2004)

Super ti je to ispalo, malo sredit varove i gut. (y)
 
Fino izgleda.
 
nije mi bas obicaj ulaziti u rasprave ovdje, ali na ovom top niti ulaz, niti izlaz nisu Akrpovic, kao niti dolazna cijev..inace za taj model dolazi cijev od titana, a ovo je pro-crom..cak niti naljepnica nije original..
 
Zbog cega mislis da nije origigi, zanima me konkretno da znam hocu li platiti ostatak? Dolazna cijev je pravljena pa ni ne moze biti Akrapoviceva  (y)
 
ulaz i izlaz su drukciji nego kod Akrapovica, materijal i obrada je drukcija...moguce da je bio razbijen auspuh pa da je netko home-made radio reparaciju..
 
:neznam: nemam poima
 
Ivan_ZG said:
ulaz i izlaz su drukciji nego kod Akrapovica, materijal i obrada je drukcija...moguce da je bio razbijen auspuh pa da je netko home-made radio reparaciju..
ili naljepio naljepnicu :wink:
 
cRuNk said:
Zbog cega mislis da nije origigi, zanima me konkretno da znam hocu li platiti ostatak? Dolazna cijev je pravljena pa ni ne moze biti Akrapoviceva  (y)
Kako su ti već i rekli, ovo nema veze sa Akrapom. Eventualno samo plašt, al on se ne vidi dobro na slikama.
 
Bas cu otici malo popricati  :boks:
 
cRuNk said:
Bas cu otici malo popricati  :boks:
Žao mi je što ti se dogodilo da kupiš tj da ti netko podvali lažnjak,tog tipa koji ti je to prodao pod akrap možemo ići skupa istuć i ja ti platim pivo :wink:.