CBR 600rr 2006., 70 000km !! -kupovina!?

Status
Not open for further replies.

Robiii

New member
Pozdrav, molio bih iskreno misljenje znalaca i onih koji su malo kompetentniji:sta mislite o kupovini CBRke 600rr iz 2006.g., ali sa 70 000km. Motor je od prve vlasnice!, neubijan, savrsenog stanja, uredno odrzavan iz km u km. Jasno je da neki motori neuredno odrzavani, sa padovima i 15 000km mogu biti nebo i zemlja sa ovim R-om, isto tako mi je jasna i masa balkanska zatupljenost "ipak tamo pise 70k km"....ajmo, pucajte!! (motor fkt u zavidnom stanju, uredno servisiran i bez ulaganja)

Ako kome znaci, radi se o CBRki od Dijane iz Osijeka, vjerujem da je mnogi od clanova poznsju, a tako.i sami motor.
Hvala

(ako mjesto postanja nije prikladno, ispricavam se i molim da premjestite u odgovarajuce)
 
Ako je vožena po otvorenoj cesti i bez nepotrebnog ubijanja motora a uz redovna održavanja vjerujem da ta kilometraža ne predstavlja nikakav problem, s tim da cijena treba biti tome prilagođena (y)
 
A gle....ako je cijena ok, onda kupuj. Samo, pitanje je kolika je cijena. Ako želi za nji kao i za neki motor od 25000, onda i nema smisla. Kroz 20-30 tkm tu ti je trošak od 10000 kn servisa redovnih servisa.. Probaj i to uzeti u obzir. Imaš super očuvanih motora, ali treba zamjeniti lanac i lančanike, gume, kočnice i eto ti  4000 kn ulaganja (doduše i na motorima s manje km to je isto) zato uzmi u obzir i te stvari, a pogotovo ako nađeš motor koji sve to ima "novije". Sad će trebati mjenjati i svjećice, lanac razvoda (ili kak se već to zove), ulje u vilicama (i sve što ide s time)....Ako je cijena korektna, nema neke panike.
Moj motor ima 70000 km i to je sjedi i vozi, samo ne znam što je u mašini. Za sad sve ide super, malo troši, nema dotakanja ulja....doduše moj je suzuki :mrgreen:
 
Sve je novo i uredno odrzavano:
nove obje gume
akrapovic
lanac, lancanici, svjecice...
ulje i redovni prije par km...
rega do 7/13.
bez ogrebotine
+svi original dijelovi (nosac tablice, vizir, zmige, spuh...)

Plava cbr600rr replica "telefonic/ka", cijena 4300E, na njuskalu je..
 
Robiii said:
Sve je novo i uredno odrzavano:
nove obje gume
akrapovic
lanac, lancanici, svjecice...
ulje i redovni prije par km...
rega do 7/13.
bez ogrebotine
+svi original dijelovi (nosac tablice, vizir, zmige, spuh...)

Plava cbr600rr replica "telefonic/ka", cijena 4300E, na njuskalu je..

ti vjerovatno misliš na ovaj :

CBR od Dijane iz Osijeka

neznam kolko ti 200€ igra ulogu ali imaš i nešto više ok za tu lovu :)

honda cbr 600rr

a možda i ne :p
 
Mozda bi ti bio sretniji da Dajana ode negdje i skine kilometre?  :mrgreen:  Jer svaki motor 2006 godiste je star 7 godina,to je 7 sezona,a 10 000... po sezoni je normalna stvar,samo sto su drugi skinuli kilometre,ona nije,eto to ti je razlika. Ako znas od koga je i da je tako kako pises,onda uzimaj...  (y)
 
confusedbikefan said:
Mozda bi ti bio sretniji da Dajana ode negdje i skine kilometre?  :mrgreen:  Jer svaki motor 2006 godiste je star 7 godina,to je 7 sezona,a 10 000... po sezoni je normalna stvar,samo sto su drugi skinuli kilometre,ona nije,eto to ti je razlika. Ako znas od koga je i da je tako kako pises,onda uzimaj...  (y)

sve 5, nemam predrasude prema urednom motoru sa origanalnom km, pa cak i tom...zanima me vase misljenje, a evo lagano ga i dobiva
 
:LOL:
Direktor said:
Odustao si od Kawasakija?

pobjeze mi jedan, neam kaj kupiti...ili previse filozofiram...puno zujim, malo meda dajem.....mutav ssm sam sebi...kupit cu si 2 Nexusa again..
 
Nemoj žuriti, ima motora koliko hoćeš 8)
 
Robiii said:
:LOL:
pobjeze mi jedan, neam kaj kupiti...ili previse filozofiram...puno zujim, malo meda dajem.....mutav ssm sam sebi...kupit cu si 2 Nexusa again..

Do koliko novaca kupuješ?
 
Prijatelj mi ima isti takav motor i na njegovom satu ima skoro 80 000 naglašavam motor je neodržavan to je drpo svjetske klase :mrgreen: :palacdolje: Ostaje i bez ulja i kočnica diskova to je nevjerovatno :mrgreen: U 80 000 km doslovno ubijanja motora je prominio natezač faznog lanca ne i lanac i zadnji amortizer motor radi ko singerica jednostavno nevjerovatno (y) (y) (y)
 
  Definitivno jedan od najpoštenijih i najiskrenijih oglasa, ali opet smatram da je cijena malo veća od realne (meni), ja bih dao da kupujem do 3,5 tisuće €...

  Ali to sam samo ja, i ne kupujem trenutno  :mrgreen:
 
Viđao sam taj motor jako često, uvijek je izgledao ulickano i lanac je uvijek bio podmazan, to je onaj minimum koji se može odokativno procjeniti, a nekako držim da je lanac često odraz održavanja motora.

Nešto ozbiljnije ti nažalost nemogu reči jer jedino što znam o vlasnici jest da sam ju par puta vidio na susretima.
 
Direktor said:
  Procitaj post od Postara i nadji mi takav ZX6R... Kao i R6... Kao i Gixxera 600... Samo Honda to otrpi...  :wink:
 
confusedbikefan said:
  Procitaj post od Postara i nadji mi takav ZX6R... Kao i R6... Kao i Gixxera 600... Samo Honda to otrpi...  :wink:
Svaki motor ima mane ali Hondi mašina sigurno nije mana (y) (y) Ima sam prije RR jednog F-a na 100 000 km sam ga proda sad ima 130 000 tribalo bi karburatore riješit ali sadašnjem gazdi ne smeta :mrgreen: Jedan put otvarana mašina radi faznog lanca i to bi bilo to (y) Znaci ovih 80 000 km ne prestavlja nikakav problem ako je motor održavan (y)
 
sehrz said:
neznam kolko ti 200€ igra ulogu ali imaš i nešto više ok za tu lovu :)

honda cbr 600rr

a možda i ne :p

da bas je super sa oklopima i zmigavcima iz kine :LOL: a i onaj crno sivi dekl je isto poš :mrgreen:

@ Robiii

ta CBR-ka od te Dijane meni ovak na slikama izgleda stvarno dobRRo a i po onome sta se i za koju lovu sve nudi cijena od 4300 je i vise nego ok ... mislim da je pocetna cijena bila 5500 ojra ... jedino sto te ceka na toj kilometrazi, ako vec nije zamjenjeno, je španer faznog lanca :wink:
 
Status
Not open for further replies.